Swiatsportu.pl > Piłka nożna > Świetne informacje ws. Krzysztofa Piątka. Powrót do gry coraz bliżej
Mateusz Dziubiński
Mateusz Dziubiński 19.03.2022 07:46

Świetne informacje ws. Krzysztofa Piątka. Powrót do gry coraz bliżej

EN 01469619 1566
SOEREN STACHE/AFP/East News

Krzysztof Piątek wciąż dochodzi do siebie po kontuzji kostki, której nabawił się pod koniec ubiegłego sezonu. W sobotę dotarły do Polski wreszcie dobre informacje na temat napastnika naszej kadry. 26-latek pojawił się na piątkowym treningu Herthy Berlin.

  • Krzysztof Piątek robi postępy w rehabilitacji po urazie kostki, który wyeliminował go z udziału w Euro 2020

  • Z informacji "Super Expressu" wynika, że Polak wziął udział w piątkowym treningu Herthy Berlin

  • Powrót napastnika do gry zbliża się wielkimi krokami. Piątek może pojawić się na boisku już pod koniec września

Krzysztof Piątek robi coraz większe postępy w rehabilitacji po urazie kostki. “Super Express” podał nowe informacje na temat stanu zdrowia napastnika reprezentacji Polski. Piątek wrócił do treningów z Herthą Berlin.

Krzysztof Piątek pojawił się na treningu Herthy Berlin

Z Niemiec napłynęły do nas nowe informacje na temat stanu zdrowia Krzysztofa Piątka. Napastnik Herthy Berlin wciąż dochodzi do siebie po urazie kostki, którego nabawił się w końcówce ubiegłego sezonu. Uraz wyeliminował 26-latka z udziału w mistrzostwach Europy.

Pierwsze prognozy zakładały, że zawodnik będzie już gotowy do gry pod koniec sierpnia. Paulo Sousa wysłał nawet Piątkowi powołanie na wrześniowe mecze eliminacji mistrzostw świata. Piłkarz nadal jednak nie był w stanie wrócić do treningów z pełnym obciążeniem i jego powrót do gry został przesunięty w czasie. 

Nowe informacje na temat stanu zdrowia Krzysztofa Piątka podał “Super Express”. Napastnik w piątek wziął udział w treningu Herthy Berlin. Wciąż nie ćwiczył jednak z resztą zespołu.

Piątek trenował indywidualnie pod okiem trenera przygotowania motorycznego. Jego powrót do normalnych treningów i gry zbliża się zatem wielkimi krokami. Wiadomo też, kiedy Piątek może wreszcie pojawić się na murawie w meczu Bundesligi.

Kiedy Piątek wróci do gry?

Dziennikarze “Super Expressu” prognozują, że Krzysztof Piątek może pojawić się w składzie Herthy Berlin 25 września w meczu z RB Lipsk. Zabraknie go natomiast w meczach z Bochum i Greuther Furth. 

Być może powrót Polaka odmieni grę Herthy Berlin. Stołeczna ekipa zanotowała fatalny początek sezonu. Berlińczycy przegrali wszystkie trzy mecze i znajdują się na ostatniej pozycji w tabeli Bundesligi. 

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu: 

Powiązane