Swiatsportu.pl > Siatkówka > Gdzie i o której oglądać mecz Polska - Grecja? (transmisja TV)
Mateusz Dziubiński
Mateusz Dziubiński 19.03.2022 07:47

Gdzie i o której oglądać mecz Polska - Grecja? (transmisja TV)

fb polska siatkówka
facebook.com/Polska Siaktówka/Adrian Komorowski

Polscy siatkarze już dzisiaj rozegrają kolejne spotkanie na mistrzostwach Europy. Podopiecznych Vitala Heynena po morderczym pojedynku z Serbią, czeka teoretycznie znacznie łatwiejsze zadanie. Nasi zawodnicy zmierzą się z Grekami. Podpowiadamy gdzie oglądać to spotkanie.

  • Polscy siatkarze dzisiaj rozegrają kolejne spotkanie na mistrzostwach Europy

  • Rywalem Biało-Czerwonych będzie reprezentacja Grecji, najsłabsza obecnie w grupie A

  • Podpowiadamy, gdzie oglądać transmisję z kolejnego meczu Polaków

Polscy siatkarze po zwycięstwie nad Portugalią i Serbią przystąpią dziś do trzeciego meczu grupowego na ME 2021. Biało-Czerwoni w krakowskiej TAURON Arenie zmierzą się tym razem z reprezentacją Grecji. Kibice jak zwykle będą mogli śledzić występ Polaków w telewizji oraz internecie.

Polscy siatkarze zmierzą się dziś z Grecją

Niedziela to kolejny dzień z siatkarskimi mistrzostwami Europy. Już dzisiaj swój kolejny mecz rozegra także reprezentacja Polski. Nasi zawodnicy przystąpią do tej potyczki w dobrych nastrojach po wygranych w dwóch pierwszych meczach turnieju.

W pierwszym meczu, który nasi siatkarze rozegrali w czwartek, pokonali Portugalię 3:1. Zancznie bardziej Polacy musieli się namęczyć w sobotnim meczu przeciwko Serbom. Do wyłonienia zwycięzcy potrzeba było aż pięciu setów. Ostatecznie po morderczym pojedynku to nasza drużyna mogła cieszyć się ze zwycięstwa (więcej TUTAJ).

Teraz nadszedł czas na pojedynek, w którym Polacy będą zdecydowanym faworytem. Po spotkaniu z najbardziej wymagającym rywalem, czyli Serbią, podopieczni Vitala Heynena zagrają z outsiderem naszej grupy, czyli drużyną Grecji.

Grecy jak dotąd na mistrzostwach Europy zdołali wywalczyć tylko jeden punkt. Otrzymali go za starcie z Ukrainą. Nasi wschodni sąsiedzi wygrali to spotkanie 3:2. 

Gdzie oglądać mecz Polska-Grecja?

Grecy okupują na razie ostatnie miejsce w tabeli. W pojedynku z Polską będzie im bardzo trudno poprawić swój dorobek. Nasi siatkarze mają bowiem o co walczyć. Jeśli dzisiaj bez straty seta, lub też w stosunku 3:1 pokonają Greków, wrócą na pozycję lidera grupy A.

Ostatni raz nasza reprezentacja zmierzyła się z Grecją w 2014 roku. Wówczas Biało-Czerwoni zwyciężyli 3:1. Dzisiaj postarają się jednak nie stracić nawet seta.

Spotkanie Polska-Grecja rozpocznie się o godzinie 20:30. Transmisję z tego spotkania tradycyjnie już przeprowadzą TVP Sport oraz Polsat Sport. W internecie mecz będzie można śledzić na stronie sport.tvp.pl oraz na platformach Ipla TV i Polsat Box Go.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu: 

Powiązane