Swiatsportu.pl
Robert Lewandowski dom

Instagram/_rl9

Tak mieszka Robert Lewandowski. Wspaniała posiadłość na Mazurach

7 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Łukasz Kowalski

Udostępnij:

Robert Lewandowski starannie stara się ukryć swoje życie prywatne i rodzinne, jednak nie zawsze wszystko uda zachować się w tajemnicy. W internecie krążą zdjęcia imponującej posiadłości kapitana Reprezentacji Polski, którą postawił sobie na Mazurach. Pola

  • Robert Lewandowski od lat regularnie inwestuje w nieruchomości

  • Jedną z najbardziej imponujących posiadłości Polaka jest ta w miejscowości Stanclewo na Mazurach

  • W sieci krążą zdjęcia imponującego domu państwa Lewandowskich

Robert Lewandowski jest jednym z najlepiej zarabiających piłkarzy na świecie. Zgodnie z doniesieniami medialnymi kapitan reprezentacji Polski za rok gry w Bayernie Monachium zgarnia ok. 20 milionów euro.

Nic dziwnego, że Lewandowski część z tych pieniędzy przeznacza na inwestycje. Nie jest tajemnicą, że napastnik lubi kupować nowe nieruchomości. Jedną z tych najbardziej imponujących postanowił postawić w Polsce.

Robert Lewandowski właścicielem imponującego domu na Mazurach

W maju 2014 roku gruchnęła wiadomość, że Państwo Lewandowscy postanowili wybudować swój dom w miejscowości Stanclewo w województwie warmińsko-mazurskim. Zaledwie kilka miesięcy później budynek był już gotowy do zamieszkania.

Ogromną posiadłość na zlecenie Onetu z lotu ptaka sfilmował serwis vod.pl. Widać tam jak imponujący jest dom oraz okoliczne tereny należące do Lewandowskich. Media szacują, że cała inwestycja kosztowała Lewandowskiego 10 milionów złotych.

Widać, że ta kwota została bardzo dobrze spożytkowana. Cały budynek jest wykonany z drewna, w czym mieli pomagać górale, którzy mają doświadczenie w stawianiu domów z tego materiału. Dach z kolei jest pokryty tradycyjną strzechą.

Do dyspozycji rodzina Lewandowskich ma także korty tenisowe oraz ogromny ogródek. Z domu rozpościera się także imponujący widok na jezioro Jełmuń, przy którym jest postawiony. Zaraz obok budynku jest prywatna plaża z pomostem.

Wspaniały dom Państwa Lewandowskich

Kapitan Polskiej kadry w swoim domu na Mazurach ma do dyspozycji także ogromny garaż, w którym może schować kolekcję aut. Specjaliści szacują, że sam budynek ma powierzchnię ok. 300 m2.

Cała posiadłość jest odgrodzona od pozostałych gęstym i wysokim żywopłotem, a budynek od jeziora oddziela szpaler drzew. Wszystko by zapewnić rodzinie jak najwięcej prywatności i uniknąć spojrzeń gapiów czy paparazzi.

Jednak Lewandowski nie oddziela się od swoich sąsiadów. W 2017 roku zorganizował specjalne spotkanie z mieszkańcami w miejscowej świetlicy, gdzie jak relacjonowała "Gazeta Olsztyńska" porozmawiał z każdym i nie odmawiał autografów czy pamiątkowych zdjęć.

To nie jedyna imponująca posiadłość Lewandowskiego w Polsce. Piłkarz podczas swojego pobytu w Warszawie mieszka w luksusowym apartamencie przy ulicy Złotej 44. Brytyjski "The Sun" przekazał, że ten zakup kosztował Lewandowskiego ok. 35 milionów złotych.

(fot. 2 - screen vod.pl)

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu:

  • Przerwa Roberta Lewandowskiego potrwa krócej?

  • Tragiczna wiadomość. Nie żyje Ryszard Łuczak

  • Tak wygląda córka Adama Małysza. Wyrosła na piękną kobietę

Podobne artykuły

Piłka nożna

Lekarz Duńczyków zdradził prawdę o reanimacji Eriksena. “Już go z nami nie było”

Czytaj więcej >
Raheem Sterling w barwach reprezentacji Anglii

Piłka nożna

Reprezentacja Anglii potwierdza, że jest jednym z faworytów Euro 2020 i pokonuje Chorwację

Czytaj więcej >
Mecz reprezentacji Węgier z Francją na Euro 2020

Piłka nożna

Węgry sensacyjnie zremisowały z Francją

Czytaj więcej >
Leo Messi w barwach FC Barcelony

Piłka nożna

Leo Messi coraz bliżej odejścia z FC Barcelony. Klub może być nie stać na utrzymanie piłkarza

Czytaj więcej >
Michał Pazdan

Piłka nożna

Oficjalnie: Michał Pazdan wraca do Jagiellonii Białystok

Czytaj więcej >
Kibice reprezentacji Węgier

Piłka nożna

UEFA ukarała Węgry za zachowanie ich kibiców w trakcie Euro 2020

Czytaj więcej >