Swiatsportu.pl > Sporty walki > Kubańczyk bezlitosny dla Malczyńskiego. Wygrana przez szybki nokaut
Aleksy Kiełbasa
Aleksy Kiełbasa 19.03.2022 07:34

Kubańczyk bezlitosny dla Malczyńskiego. Wygrana przez szybki nokaut

Fame MMA 9
famemma.tv
  • Marcin Malczyński stoczył podczas gali Fame MMA 9 walkę z Jakubem „Kubańczykiem” Flasem

  • Współtwórca kanału „Bracia Malczyńscy” wystąpił jako obrońca tytułu

  • Zwycięzcą okazał się "Kubańczyk", który serią kopnięć pozbawił szans przeciwnika

Dzisiejsza gala Fame MMA 9 w swoim programie miała tylko jedną walkę mistrzowską. Marcin Malczyński zmierzył się w niej z Jakubem „Kubańczykiem” Flasem. Malczyński podchodził do tego starcia jako obrońca tytułu, ale w tej parze niezwykle trudno było wskazać faworyta.

Już od pierwszego gongu widać było, że pojedynek nie potrwa długo. Tak też się stało. Starcie zakończyło się po 56 sekundach i serii niemiłosiernych kopnięć ze strony "Kubańczyk". To naprawdę bolało od samego patrzenia. 

Marcin Malczyński pierwszy raz bronił pasa wagi średniej

Marcin Malczyński zadebiutował w formule MMA podczas gali Fame MMA 5. Wówczas po zaciętym boju udało mu się pokonać Marka "AdBustera" Hoffmana i zdobyć tytuł mistrza wagi średniej. Do dziś była to pierwsza i ostatnia walka youtubera w oktagonie.

Jego dzisiejszy rywal, czyli Jakub "Kubańczyk" Flas ma nieco większe doświadczenie. „Kubańczyk” swoją pierwszą walkę stoczył podczas Fame MMA, a jego przeciwnikiem był współwłaściciel organizacji, Michał „Boxdel” Baron. Flas wygrał to starcie przed czasem.

Podczas kolejnej gali Fame MMA celebryta z mediów społecznościowych zmierzył się z Mateuszem „L-Pro” Łapotem. I tym razem „Kubańczyk” nie miał żadnych problemów z rywalem i ponownie udało mu się rozstrzygnąć losy walki przed czasem.

Niesamowicie bolesna seria kopnięć. "Kubańczyk" sięgnął po tytuł

Starcie rozpoczęło się bardzo intensywnie, ale skończyło się jeszcze szybciej. W pierwszych sekundach walka zeszła do parteru, ale zawodnicy szybko powrócili do stójki.W kolejnych sekundach "Kubańczyk" zafundował Marcinowi Malczyńskiemu potężne kopnięcia. W konsekwencji youtuber przewrócił się i otrzymał jeszcze kilka kopnięć od rywala. Kiedy Malczyński zaczął krzyczeć z bólu, sędzia przerwał walkę.

Tak jak można było się spodziewać, było to znakomite starcie i szkoda, że nie dało się go kontynuować ze względu na kontuzję Malczynskiego. Jeśli "Kubańczyk" pokaże się z podobnej strony podczas swojego kolejnego występu, to jego przeciwnik już powinien się obawiać tego starcia.

Zatem nowym posiadaczem pasa wagi średniej został Jakub "Kubańczyk" Flas, który pokonał Marcina Malczyńskiego zaledwie w 56 sekund.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu:

Powiązane