Fame MMA 9 Żródło: famemma.tv

Kubańczyk bezlitosny dla Malczyńskiego. Wygrana przez szybki nokaut

6 Marzec 2021 Aleksy KiełbasaAleksy Kiełbasa

Marcin Malczyński podczas gali Fame MMA 9 stoczył dziś pojedynek, którego stawką był pas wagi średniej. Jego rywalem był Jakub "Kubańczyk" Flas. Do tej pory to właśnie Malczyński był posiadaczem pasa, jednak walkę od początku kontrolował "Kubańczyk", który niemiłosiernie znokautował przeciwnika.

  • Marcin Malczyński stoczył podczas gali Fame MMA 9 walkę z Jakubem „Kubańczykiem” Flasem
  • Współtwórca kanału „Bracia Malczyńscy” wystąpił jako obrońca tytułu
  • Zwycięzcą okazał się "Kubańczyk", który serią kopnięć pozbawił szans przeciwnika

Dzisiejsza gala Fame MMA 9 w swoim programie miała tylko jedną walkę mistrzowską. Marcin Malczyński zmierzył się w niej z Jakubem „Kubańczykiem” Flasem. Malczyński podchodził do tego starcia jako obrońca tytułu, ale w tej parze niezwykle trudno było wskazać faworyta.

Już od pierwszego gongu widać było, że pojedynek nie potrwa długo. Tak też się stało. Starcie zakończyło się po 56 sekundach i serii niemiłosiernych kopnięć ze strony "Kubańczyk". To naprawdę bolało od samego patrzenia.

Marcin Malczyński pierwszy raz bronił pasa wagi średniej

Marcin Malczyński zadebiutował w formule MMA podczas gali Fame MMA 5. Wówczas po zaciętym boju udało mu się pokonać Marka "AdBustera" Hoffmana i zdobyć tytuł mistrza wagi średniej. Do dziś była to pierwsza i ostatnia walka youtubera w oktagonie.

Jego dzisiejszy rywal, czyli Jakub "Kubańczyk" Flas ma nieco większe doświadczenie. „Kubańczyk” swoją pierwszą walkę stoczył podczas Fame MMA, a jego przeciwnikiem był współwłaściciel organizacji, Michał „Boxdel” Baron. Flas wygrał to starcie przed czasem.

Piotr Żyła zdradził, czego mu brakowało do medalu w ObersdorfieRobert Lewandowski zdobył trzy bramki przeciwko BVB. Bayern gromi rywali Czytaj dalej

Podczas kolejnej gali Fame MMA celebryta z mediów społecznościowych zmierzył się z Mateuszem „L-Pro” Łapotem. I tym razem „Kubańczyk” nie miał żadnych problemów z rywalem i ponownie udało mu się rozstrzygnąć losy walki przed czasem.

Niesamowicie bolesna seria kopnięć. "Kubańczyk" sięgnął po tytuł

Starcie rozpoczęło się bardzo intensywnie, ale skończyło się jeszcze szybciej. W pierwszych sekundach walka zeszła do parteru, ale zawodnicy szybko powrócili do stójki.W kolejnych sekundach "Kubańczyk" zafundował Marcinowi Malczyńskiemu potężne kopnięcia. W konsekwencji youtuber przewrócił się i otrzymał jeszcze kilka kopnięć od rywala. Kiedy Malczyński zaczął krzyczeć z bólu, sędzia przerwał walkę.

Tak jak można było się spodziewać, było to znakomite starcie i szkoda, że nie dało się go kontynuować ze względu na kontuzję Malczynskiego. Jeśli "Kubańczyk" pokaże się z podobnej strony podczas swojego kolejnego występu, to jego przeciwnik już powinien się obawiać tego starcia.

Zatem nowym posiadaczem pasa wagi średniej został Jakub "Kubańczyk" Flas, który pokonał Marcina Malczyńskiego zaledwie w 56 sekund.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu:

Następny artykuł