Robert Lewandowski dom Żródło: Instagram/_rl9

Tak mieszka Robert Lewandowski. Wspaniała posiadłość na Mazurach

7 Kwiecień 2021 Łukasz KowalskiŁukasz Kowalski

Robert Lewandowski starannie stara się ukryć swoje życie prywatne i rodzinne, jednak nie zawsze wszystko uda zachować się w tajemnicy. W internecie krążą zdjęcia imponującej posiadłości kapitana Reprezentacji Polski, którą postawił sobie na Mazurach. Polak ma do dyspozycji wspaniały dom z prywatną plażą.

  • Robert Lewandowski od lat regularnie inwestuje w nieruchomości
  • Jedną z najbardziej imponujących posiadłości Polaka jest ta w miejscowości Stanclewo na Mazurach
  • W sieci krążą zdjęcia imponującego domu państwa Lewandowskich

Robert Lewandowski jest jednym z najlepiej zarabiających piłkarzy na świecie. Zgodnie z doniesieniami medialnymi kapitan reprezentacji Polski za rok gry w Bayernie Monachium zgarnia ok. 20 milionów euro.

Nic dziwnego, że Lewandowski część z tych pieniędzy przeznacza na inwestycje. Nie jest tajemnicą, że napastnik lubi kupować nowe nieruchomości. Jedną z tych najbardziej imponujących postanowił postawić w Polsce.

Robert Lewandowski właścicielem imponującego domu na Mazurach

W maju 2014 roku gruchnęła wiadomość, że Państwo Lewandowscy postanowili wybudować swój dom w miejscowości Stanclewo w województwie warmińsko-mazurskim. Zaledwie kilka miesięcy później budynek był już gotowy do zamieszkania.

Ogromną posiadłość na zlecenie Onetu z lotu ptaka sfilmował serwis vod.pl. Widać tam jak imponujący jest dom oraz okoliczne tereny należące do Lewandowskich. Media szacują, że cała inwestycja kosztowała Lewandowskiego 10 milionów złotych.

Jürgen Klopp skrytykował sędziego po porażce z Realem MadrytJürgen Klopp skrytykował sędziego po porażce z Realem MadrytCzytaj dalej

Widać, że ta kwota została bardzo dobrze spożytkowana. Cały budynek jest wykonany z drewna, w czym mieli pomagać górale, którzy mają doświadczenie w stawianiu domów z tego materiału. Dach z kolei jest pokryty tradycyjną strzechą.

Do dyspozycji rodzina Lewandowskich ma także korty tenisowe oraz ogromny ogródek. Z domu rozpościera się także imponujący widok na jezioro Jełmuń, przy którym jest postawiony. Zaraz obok budynku jest prywatna plaża z pomostem.

Wspaniały dom Państwa Lewandowskich

Kapitan Polskiej kadry w swoim domu na Mazurach ma do dyspozycji także ogromny garaż, w którym może schować kolekcję aut. Specjaliści szacują, że sam budynek ma powierzchnię ok. 300 m2.

Cała posiadłość jest odgrodzona od pozostałych gęstym i wysokim żywopłotem, a budynek od jeziora oddziela szpaler drzew. Wszystko by zapewnić rodzinie jak najwięcej prywatności i uniknąć spojrzeń gapiów czy paparazzi.

Jednak Lewandowski nie oddziela się od swoich sąsiadów. W 2017 roku zorganizował specjalne spotkanie z mieszkańcami w miejscowej świetlicy, gdzie jak relacjonowała "Gazeta Olsztyńska" porozmawiał z każdym i nie odmawiał autografów czy pamiątkowych zdjęć.

To nie jedyna imponująca posiadłość Lewandowskiego w Polsce. Piłkarz podczas swojego pobytu w Warszawie mieszka w luksusowym apartamencie przy ulicy Złotej 44. Brytyjski "The Sun" przekazał, że ten zakup kosztował Lewandowskiego ok. 35 milionów złotych.

Robert Lewandowski dom

Robert Lewandowski dom

(fot. 2 - screen vod.pl)

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu:

Następny artykuł