Swiatsportu.pl
Joanna Jędrzejczyk

Jan BIELECKI/East News

Joanna Jędrzejczyk nagle trafiła do szpitala. Doznała strasznej kontuzji (FOTO)

4 Maja 2021

Autor tekstu:

Mateusz Dziubiński

Udostępnij:

Joanna Jędrzejczyk w poniedziałek mocno zaniepokoiła swoich fanów. Nasz mistrzyni mieszanych sztuk walki trafiła bowiem pilnie na SOR Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Olsztynie. Wszystko przed niezwykle bolesny uraz, jakiego nabawiła się w trakc

  • Joanna Jędrzejczyk w poniedziałek mocno zaniepokoiła wszystkich swoich fanów

  • Gwiazda sportów walki trafiła pilnie na Szpitalny Oddział Ratunkowy

  • Jędrzejczyk nabawiła się bowiem fatalnego urazu podczas jednego z treningów

  • Na szczęście gwiazda czuje się dobrze, jednak zdjęcia makabrycznego urazu zszokowały jej wiernych kibiców

Joanna Jędrzejczyk w ostatni dzień majówki mocno zaniepokoiła swoich fanów. Gwiazda sportów walki wylądowała bowiem w szpitalu. Jędrzejczyk doznała w trakcie treningu poważnego urazu prawej nogi i musiała skorzystać z pomocy chirurga.

Joanna Jędrzejczyk nagle trafiła do szpitala. Fatalny uraz mistrzyni MMA

Zdecydowanie nie najlepiej zakończyła się majówka dla Joanny Jędrzejczyk. Była mistrzyni UFC poinformowała swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych, że musiała pilnie udać się na SOR Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Olsztynie. Jędrzejczyk doznała poważnej kontuzji.

Polska gwiazda sportów walki pokazała zdjęcia, na których widzimy ją w szpitalu. Jędrzejczyk opublikowała trzy fotografie, które pokazały, co dokładnie jej dolega. Olsztynianka zaznaczyła, że każdy ogląda je na własne ryzyko.

Joanna Jędrzejczyk doznała bowiem poważnego urazu prawej nogi. Na zdjęciach widać makabryczną ranę na jej goleniu! Widok zakrwawionej rany może zmrozić niejednego człowieka o mocnych nerwach. 

- Więc chcesz być wojownikiem? - napisała pod swoim postem Jędrzejczyk i ostrzegła fanów, że kolejne zdjęcia, są naprawdę przerażające. Dodała także, że na szczęście już we wtorek będzie mogła wrócić do treningu dzięki szybkiej pomocy chirurga.

Makabryczna kontuzja nogi Joanny Jędrzejczyk

Kontuzja Joanny Jędrzejczyk przeraziła nawet Karolnię Kowalkiewicz. Przyzwyczajona do walki i wszelakich bolesnych urazów zawodniczka MMA była przerażona widokiem wielkiej dziury w nodze koleżanki po fachu. Kowalkiewicz przekazała jej życzenia szybkiego powrotu do zdrowia.

- Boli od samego patrzenia. Zdrówka - napisała Kowalkiewicz. - Właśnie nie boli, ale chyba adrenalina zaraz zejdzie i będzie po ptakach. Dziękuję - odpowiedziała na komentarz Joanna Jędrzejczyk.

Fani byłej mistrzyni UFC byli ciekawi, jak doszło u niej do tak poważnego urazu nogi. W komentarzach pod zdjęciami zapytali, czy doznała ona kontuzji podczas ćwiczeń na skrzyni treningowej. Joanna Jędrzejczyk potwierdziła, że właśnie w taki sposób doznała urazu.

Zdjęcia kontuzji Joanny Jędrzejczyk można zobaczyć poniżej. Ostrzegamy, że są jednak one dla ludzi o naprawdę mocnych nerwach.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu:

Podobne artykuły

KSW 61 Pudzianowski Jurkowski Błachowicz

Sporty walki

KSW 61: Jan Błachowicz wskazał faworyta walki Pudzianowski - Jurkowski

Czytaj więcej >
Nie żyje zawodnik MMA

Sporty walki

Tajemnicza śmierć kontrowersyjnej legendy MMA. Zawodnik został znaleziony martwy w więzieniu

Czytaj więcej >

Sporty walki

Wielka wojna w walce wieczoru KSW 61. “Pudzian” rozbił “Jurasa”

Czytaj więcej >
Judo

Sporty walki

Trener rzucił 7-latkiem o ziemię 27 razy. Dziecko zmarło w szpitalu (WIDEO)

Czytaj więcej >
Jan Błachowicz UFC Teixeira

Sporty walki

Tylko u nas. Jan Błachowicz o walce z Teixeirą: Będę celował w nokaut

Czytaj więcej >
Marcin Najman MMA VIP 2

Sporty walki

"Ch*j z tym Murańskim". Marcin Najman podsumował galę MMA VIP 2

Czytaj więcej >