Swiatsportu.pl
Adam Małysz

facebook.com/Adam Małysz

Tak mieszka Adam Małysz (FOTO)

24 Marca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Dziubiński

Udostępnij:

Adam Małysz zakończył karierę skoczka narciarskiego już kilka lat temu, jednak nadal pozostaje jedną z najpopularniejszych osób w polskim sporcie. Kibice nadal z chęcią śledzą, co słychać w życiu obecnego dyrektora PZN ds. skoków i kombinacji norweskiej.

  • Adam Małysz uważany jest za jednego z największych sportowców w historii Polski

  • “Orzeł z Wisły” przez lata występów na skoczni zapracował na wielką sławę, a także luksusowe życie

  • Szczególnie imponujący jest dom byłego skoczka w Wiśle, który fani mogą podziwiać na licznych zdjęciach publikowanych przez ich idola

Adam Małysz przez lata występów na światowych skoczniach zapracował na status legendy polskiego sportu. Dzięki sukcesom ulubieniec Polaków mógł także zagwarantować komfort sobie i swoim bliskim. “Orzeł z Wisły” mieszka wraz z małżonką w przepięknym domu.

Adam Małysz zapracował na dostatnie życie. Mieszka w pięknym domu

Minęło już 20 lat od wybuchu małyszomanii, która opanowała całą Polskę. Sukcesy, które zaczął osiągać Adam Małysz na arenach całego świata, sprawiły, że Polacy pokochali skoki narciarskie i dzisiaj z zapartym tchem kibicują kolejnemu pokoleniu naszych skoczków. Sam Adam Małysz nadal jest blisko kadry, jednak już w nowej roli.

“Orzeł z Wisły” jest dyrektorem Polskiego Związku Narciarskiego ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej. Legenda polskich skoków cały czas podróżuje z naszymi reprezentantami na kolejne zawody, ale nie zapomina także o czasie wolnym od pracy. Ten lubi spędzać w zaciszu własnego domu, który robi wielkie wrażenie.

Adam Małysz cieszy się ogromną rzeszą fanów, których bardzo interesuje, jak mieszka ich ulubiony polski sportowiec. Choć Małysz pilnie strzeże swojej prywatności i komfortu rodziny, dzięki zdjęciom zamieszczanym przez niego w mediach społecznościowych, możemy nieco dowiedzieć się o tym, jak mieszka być może najwybitniejszy polski sportowiec w dziejach.

Emerytowany skoczek osiadł na stałe oczywiście w rodzinnej Wiśle, gdzie mieszka wraz z małżonką Izabelą. O wnętrzu imponującego domu nie wiemy za wiele. Małysz jednak co jakiś czas pokazuje m.in.na Instagramie, jak wyglądają poszczególne zakątki jego imponującego domu.

Przepiękny dom Adama Małysza robi wrażenie

Minionego lata skoczek opublikował natomiast fotografie, na których mogliśmy zobaczyć okalający dom ogródek, oraz imponujący piękną zielenią trawnik. Były skoczek zwierzył się wówczas fanom, że z powodu ulew, trawnik uległ podtopieniu i zniszczeniu.

- Lato jest porą roku, która kojarzy się raczej ze słoneczną, ciepłą pogodą. Niestety - w lecie też zdarzają się ulewy, a ta, która zawitała do Wisły pewnego lipcowego dnia, zmusiła mnie do lekkich poprawek w ogrodzie. Jak wam się podoba moje własnoręcznie zrobione odwodnienie? Robicie takie rzeczy sami, czy raczej korzystacie z usług fachowców? - pytał Małysz swoich fanów.

Media dotarły do informacji, z których wynika, że budowa domu kosztowała Adama Małysza około 2 mln złotych. Za tę cenę ulubieniec Polaków może się cieszyć m.in. trzema sypialniami, sauną, siłownią, oraz wielkim salonem. Gdy tylko zapragnie podziwiać piękne górskie widoki, Adam Małysz może wyjść także na imponujący taras. 

FOT: Instagram Adam Małysz

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu:

  • Mariusz P. oskarżony o przestępstwo. Usłyszał zarzuty

  • Mateusz Klich zakażony COVID-19

  • Polacy mogą zarobić w Planicy fortunę

Podobne artykuły

Piotr Żyła

Skoki narciarskie

Piotr Żyła nie trzyma medalu w domu. Wolał go oddać rodzicom

Czytaj więcej >
Trener Zbigniew Klimowkski

Skoki narciarskie

Zbigniew Klimowski, trener naszych juniorów, ciężko przechodzi COVID-19

Czytaj więcej >
Kamil Stoch

Skoki narciarskie

Ujawniono zarobki Kamila Stocha. Polak wzbogacił się o miliony

Czytaj więcej >
Adam Małysz Apoloniusz Tajner

Skoki narciarskie

Adam Małysz przeraził Apoloniusza Tajnera w swoim legendarnym skoku

Czytaj więcej >
Michal Doleżal

Skoki narciarskie

Michal Doleżal opowiedział o sytuacji polskiej kadry (Tylko u nas)

Czytaj więcej >
Piotr Żyła

Skoki narciarskie

Zaskakująca prawda o siostrze Piotra Żyły

Czytaj więcej >