Swiatsportu.pl > Piłka nożna > Wielki zwrot akcji ws. Leo Messiego? Barcelona złożyła mu kolejną ofertę
Mateusz Dziubiński
Mateusz Dziubiński 16.06.2022 02:02

Wielki zwrot akcji ws. Leo Messiego? Barcelona złożyła mu kolejną ofertę

PAU BARRENAAFPEast News (3)
PAU BARRENA/AFP/East News

Lionel Messi oficjalnie pożegnał się w niedzielę z FC Barceloną, gdy stało się jasne, że klubu nie stać na przedłużenie z nim umowy. Wszystko wskazywało na to, że Argentyńczyk lada moment zostanie nowym zawodnikiem Paris Saint-Germain. Z najnowszych doniesień wynika jednak, że gwiazdor dostał jeszcze jedną ofertę od Barcelony. Messi zdążył odpowiedzieć już Katalończykom i podjął ostateczną decyzję w sprawie swojej przyszłości.

  • Lionel Messi w niedzielę oficjalnie pożegnał się z FC Barceloną i jej kibicami po fiasku rozmów w sprawie nowego kontraktu

  • Zdaniem mediów piłkarz lada moment ma podpisać umowę z Paris Saint-Germain

  • Doszło jednak do nieoczekiwanego zwrotu akcji, gdyż FC Barcelona złożyła swojej legendzie jeszcze jedną ofertę

  • Messi podjął już ostateczną decyzję na temat swojej przyszłości

Lionel Messi jednak zostanie w FC Barcelonie? Hiszpańskie media podały sensacyjną wiadomość, z  której wynika, że klub złożył swojej legendzie jeszcze jedną propozycję kontraktu. Wszystko rozegrało się w ciągu ostatnich kilku godzin i znamy już ostateczną decyzję piłkarza.

Lionel Messi jednak zostanie w Barcelonie? Sensacyjnie doniesienia

Cały piłkarski świat żyje sytuacją związaną z Lionelem Messim. Argentyńczyk w niedzielę oficjalnie pożegnał się z FC Barceloną, gdy stało się jasne, że klub nie jest w stanie podpisać z nim nowej umowy z uwagi na problemy finansowe. Zdjęcia piłkarza, który ze łzami w oczach żegna się z klubem, w którym spędził niemal całe życie, poruszyły kibiców (więcej TUTAJ).

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały, że piłkarz lada moment podpisze kontrakt z Paris Saint-Germain. Informację o osiągnięciu porozumienia z piłkarzem zdążył potwierdzić nawet brat emira Kataru i właściciela PSG (więcej TUTAJ). Hiszpańskie media w ostatnich godzinach podały jednak sensacyjne informacje na temat możliwego zwrotu akcji.

Dziennikarze programu "La Porteria” ujawnili, że FC Barcelona zdecydowała się zawalczyć jeszcze o Messiego. Przedstawiciele “Dumy Katalonii” złożyli Argentyńczykowi nową ofertę już po tym, jak zdążył on pożegnać się z klubem i kibicami! Z ofertą miał wyjść dyrektor generalny klubu Ferran Reverter, bliski współpracownik Joana Laporty.

Zdaniem hiszpańskich dziennikarzy Leo Messi i jego przedstawiciele poprosili o czas do namysłu. Media donoszą nawet, że zaczęły się negocjacje między stronami. Kilka godzin później argentyński dziennik “Ole” podał, że piłkarz podjął ostateczną decyzję.

Messi odmówił gry dla Barcelony

Jak donosi “Ole” Lionel Messi miał odrzucić ofertę FC Barcelony! 34-latek miał uznać, że jest już za późno na zmianę decyzji. Podobno nie bez znaczenia przy jego decyzji okazał się sposób, w jaki pozwolono mu odejść, mimo że chciał on kontynuować karierę w barwach ukochanego klubu. 

- Wyciągnął wnioski z najtrudniejszej lekcji, którą musiał przejść: zrobił wszystko, aby nadal grać w Barcelonie, a oni podziękowali mu za wszystko bez mrugnięcia okiem - piszą argentyńscy dziennikarze.

- Wszystko jest na dobrej drodze, aby Leo w ciągu kilku godzin rozpoczął podróż. Może to zmienić tylko katastrofa - dodaje dziennik. Zdaniem “Ole” transfer Messiego do Paris Saint-Germain jest już przesądzony. Kolejnego zwrotu akcji już raczej nie będzie.

 

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu: 

Powiązane