Swiatsportu.pl > Sporty walki > Brutalny nokaut w walce na gołe pięści. Zawodnik stracił przytomność (WIDEO)
Aleksy Kiełbasa
Aleksy Kiełbasa 19.03.2022 07:59

Brutalny nokaut w walce na gołe pięści. Zawodnik stracił przytomność (WIDEO)

Nokaut w walce na gołe pięści
Bare Knuckle FC/Twitter.com

Walki na gołe pięści budzą skrajne emocje, bowiem są widowiskiem bardzo brutalnym. Przekonali się o tym widzowie ostatnie gali organizacji Bare Knuckle Fighting Championship. Ronnie Rogers został brutalnie znokautowany przez rywala. Polała się krew i zawodnik stracił na chwile przytomność.

  • Do brutalnego nokautu doszło podczas walki na gołe pięści

  • Ronnie Rogers został poważnie powalony przez Bobby'ego Jonesa

  • Kombinacja lewy prosty, prawy sierpowy i podbródkowy doprowadziła do chwilowej utraty przytomności przez Rogersa

Walki na gołe pięści stają się coraz bardziej popularne. W Polsce są one promowane głównie przez Gromda Fight Club, organizującą gale na terenie naszego kraju. Za Oceanem cieszą się one dużą publicznością już od dłuższego czasu.

To właśnie w Stanach Zjednoczonych podczas gali organizowanej przez federację Bare Knuckle Fighting Championship, doszło do bardzo brutalnego nokautu Ronniego Rogersa przez Bobby'ego Jonesa. Wideo z tego zdarzenia wygląda porażająco.

Ciężki nokaut podczas walki na gołe pięści w USA

Bobby Jones pokazał wielką formę w walce z Ronnim Rogersem. Jones już w pierwszej rundzie powalił swojego przeciwnika na deski i to w nie byle jaki sposób.

Zawodnik najpierw uderzył rywala mocnym lewym prostym, a następnie poprawił jeszcze kombinacją prawego sierpowego z prawym podbródkowym, co powaliło Rogersa na deski.

Znokautowany zawodnik na chwilę stracił przytomność i zaczął mocno krwawić. Takich starć i nokautów oczekują właśnie kibice walk na gołe pięści. Dla bardziej konserwatywnych fanów, którzy preferują tradycyjny boks, ta scena może budzić pewien niesmak.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu: 

Tagi: Walka Nokaut
Powiązane