Swiatsportu.pl
Nie żyje

Pixabay/41330

Nie żyje 21-letnia piłkarka. Jej ciało znaleziono w jeziorze

25 Maja 2021

Autor tekstu:

Łukasz Kowalski

Udostępnij:

Nie żyje Ally Sidloski wschodząca gwiazda kobiecej piłki nożnej. Ciało 21-letniej Amerykanki zostało znalezione w jeziorze East Fork Lake w stanie Ohio. Na razie nie wiadomo co było przyczyną śmierci młodej zawodniczki. Uznanie zyskała występami w uniwersyteckiej drużyny Cincinnati Bearcats.

  • Nie żyje młoda piłkarka ze Stanów Zjednoczonych Ally Sidloski

  • W niedzielę służby wyłowiły ciało 21-latki z jeziora East Fork Lake

  • Śledczy badają sprawę tajemniczej śmierci wschodzącej gwiazdy kobiecej piłki nożnej

Nie żyje młoda amerykańska zawodniczka piłki nożnej Ally Sidloski. Policja w stanie Ohio poinformowała, że ciało piłkarki zostało wyłowione z jeziora East Fork Lake. Sidloski miała zaledwie 21-lat.

Sidloski była jedną z największych młodych gwiazd amerykańskiej piłki nożnej. Od trzech lat reprezentowała barwy uniwersyteckiej drużyny Cincinnati Bearcats. Do drużyny dołączyła w 2018 roku, ale ostatni sezon straciła z powodu kontuzji.

Nie żyje młoda nadzieja kobiecej piłki nożnej

Amerykańskie media informują, że zawodniczka zginęła w sobotę. Jej ciało zostało znalezione w niedzielę ok. 1 w nocy czasu lokalnego. Zgodnie z informacjami podanymi przez "Yahoo Sports" ciało Sidloski zwisało z platformy do pływania przymocowanej do łodzi, na której się wcześniej bawiła.

Jednocześnie śledczy nie są w stanie odpowiedzieć na pytanie, dlaczego zawodniczka wpadła do wody. Przekazano jedynie, że piłkarka nie miała założonej kamizelki ratunkowej. Teraz policja będzie badała przyczyny tragedii.

Projekt bez tytułu - 2021-05-25T144705.059

"The Athletic" podważa zasadność organizacji przez Polskę finału Ligi Europy. Powodem sytuacja osób LGBT

CZYTAJ DALEJ

Swoje pierwsze kroki w karierze piłkarskiej stawiała w Cleveland FC / FC Evolution West, gdzie grała w latach 2010-2017, a bezpośrednio przed przejściem do Cincinnati Bearcats, przez rok grała w Ambassadors FC.

Można powiedzieć, ze 21-latka była skazana na karierę piłkarską. W tym sporcie na poziomie uniwersyteckim realizował się jej ojciec, który grał w stanie Cleveland, a także siostra, która występowała w stanowych zawodach Cleveland, a także Indiana.

Sidloski miała przed sobą całą karierę

Sidloski wróżono wielką karierę w świecie piłki nożnej. Regularnie zdobywała stypendium za swoje osiągnięcia w sporcie i nauce. W uniwersyteckich zawodach stanowych zadebiutowała w 2019 roku.

- Departament sportu Uniwersytetu w Cincinnati opłakuje stratę Ally Sidloski, która tragicznie zmarła w sobotę, 22 maja - napisał w komunikacie na stronie internetowej klub, w którym występowała.

- Jestem zdruzgotany razem z rodziną, naszą drużyną i uniwersytetem. Nie ma słów, żeby opisać taką tragedię. Ally była filarem wszystkiego, co dobre w naszym programie. Świetna studentka, odważna i rozwijająca się piłkarka i wspaniała osoba - przekazał trener zawodniczki Neil Stafford.

- Nasza rodzina poniosła ogromną stratę. Wysyłamy nasze modlitwy i wsparcie do rodziny i zrobimy wszystko, aby wesprzeć ich, a także studentów-sportowców, podczas gdy wszyscy przechodzimy przez tę tragedię. Proszę o uszanowanie prywatności rodziny i członków naszego zespołu. Wszyscy opłakują stratę córki, siostry, koleżanki z drużyny i przyjaciółki - powiedział John Cunningham, szef departamentu sportu na uniwersytecie.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu:

Łukasz KowalskiAutor

Redaktor serwisu SwiatSportu.pl. Zbierałem doświadczenie w Radiu Zachód, RMF FM, Polskim Radiu i Polsacie Sport. Pasjonat sportu, kinematografii i seriali

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: lukasz.kowalski@iberion.pl

Podobne artykuły

Robert Lewandowski Złota Piłka France Football

Piłka nożna

Nagły zwrot akcji. Lewandowski otrzyma Złotą Piłkę za 2020 rok? "France Football" zabrał głos

Czytaj więcej >
Reprezentacja Polski baraże eliminacji mistrzostw świata Gdańsk

Piłka nożna

Media: Gdańsk areną finału baraży? Decyzja na początku grudnia

Czytaj więcej >
Reprezentacja Polski PZPS trener

Piłka nożna

Media: PZPS podjął decyzję w sprawie trenera kadry kobiet. Znamy głównych kandydatów

Czytaj więcej >
Złota Piłka Robert Lewandowski media

Piłka nożna

Złota Piłka. Argentyńczycy szczerze do Lewandowskiego, Niemcy piszą o skandalu

Czytaj więcej >
Złota Piłka Robert Lewandowski Lionel Messi

Piłka nożna

Złota Piłka. Messi minimalnie wygrał z Lewandowskim. Poznaliśmy punktację plebiscytu

Czytaj więcej >
Złota Piłka Robert Lewandowski Leo Messi

Piłka nożna

Złota Piłka. Messi ze sceny zwrócił się do Lewandowskiego, "zasłużyłeś na zwycięstwo"

Czytaj więcej >