Swiatsportu.pl > Piłka nożna > Zapadła decyzja ws. transferu Kyliana Mbappe. Wielki zwrot akcji
Mateusz Dziubiński
Mateusz Dziubiński 19.03.2022 07:46

Zapadła decyzja ws. transferu Kyliana Mbappe. Wielki zwrot akcji

EN 01490712 2629
FRANCK FIFE/AFP/East News

Kylian Mbappe od kilku miesięcy usilnie stara się odejść z Paris Saint-Germain i dołączyć do Realu Madryt. “Królewscy” w ostatnich dniach zrobili wszystko, by sprowadzić gwiazdora z francuskiego klubu. Do stolicy Francji udał się nawet specjalny wysłannik Florentino Pereza. Według najnowszych informacji zachodnich mediów zapadła już ostateczna decyzja co do przyszłości Mbappe. 

  • Zdaniem zachodnich mediów Real Madryt podjął ostateczną decyzję ws. transferu Kyliana Mbappe

  • "Królewscy" w ostatnich dniach oferowali PSG nawet 200 milionów euro za francuskiego gwiazdora

  • Z doniesień m.in. "RMC Sports" wynika, że Real zerwał jednak wszelkie negocjacje z paryżanami

Real Madryt za wszelką cenę starał się sprowadzić w końcówce okna transferowego Kyliana Mbappe. “Królewscy” przygotowali nawet ofertę sięgającą 200 milionów euro! Zdaniem zachodnich mediów nastąpił jednak nieoczekiwany zwrot akcji. 

Real Madryt podjął decyzję w sprawie transferu Mbappe

Spekulacjami na temat transferu Kyliana Mbappe do Realu Madryt żyje cały piłkarski świat. Piłkarz od miesięcy sukcesywnie odrzuca kolejne oferty nowego kontraktu od Paris Saint-Germain i chce przenieść się do stolicy Hiszpanii. W ostatnich dniach kluby wreszcie przystąpiły do negocjacji.

“Królewscy” przedstawili PSG bardzo atrakcyjne oferty wykupu 22-latka. Pojawiły się oferty na poziomie 160 i 180 milionów euro. Ostatnie doniesienia mówiły nawet o tym, że Real jest skłonny zapłacić 200 milionów (więcej TUTAJ)!

Zachodnie media w ostatnich godzinach podały nowe informacje na temat potencjalnego hitu transferowego. Wygląda na to, że nastąpił wielki zwrot akcji. Hiszpańskie “RMC Sports” podaje, że Real Madryt podobno stracił cierpliwość do przedłużających się rozmów i zerwał wszelkie negocjacje.

- Real Madryt wycofuje się z próby pozyskania Kyliana Mbappe. Królewscy są pewni, że uda im się podpisać z nim kontrakt w styczniu - przekazali także dziennikarze Sky Sports. 

- Real Madryt zakończył rozmowy z PSG ws. Kyliana Mbappe. Jest bardzo mało prawdopodobne, by zawodnik odszedł przed końcem okna transferowego - dodaje natomiast francuski “Telefoot”

“Królewscy” zerwali negocjacje z PSG

Jeżeli informacje medió się potwierdzą, będzie to wielkie zaskoczenie. Umowa Kyliana Mbappe z Paris Saint-Germain wygasa już w czerwcu 2022 roku. Oznacza to, że paryżanie stracą swoją gwiazdę i nie zarobią na tym nic, choć mogli zainkasować nawet 200 milionów euro!

Sam zawodnik natomiast już na początku nowego roku będzie mógł podpisać kontrakt z nowym pracodawcą. Pozostaje pytanie, czy będziemy regularnie oglądać go na boisku. PSG w przeszłości odsuwało od składu nawet największe gwiazdy, gdy te buntowały się w sprawie nowych kontraktów (więcej TUTAJ).

Źródło: RMC Sports, Sky Sports, Telefoot, WP SportoweFakty

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu: 

Powiązane