Swiatsportu.pl > Piłka nożna > Arkadiusz Milik mieszka w Marsylii jak król (FOTO)
Mateusz Dziubiński
Mateusz Dziubiński 19.03.2022 07:31

Arkadiusz Milik mieszka w Marsylii jak król (FOTO)

Arkadiusz Milik
Instagram - arekmilik

Arkadiusz Milik zdecydowanie nie ma na co narzekać po przeprowadzce do Olympique Marsylia. Polak imponuje skutecznością, a i poza boiskiem wiedzie udane życie. Polak mieszka w bajecznym domu z imponującym widokiem na Morze Śródziemne.

Arkadiusz Milik mieszka jak w bajce!

W styczniu po miesiącach spekulacji i licznych próbach Arkadiusz Milik wreszcie zmienił klub. Polak został wypożyczony z SSC Napoli do Olympique Marsylia. Francuski klub zapewnił sobie także prawo do wykupu zawodnika. 

Patrząc na statystyki naszego rodaka w barwach legendarnego francuskiego klubu, można spokojnie założyć, że Olympique z przyjemnością zapłaci za definitywny transfer Polaka. Milik zdobył już sześć goli w 12 meczach.

Doskonała gra Milika sprawiła, że ponownie stał się on “łakomym kąskiem” na rynku transferowym. Międzynarodowe media niemal codzienne donoszą o zainteresowaniu ze strony najlepszych klubów Europy. Milik znalazł się już na celowniku m.in. Juventusu, Paris Saint-Germain i Borussii Dortmund.

Na razie jednak Arkadiusz Milik skupia się na strzelaniu goli dla Olympique Marsylia, a klub odwdzięczył mu się m.in. przygotowaniem wspaniałego domu. Piłkarz w Święta Wielkanocne złożył kibicom życzenia i przy okazji pokazał kawałek swojej imponującej posiadłości.

Niesamowity dom Arkadiusza Milika w Marsylii

Na fotografii zamieszczonej przez piłkarza w mediach społecznościowych możemy zobaczyć, że dom znajduje się w iście bajkowym położeniu. Arkadiusz Milik ma piękny widok na Morze Śródziemne. Po prostu zapierający dech w piersiach!

Da się także zauważyć, że piłkarz w chwilach wolnych od treningu i kolejnych spotkań, może zrelaksować się nad prywatnym basenem. Obok znajduje się też oczywiście ogromny taras, na którym spokojnie można urządzić spotkanie ze znajomymi.

Decyzja o transferze do Olympique Marsylia opłaciła się Arkadiuszowi Milikowi zatem nie tylko pod względem sportowym. Któż nie chciałby budzić się i podziwiać tak piękne widoki od samego poranka? Naszemu reprezentantowi można naprawdę pozazdrościć pięknego domu i niesamowitego otoczenia natury. 

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć udostępnionych przez Arkadiusza Milika.

[EMBED-276]

[EMBED-275]

[EMBED-274]

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu:

Powiązane