Swiatsportu.pl > Piłka nożna > Wyjątkowy wpis Cristiano Ronaldo po transferze. “To dla ciebie”
Mateusz Dziubiński
Mateusz Dziubiński 19.03.2022 07:46

Wyjątkowy wpis Cristiano Ronaldo po transferze. “To dla ciebie”

Cristiano Ronaldo w Juventusie
www.imagephotoagency.it via www.imago-images.de/Imago Sport and

Cristiano Ronaldo dopełnił już wszystkich formalności i jest oficjalnie piłkarzem Manchesteru United. Portugalczyk wreszcie zabrał głos po swoim wielkim powrocie do klubu, w którym eksplodowała jego kariera. Gwiazdor zamieścił w sieci poruszający wpis skierowany do kibiców “Czerwonych Diabłów”. Zwrócił się także do pewnej wyjątkowej dla niego osoby.

  • We wtorek Manchester United poinformował, że Cristiano Ronaldo już oficjalnie jest piłkarzem nowym zawodnikiem klubu

  • Portugalczyk sfinalizował wszystkie formalności a następnie zwrócił się do kibiców "Czerwonych Diabłów"

  • Ronaldo zwrócił się jednak przede wszystkim do jednej, wyjątkowej dla niego osoby

Cristiano Ronaldo jest już oficjalnie piłkarzem Manchesteru United. Portugalczyk podpisał umowę z angielskim klubem, o czym poinformowano we wtorek. Ronaldo zdążył już także zwrócić się do kibiców. 

Cristiano Ronaldo skomentował transfer do Manchesteru United

We wtorek Manchester United oficjalnie potwierdził, że podpisał kontrakt z Cristiano Ronaldo. O transferze było wiadomo już od piątku (więcej TUTAJ), jednak teraz sfinalizowane zostały wszystkie formalności. 

Portugalczyk tym samym wraca do klubu, w którym jego kariera nabrała tempa. “CR7” już niedługo zagra w koszulce “Czerwonych Diabłów” po raz pierwszy od dwunastu lat. Zawodnik wreszcie przerwał milczenie na temat całej transakcji.

Ronaldo zamieścił na swoim profilu na Instagramie długi wpis skierowany do kibiców Manchesteru United. Piłkarz wyznał, że w ostatnich dniach towarzyszyły mu wielkie emocje. Klub z Old Trafford jest bowiem dla niego wyjątkowy.

- Każdy, kto mnie zna, wie o mojej niekończącej się miłości do Manchesteru United. Lata spędzone w tym klubie były absolutnie niesamowite, a droga, którą razem przeszliśmy, zapisała się złotymi zgłoskami w historii klubu - rozpoczął swój wpis Ronaldo.

- Trudno mi wyjaśnić uczucia, które towarzyszą mi, gdy mój powrót na Old Trafford został ogłoszony. To spełnienie moich marzeń po latach, gdy byłem rywalem dl MU. Nawet jako przeciwnik odczuwałem miłość i szacunek ze strony kibiców. Na takich rzeczach buduje się marzenia! - dodał 36-latek.

- Moje pierwsze mistrzostwo, puchar, powołanie do reprezentacji Portugalii, Liga Mistrzów, Złoty But i Złota Piłka - wszystko zrodziło się z tego szczególnego połączenia między mną a "Czerwonymi Diabłami". Historia została napisana w przeszłości i będzie pisana znowu. Macie moje słowo - zadeklarował Portugalczyk.

Wyjątkowe słowa skierowane do legendy Manchesteru

Swój wpis Cristiano Ronaldo zakończył wyjątkowymi słowami skierowanymi do niemniej wyjątkowej dla niego osoby. Ronaldo zwrócił się do Sir Alexa Fergusona, który przed laty sprowadził go do klubu z Manchesteru. 

- Sir Alex, to dla ciebie - napisał krótko Ronaldo. Legendarny trener był przez lata niczym ojciec dla Portugalczyka. Ich relacje nadal są bardzo dobre, a Ferguson podobno miał w ostatnich dniach namawiać swojego dawnego podopiecznego na powrót właśnie do Manchesteru United.

 Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu: 

Powiązane