Swiatsportu.pl
Jagiellonia Białystok

pixabay.com/AndrzejRembowski

Jagiellonia wyciągnęła konsekwencje wobec aresztowanego piłkarza

23 Marca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Dziubiński

Udostępnij:

Jagiellonia Białystok zareagowała na skandal z udziałem swojego piłkarza Kamila W. 23-latek w niedzielę nie zatrzymał się do kontroli drogowej i rozpoczął ucieczkę przed policjantami. Następnie spowodował stłuczkę i zbiegł z miejsca zdarzenia. Zawodnikowi

  • Jagiellonia Białystok zareagowała na skandaliczne zachowanie swojego piłkarza Kamila W.

  • Piłkarz został zatrzymany przez policję za szereg wykroczeń, których dopuścił się w niedzielę

  • Kamil W. nie zatrzymał się do kontroli drogowej, uciekał przed policjantami i spowodował stłuczkę, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia

  • Klub zdecydował o natychmiastowym rozwiązaniu umowy z winy zawodnika

Jagiellonia Białystok wydała komunikat na temat Kamila W. Piłkarz został zatrzymany przez policję po tym, jak nie zatrzymał się do kontroli drogowej, spowodował stłuczkę i zbiegł z miejsca zdarzenia. Klub zdecydował się wyciągnąć surowe konsekwencje i rozwiązał umowę z piłkarzem.

Jagiellonia Białystok wyciągnęła surowe konsekwencje wobec Kamila W.

W poniedziałek środowiskiem piłkarskim w Polsce wstrząsnęła informacja o szokującym zachowaniu piłkarza Jagiellonii Białystok Kamila W. 23-latek w niedzielę nie zatrzymał się do kontroli drogowej, po czym zaczął uciekać przed policjantami. Następnie spowodował stłuczkę i zbiegł z miejsca zdarzenia.

Piłkarz w poniedziałkowy poranek sam stawił się na komisariat i złożył wyjaśnienia. Kamil W. usłyszał już zarzut, konkretnie z art. 178b Kodeksu Karego o niezatrzymaniu się do kontroli drogowej. Za tego typu wykroczenie grozi kara pozbawienia wolności od trzech miesięcy do nawet pięciu lat. 

“Radio Białystok” podaje natomiast informację, że zawodnik przeszedł test na obecność środków odurzających. Test miał dać wynik pozytywny. Wciąż nieznane są badania toksykologiczne krwi, jednak jeśli one potwierdzą, że piłkarz był pod wpływem narkotyków, usłyszy on kolejne zarzuty.

Na zachowanie swojego zawodnika natychmiast zareagowała także Jagiellonia Białystok. Choć klub w poniedziałek nie chciał podejmować pochopnych kroków, po postawieniu zarzutów Kamilowi W. wszystko stało się jasne. Klub opublikował w mediach społecznościowych komunikat, w którym poinformował o karze dla piłkarza.

Jagiellonia rozwiązała umowę z Kamilem W. 

Zgodnie z wcześniejszymi przypuszczeniami kontrakt Kamila W. został rozwiązany z winy zawodnika. To koniec jego krótkiej przygody w stolicy Podlasia, która rozpoczęła się zaledwie jesienią ubiegłego roku.

- Kamil W. nie jest już piłkarzem Jagiellonii Białystok. Umowa z 23-letnim pomocnikiem została rozwiązana z uwagi na wydarzenia z udziałem zawodnika, do których doszło zeszłej niedzieli. - brzmi komunikat, który pojawił się na twitterowym profilu Jagiellonii.

Kamil W. rozegrał w obecnym sezonie w barwach Jagiellonii tylko siedem spotkań. Większość z nich rozpoczynał na ławce rezerwowych. Jego kontrakt z klubem miał obowiązywać do końca sezonu. Wcześniej reprezentował także barwy Wisły Kraków i Pogoni Szczecin.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu:

Podobne artykuły

Wojciech Kowalczyk

Piłka nożna

Wojciech Kowalczyk nazwał na antenie Roberta Lewandowskiego c***ą (WIDEO)

Czytaj więcej >
Robert Lewandowski na Euro 2020

Piłka nożna

Hiszpanie szykują "operację Lewandowski". Tak La Furia Roja ma zagrać z Polską

Czytaj więcej >
Euro 2020 Holandia Austria

Piłka nożna

Holandia w 1/8 finału. Pewne zwycięstwo nad Austrią

Czytaj więcej >
Reprezentacja Polski dudek

Piłka nożna

Jerzy Dudek mocno o Paulo Sousie. "Popełnił kardynalny błąd"

Czytaj więcej >
Kacper Kozłowski w barwach reprezentacji Polski

Piłka nożna

Kacper Kozłowski może trafić do słynnego klubu Eredivisie

Czytaj więcej >
Euro 2020 Polska Słowacja piosenki

Piłka nożna

Śpiewnik polskiego kibica. Te utwory zagrzewają Biało-Czerwonych do walki

Czytaj więcej >