Swiatsportu.pl
Siatkówka

ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Gdzie oglądać mecz polskich siatkarzy z Iranem? (Transmisja TV)

24 Lipca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Dziubiński

Udostępnij:

Polscy siatkarze już dzisiaj rozpoczną rywalizację w turnieju olimpijskim w Tokio. Na początek podopieczni Vitala Heynena zmierzą się z reprezentacją Iranu. Wiemy, gdzie będzie można obejrzeć transmisję z pierwszego występu “Biało-Czerwonych” na igrzyskach olimpijskich. 

  • Polscy siatkarze w sobotę rozpoczną udział w turnieju olimpijskim w Tokio

  • "Biało-Czerwoni" zmierzą się w sobotę o godzinie 12:30 z reprezentacją Iranu

  • Podajemy, gdzie będzie można obejrzeć mecz z udziałem naszych siatkarzy w telewizji, a także internecie

Polscy siatkarze rozpoczynają walkę o złoty medal olimpijski. W sobotę 24 lipca nasi zawodnicy rozegrają pierwszy mecz na turnieju olimpijskim. Podpowiadamy, gdzie obejrzeć bezpośrednią transmisję ze spotkania Polska-Iran.

tt tvp sport

Lider kadry wściekły po porażce Polaków. Skrytykował cały zespół przed kamerami (WIDEO)

CZYTAJ DALEJ

Polscy siatkarze zaczynają walkę o złoto igrzysk

Już dzisiaj start w igrzyskach olimpijskich rozpoczną polscy siatkarze. Podopiecznych Vitala Heynena czeka mecz z Iranem. Obie drużyny mają sobie wiele do udowodnienia po spotkaniu, które miało miejsce pięć lat temu podczas igrzysk w Rio de Janeiro.

Obie ekipy stoczyły wówczas niezwykle zacięty pojedynek. Polacy wygrali ostatecznie 3:2 po tie-breaku, jednak rywalizacja wyszła daleko poza sport. Po zakończeniu meczu w Brazylii, zawodnicy obu zespołów mieli sobie wiele do powiedzenia. Niewiele brakowało, a doszłoby do rękoczynów.
W sobotę na pewno również nie zabraknie emocji, jednak faworytem tym razem zdecydowanie są Polacy. “Biało-Czerwoni” od igrzysk w Rio stali się znacznie lepszą ekipą. Irańczyków lekceważyć jednak nie wolno.

Liczy się dobry początek rywalizacji w turnieju olimpijskim. W kolejnych dniach czekają bowiem Polaków bardzo wymagające spotkania. Nasi siatkarze zmierzą się jeszcze z Włochami, Wenezuelą, Japonią i Kanadą. Awans do kolejnej rundy uzyskają cztery najlepsze drużyny w grupie.

Gdzie oglądać mecz Polska-Iran?

Pierwszy mecz Polaków na igrzyskach olimpijskich w Tokio rozpocznie się w sobotę 24 lipca o godzinie 12:30 polskiego czasu. Transmisję ze spotkania będzie można obejrzeć tradycyjnie w telewizji, ale także za pośrednictwem internetu.

Spotkanie Polska-Iran pokażą stacje TVP 1, a także Eurosport 1. Mecz transmitowany będzie także na stronie sport.tvp.pl, w aplikacji IplaTV, oraz Eurosport Player. 

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu: