Arkadiusz Milik Żródło: Instagram - arekmilik

Arkadiusz Milik mieszka w Marsylii jak król (FOTO)

27 Kwiecień 2021 Mateusz DziubińskiMateusz Dziubiński

Arkadiusz Milik w styczniu przeniósł się z SSC Napoli do Olympique Marsylia, co okazało się świetnym posunięciem. Napastnik, który został odsunięty od włoskiej drużyny, z miejsca stał się jednym z najważniejszych graczy Marsylii. W 12 spotkaniach Milik zdobył już sześć goli, a jego dorobek mógł być jeszcze bardziej imponujący, gdyby nie kontuzja, która przytrafiła mu się w lutym. Na południu Francji reprezentant Polski ma świetne warunki do gry, ale i życia. Piłkarz zamieszkał w pięknym domu z oszałamiającym widokiem.

Arkadiusz Milik zdecydowanie nie ma na co narzekać po przeprowadzce do Olympique Marsylia. Polak imponuje skutecznością, a i poza boiskiem wiedzie udane życie. Polak mieszka w bajecznym domu z imponującym widokiem na Morze Śródziemne.

Arkadiusz Milik mieszka jak w bajce!

W styczniu po miesiącach spekulacji i licznych próbach Arkadiusz Milik wreszcie zmienił klub. Polak został wypożyczony z SSC Napoli do Olympique Marsylia. Francuski klub zapewnił sobie także prawo do wykupu zawodnika.

Patrząc na statystyki naszego rodaka w barwach legendarnego francuskiego klubu, można spokojnie założyć, że Olympique z przyjemnością zapłaci za definitywny transfer Polaka. Milik zdobył już sześć goli w 12 meczach.

Legia Warszawa planuje sprowadzić ze Śląska Wrocław Konrada PoprawęLegia Warszawa planuje sprowadzić ze Śląska Wrocław Konrada PoprawęCzytaj dalej

Doskonała gra Milika sprawiła, że ponownie stał się on “łakomym kąskiem” na rynku transferowym. Międzynarodowe media niemal codzienne donoszą o zainteresowaniu ze strony najlepszych klubów Europy. Milik znalazł się już na celowniku m.in. Juventusu, Paris Saint-Germain i Borussii Dortmund.

Na razie jednak Arkadiusz Milik skupia się na strzelaniu goli dla Olympique Marsylia, a klub odwdzięczył mu się m.in. przygotowaniem wspaniałego domu. Piłkarz w Święta Wielkanocne złożył kibicom życzenia i przy okazji pokazał kawałek swojej imponującej posiadłości.

Niesamowity dom Arkadiusza Milika w Marsylii

Na fotografii zamieszczonej przez piłkarza w mediach społecznościowych możemy zobaczyć, że dom znajduje się w iście bajkowym położeniu. Arkadiusz Milik ma piękny widok na Morze Śródziemne. Po prostu zapierający dech w piersiach!

Da się także zauważyć, że piłkarz w chwilach wolnych od treningu i kolejnych spotkań, może zrelaksować się nad prywatnym basenem. Obok znajduje się też oczywiście ogromny taras, na którym spokojnie można urządzić spotkanie ze znajomymi.

Decyzja o transferze do Olympique Marsylia opłaciła się Arkadiuszowi Milikowi zatem nie tylko pod względem sportowym. Któż nie chciałby budzić się i podziwiać tak piękne widoki od samego poranka? Naszemu reprezentantowi można naprawdę pozazdrościć pięknego domu i niesamowitego otoczenia natury.

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć udostępnionych przez Arkadiusza Milika.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu:

Następny artykuł