Swiatsportu.pl > Piłka nożna > Cristiano Ronaldo pogrążony w żałobie. “Spoczywaj w pokoju”
Mateusz Dziubiński
Mateusz Dziubiński 19.03.2022 07:51

Cristiano Ronaldo pogrążony w żałobie. “Spoczywaj w pokoju”

EN 01492655 1396
OLI SCARFF/AFP/East News

Cristiano Ronaldo opublikował na swoim profilu na Instagramie wpis, który zasmucił wszystkich jego fanów. Portugalczyk poinformował, że opłakuję stratę bliskiej osoby. W bardzo młodym wieku zmarła małżonka jego najlepszego przyjaciela.

  • Cristiano Ronaldo przekazał fanom na Instagramie, że opłakuje śmierć bliskiej osoby

  • Portugalczyk pogrążył się w żałobie po śmierci małżonki swojego najbliższego przyjaciela

  • Zmarła 34-letnia Soraia, ukochana Jose Semedo, z którym Ronaldo występował w Sportingu Lizbona

Cristiano Ronaldo pogrążył się w żałobie. Zawodnik Manchesteru United przekazał fanom, że zmarła bliska mu osoba. 36-latek opłakuje śmierć małżonki swojego najbliższego przyjaciela.

Cristiano Ronaldo w żałobie

Cristiano Ronaldo zanotował bardzo udany powrót do Manchesteru United po dwunastu latach. Portugalczyk ma na koncie już pięć goli w siedmiu spotkaniach. Wydawać by się mogło, że legendarny piłkarz nie ma na co narzekać, okazuje się jednak, że musi zmierzyć się z prywatną tragedią.

Ronaldo zamieścił na Instagramie wpis, który mocno zasmucił wszystkich jego fanów. 36-latek przekazał, że opłakuje śmierć bliskiej osoby. 

Gwiazdor Manchesteru United od dziecka przyjaźni się z Jose Semedo, z którym występował razem w Sportingu Lizbona. Przyjaźń trwa mimo wielkich zmian w życiu piłkarza i gigantycznej kariery, jaką zrobił od chwili, gdy był nastolatkiem. Są ze sobą bardzo blisko, dlatego też Ronaldo był wstrząśnięty, gdy usłyszał o tragedii przyjaciela.

Kilka dni temu zmarła zaledwie 34-letnia małżonka Jose Semedo, Soraia. Zdaniem portugalskich mediów przyczyną śmierci były powikłania po infekcji, której nabawiła się kobieta. 

Ronaldo opłakuje śmierć małżonki najbliższego przyjaciela

Cristiano Ronaldo opublikował poruszający wpis. Do wpisu dołączył zdjęcie, na którym widzimy go w towarzystwie ukochanej Geroginy Rodriguez, syna, a także właśnie Jose Semedo i jego małżonki. 

- Są chwile, kiedy wszystko schodzi na dalszy plan, w tym piłka nożna. W zeszłym tygodniu niespodziewanie odszedł fantastyczny człowiek, nasza kochana Soraia, cudowna matka i żona jednego z najlepszych przyjaciół, jakich dało mi życie. Dzisiaj trzymamy się razem mocniej niż zawsze, aby zmierzyć się z tym trudnym czasem. Spoczywaj w pokoju, przyjaciółko. Nigdy cię nie zapomnimy - napisał “CR7”.

Źródło: Instagram

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu:

Powiązane