Swiatsportu.pl > Piłka nożna > Skandal w klubie reprezentanta Polski. Piłkarz miał napaść na kobietę
Mateusz Dziubiński
Mateusz Dziubiński 19.03.2022 07:51

Skandal w klubie reprezentanta Polski. Piłkarz miał napaść na kobietę

EN 01469552 3276
CLIVE ROSE/AFP/East News

Premier League musi zmierzyć się z kolejnym skandalem. W środę policja zatrzymała jednego z piłkarzy Brighton & Hove Albion. Zawodnik miał dopuścić się napaści na tle seksualnym w jednym z nocnych klubów. Zespół, którego zawodnikiem jest także Jakub Moder, wydał specjalne oświadczenie w sprawie.

  • Premier League wstrząsnął kolejny skandal z udziałem piłkarza

  • Policja zatrzymała w jednym z nocnych klubów zawodnika Brighton & Hove Albion

  • Piłkarz wraz z jeszcze jednym mężczyzną mieli dopuścić się napaści na tle seksualnym na jedną z kobiet obecnych w lokalu

Premier League kolejny raz musi zmierzyć się ze skandalem. Po tym, jak do aresztu trafił obrońca Manchesteru City Benjamin Mendy, który jest oskarżony o szereg przestępstw seksualnych, teraz problemy ma także jeden z zawodników Brighton & Hove Albion. Piłkarz, którego personaliów nie ujawniono, miał napaść na kobietę. 

Premier League musi zmierzyć się z kolejnym skandalem

Premier League w ostatnich miesiącach musi mierzyć się z serią skandali. Kilka miesięcy temu wszystkimi wstrząsnęła wiadomość o zarzutach pod adresem Gylfiego Sigurdssona z Evertonu. Islandczyk został oskarżony o pedofilię i aresztowany. 

Kilka tygodni temu kibice mogli dowiedzieć się o kolejnej szokującej historii z udziałem gwiazdy najlepszej ligi świata. Benjamin Mendy został oskarżony o dokonanie serii gwałtów i napaści na tle seksualnym. Obrońca Manchesteru City od tamtego czasu przebywa w areszcie i czeka na proces (więcej TUTAJ).

Jak się okazuje, teraz wybuchł skandal w kolejnym klubie Premier League. Dziennik “The Mirror” podał, że policja zatrzymała jednego z zawodników Brighton & Hove Albion. Do zdarzenia doszło w jednym z nocnych klubów w Brighton. 

Piłkarz, którego personaliów nie ujawniono ze względów prawnych, a także jeszcze jeden mężczyzna, zostali oskarżeni o napaść na tle seksualnym na kobietę. Informację potwierdził rzecznik policji w hrabstwie Sussex.

- Dwóch mężczyzn zostało aresztowanych po tym, jak jedna z kobiet zgłosiła napaść seksualną we wczesnych godzinach w środę. Mężczyźni w wieku odpowiednio dwudziestu kilku i czterdziestu kilku lat zostali aresztowani pod zarzutem napaści na tle seksualnym i pozostają w areszcie. - czytamy.

Brighton reaguje na oskarżenia wobec swojego zawodnika

Na razie nie wiadomo, o którego piłkarza Brighton dokładnie chodzi. Klub, w którym na co dzień występuje reprezentant Polski Jakub Moder, wydał tylko krótki komunikat na temat zdarzenia z udziałem swojego zawodnika. 

- Brighton & Hove Albion zdaje sobie sprawę, że jeden z jego graczy pomaga policji w dochodzeniu w sprawie domniemanego przestępstwa. Sprawa jest w toku, dlatego klub nie może obecnie jej komentować - przekazano. 

Źródło: "The Mirror"

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu:

Powiązane