Ekstraklasa Żródło: pixabay.com/AndrzejRembowski

Piłkarz Jagiellonii zatrzymany przez policję. Uciekał przed funkcjonariuszami

22 Marzec 2021 Mateusz DziubińskiMateusz Dziubiński

Ekstraklasa może być świadkiem skandalu, jakiego w naszej lidze jeszcze nie było. Portal Onet.pl podał szokujące wiadomości o skandalicznym zachowaniu piłkarza Jagiellonii Białystok Kamila Wojtkowskiego. 23-latek w niedzielę miał uciekać przed policją i spowodować stłuczkę, a następnie uciec z miejsca zdarzenia. Mężczyzna został już zatrzymany przez funkcjonariuszy. 

  • W poniedziałkowy poranek portal Onet.pl podał szokujące informacje na temat piłkarza Ekstraklasy
  • Z informacji dziennikarzy wynika, że Kamil Wojtkowski z Jagiellonii Białystok został zatrzymany przez policję
  • Zawodnik nie zatrzymał się do kontroli drogowej, po czym uciekał funkcjonariuszom i spowodował stłuczkę, a także zbiegł z miejsca zdarzenia

Ekstraklasa w poniedziałek jest na ustach kibiców niestety nie z przyczyn czysto sportowych. Portal Onet.pl donosi o szokującym incydencie z udziałem zawodnika Jagiellonii Białystok Kamila Wojtkowskiego. Piłkarz został zatrzymany przez policję za złamanie prawa i ucieczkę przed funkcjonariuszami.

Ekstraklasa. Piłkarz Jagiellonii zatrzymany przez policję

W poniedziałkowy poranek zaskakujące informacje opublikował portal Onet.pl. Dotyczą one piłkarza Jagiellonii Białystok Kamila Wojtkowskiego, który miał dopuścić się karygodnego łamania prawa. 23-latek został zatrzymany przez policję.

Jak możemy przeczytać na sport.onet.pl, Wojtkowski w niedzielę nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Piłkarz zignorował sygnał policjantów, po czym rozpoczął ucieczkę przed nimi ulicami miasta. Na tym nie koniec, gdyż w trakcie ucieczki spowodował kolizję, a następnie zbiegł z miejsca zdarzenia.

Niemcy planują wpuścić kibiców na trybuny. Podano konkretną datę, media dotarły do przeciekuNiemcy planują wpuścić kibiców na trybuny. Podano konkretną datę, media dotarły do przeciekuCzytaj dalej

Piłkarz porzucił samochód. Portal Onet.pl podaje, że Kamil Wojtkowski sam zgłosił się w poniedziałek na komisariat policji, gdzie został przesłuchany. Zawodnik Jagiellonii Białystok może mieć teraz bardzo duże kłopoty.

Jak precyzuje portal Onet.pl, już za nie zatrzymanie się do kontroli drogowej, grozi kara do kilku lat pozbawienia wolności. Wojtkowski może mieć jeszcze większe problemy, gdyż z informacji dziennikarzy wspomnianego portalu wynika, że zdaniem funkcjonariuszy mógł on być pod wpływem środków odurzających, gdy rozpoczął ucieczkę ulicami miasta.

Poważne kłopoty Kamila Wojtkowskiego

Kamil Wojtkowski to postać doskonale znana wszystkim sympatykom ligowej piłki w Polsce. 23-latek przed dołączeniem do Jagiellonii Białystok, występował też w barwach Wisły Kraków i Pogoni Szczecin. W Ekstraklasie rozegrał już niemal 80 spotkań.

Pomocnik znajdował się w kadrze meczowej na sobotni mecz z Lechem Poznań, jednak przesiedział cały mecz na ławce rezerwowych. Jego koledzy zdołali pokonać “Kolejorza” 3:2. “Jaga” zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli Ekstraklasy.

Klub na razie nie skomentował informacji dotyczących swojego zawodnika. Umowa Kamila Wojtkowskiego z “Dumą Podlasia” obowiązuje do końca czerwca 2021 roku.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu:

Następny artykuł