Swiatsportu.pl > Piłka nożna > Jan Bednarek przekazał radosne wieści kibicom, został ojcem.
Mateusz Dziubiński
Mateusz Dziubiński 19.03.2022 07:59

Jan Bednarek przekazał radosne wieści kibicom, został ojcem.

insta jan bednarek
instagram.com/janbednarek_

Jan Bednarek podzielił się ze swoimi fanami radosną nowiną. Piłkarz reprezentacji Polski i jego ukochana, Julia Nowak, zostali rodzicami. Dumny zawodnik zamieścił w mediach społecznościowych pierwsze zdjęcie swojej pociechy. Dowiedzieliśmy się także, jakie imię będzie nosił maluch.

  • Jan Bednarek przekazał kibicom radosną informację. Piłkarz po raz pierwszy został ojcem

  • Obrońca reprezentacji Polski zamieścił na Instagramie pierwsze zdjęcie swojej nowonarodzonej córeczki

  • Przy okazji dowiedzieliśmy się, jakie imię będzie nosiła dziewczynka

Jan Bednarek przekazał kibicom radosną wiadomość. Obrońca reprezentacji Polski po raz pierwszy został ojcem. Na świat przyszła córeczka 25-latka i jego narzeczonej Julii Nowak.

Jan Bednarek po raz pierwszy został ojcem

Jan Bednarek poinformował wszystkich swoich fanów o wielkim wydarzeniu, które właśnie miało miejsce w jego życiu. Piłkarz reprezentacji Polski za pomocą mediów społecznościowych ogłosił, że po raz pierwszy został ojcem. Na świat przyszła córeczka 25-latka i jego narzeczonej, modelki Julii Nowak.

Szczęśliwy zawodnik opublikował pierwsze zdjęcie swojego malucha prosto ze szpitala. Pod zdjęciem, które pojawiło się na Instagramie, Jan Bednarek zdradził także, jakie imię będzie nosiło dziecko. Dumni rodzice zdecydowali się na międzynarodowe imię.

- Witaj na świecie Lilly Bednarek! Julia Nowak jesteś najlepsza, kocham cię - napisał krótko obrońca Southampton FC. Dla pary to kolejny ważny moment we wspólnym życiu.

Jan Bednarek i Julia Nowak są parą od czterech lat. W lecie ubiegłego roku modelka potwierdziła, że przyjęła oświadczyny piłkarza reprezentacji Polski. Kilka miesięcy później na jaw wyszło, że para spodziewa się dziecka.

Przed Bednarkiem kolejny sezon w najlepszej lidze świata

Jan Bednarek ma za sobą nieudany występ na Euro 2020. Obrońca podobnie jak reszta drużyny prowadzonej przez Paulo Sousę mocno rozczarował. “Biało-Czerwoni” wywalczyli zaledwie punkt i odpadli z turnieju już po fazie grupowej.

Bednarek wciąż ma jednak niepodważalną pozycję w swoim klubie, czyli Southampton FC. Przed 25-latkiem i jego kolegami kolejny sezon zmagań w najlepszej lidze świata, czyli Premier League. Pierwszy mecz rozegrają już 14 sierpnia. “Święci” na wyjeździe zmierzą się z Evertonem. 

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu: 

Powiązane