Swiatsportu.pl
EN 01482096 0417

ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Nowe informacje na temat stanu zdrowia Grzegorza Krychowiaka

31 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Mateusz Dziubiński

Udostępnij:

Grzeogrz Krychowiak nie wziął udziału w poniedziałkowym treningu reprezentacji Polski, która rozpoczęła zgrupowanie przed meczami eliminacyjnymi do mistrzostw świata w Katarze. Doświadczony pomocnik narzekał na ból kolana i musiał przejść badania. Pojawiła się obawa, że nie będzie mógł pomóc Biało-Czerwonym w arcyważnych meczach. Dzisiaj poznaliśmy nowe informacje na temat stanu zdrowia zawodnika.

  • Grzegorz Krychowiak nie wziął udziału w poniedziałkowym treningu kadry na zgrupowaniu w Warszawie

  • Pomocnik narzekał na ból kolana i pojawiła się obawa, że nie zagra w nadchodzących meczach Biało-Czerwonych

  • We wtorek rzecznik PZPN Jakub Kwiatkowski przekazał najnowsze wieści na temat stanu zdrowia doświadczonego gracza

Grzegorz Krychowiak nie trenował w poniedziałek z resztą polskiej kadry z powodu bólu w kolanie. Informacja ta zaniepokoiła mocno wszystkich sympatyków naszej drużyny narodowej. We wtorek rzecznik prasowy PZPN i reprezentacji Polski przekazał nowe informacje na temat stanu zdrowia piłkarza.

Cristiano Ronaldo w Juventusie

Wyjątkowy wpis Cristiano Ronaldo po transferze. “To dla ciebie”

CZYTAJ DALEJ

Grzeogrz Krychowiak nie trenował razem z kadrą

Reprezentacja Polski w poniedziałek rozpoczęła w Warszawie zgrupowanie przed wrześniowymi meczami eliminacji MŚ w Katarze 2022. Nasi piłkarze w najbliższych dniach rozegrają trzy spotkania. Zmierzą się kolejno z Albanią, San Marino oraz Anglią. 

Już od początku zgrupowania naszej kadry i selekcjonera Paulo Sousy nie opuszcza pech. Aż pięciu zawodników, którzy otrzymali powołania od Portugalczyka, nie mogło zjawić się ostatecznie w Warszawie. Z powodu urazów wypadli Dawid Kownacki, Kacper Kozłowski, Krzysztof Piątek i Sebastian Szymański. Mateusz Klich natomiast zaraził się koronawirusem (więcej TUTAJ).

Paulo Sousa zmuszony był awaryjnie powołać do reprezentacji dwóch zawodników. Selekcjoner sięgnął po Bartosza Slisza i Damiana Szymańskiego (więcej TUTAJ). Szybko pojawił się niestety kolejny problem. Dotyczył on Grzegorza Krychowiaka.

Pomocnik w poniedziałek nie trenował razem z resztą reprezentacji. 31-latek narzekał na ból kolana. Sztab medyczny Biało-Czerwonych postanowił, że zawodnik natychmiast przejdzie niezbędne badania. Pojawiła się obawa, że doświadczony pomocnik także wypadnie z gry we wrześniowych meczach (więcej TUTAJ).

Nowe wieści ws. stanu zdrowia Krychowiaka

We wtorek nowe informacje na temat stanu zdrowia Grzegorza Krychowiaka podał portal WP SportoweFakty. Dziennikarze uzyskali komentarz od rzecznika Polskiego Związki Piłki Nożnej i reprezentacji Polski Jakuba Kwiatkowskiego. Na szczęście, pojawiły się dobre wieści.

- Badanie nie wykazało dolegliwości. Grzegorz nie ma już również problemu z bólem i jest w pełni zdrowy. We wtorek pracował na pełnych obrotach wraz z resztą kolegów - powiedział Kwiatkowski. 

Polacy najbliższy mecz rozegrają już w czwartek. Nasi piłkarze zmierzą się na PGE Stadionie Narodowym z reprezentacją Albanii. Początek tego meczu o godzinie 20:45.

Co pamiętacie z wygranych przez „Złotka” mistrzostw Europy w siatkówce z 2005 roku?

Pytanie 1 z 5

Jedna z Polek została wybrana MVP turnieju. O którą siatkarkę chodzi?


 Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu: