Manchester United

Liga Europy kibicNagi kibic przerwał mecz Granady z Manchesterem UnitedLiga Europy w czwartek była świadkiem niecodziennej sytuacji. Spotkanie Granady z Manchesterem United zostało przerwane przez nagiego mężczyznę, który wbiegł na murawę. Po chwili nieproszony gość został złapany przez policjantów i wyprowadzony. Okazało się, że Hiszpan...Piłka nożna9 Kwiecień 2021Reprezentacja PolskiMarcus Rashford nie zagra przeciwko PolsceReprezentacja Polski ma przed sobą wyjątkowo ciężkie i wymagające spotkania w ramach eliminacji do mistrzostw świata. O ile z Węgrami i Andorą powinniśmy powalczyć o pewne zwycięstwa, o tyle Anglicy zawsze byli drużyną, z którą Polacy toczyli bardzo ciężkie boje. Na całe...25 Marzec 2021UEFARozlosowano pary ćwierćfinałowe Ligi Europy. Faworyci zadowoleniUEFA rozlosowała w piątek nie tylko pary ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów, ale także Ligi Europy. W “drugiej lidze” europejskich rozgrywek również nie brakuje drużyn, które gwarantują niesamowite emocje. W gronie najlepszych ośmiu zespołów obecnego...Piłka nożna19 Marzec 2021Harry MaguireKuriozalne zagranie w meczu Manchesteru United. Pudło tysiąclecia (WIDEO)Harry Maguire mógł być bohaterem Manchesteru United. Anglik miał znakomitą okazję od tego, aby dać swojej ekipie prowadzenie pod koniec pierwszej połowy... ale spudłował z niespełna metra, na dodatek mając przed sobą pustą bramkę. Ten błąd okazał się bardzo kosztowy,...Piłka nożna11 Marzec 2021Edinson Cavani ma odejść z UnitedMedia: Edinson Cavani odejdzie z Manchesteru United, negocjuje z nowym klubemEdinson Cavani w pewnym momencie tego sezonu był wybawieniem Manchesteru United. Napastnik ma jednak już niebawem pożegnać się z Old Trafford i całą Premier League. Media donoszą, że jego przygoda w Anglii dobiegnie końca już latem, a zawodnik wróci do Ameryki Południowej.Piłka nożna8 Marzec 2021Liga EuropyUEFA rozlosowała pary 1/8 finału Ligi Europy. Będzie wielki hitLiga Europy w czwartek rozegrała rewanżowe spotkania 1/16 finału. Poznaliśmy wszystkie rozstrzygnięcia, wśród których nie brakowało niespodzianek. Z dalszej rywalizacji odpadły Leicester City i Napoli. W piątek rozlosowano pary kolejnej rundy. Kibice będą mieli okazję...Piłka nożna26 Luty 2021Bruno Fernandes Manchester UnitedManchester United wygrywa w hicie LE. Real Sociedad bez szansManchester United bardzo pewnie pokonał Real Sociedad San Sebastian w meczu 1/16 finału Ligi Europy. Czerwony Diabły wygrały w Kraju Basków aż 4:0 i zapewniły sobie solidną zaliczkę przed spotkaniem rewanżowym. Ponownie najjaśniejszą postacią brytyjskiego zespołu był Bruno...Piłka nożna18 Luty 2021