Swiatsportu.pl > Skoki narciarskie > Tak wygląda córka Adama Małysza. Wyrosła na piękną kobietę
Piotr Bernaciak
Piotr Bernaciak 19.03.2022 07:33

Tak wygląda córka Adama Małysza. Wyrosła na piękną kobietę

Karolina Małysz córka Adam Małysz
Instagram - Karolina Małysz

Adam Małysz w przeszłości był jednym z najwybitniejszych skoczków biorących udział w konkursach Pucharu Świata. Legenda polskiego sportu w przeszłości odnosiła wielkie sukcesy poprzez liczne zwycięstwa na najbardziej znanych skoczniach świata. Nasz skoczek przez wiele miesięcy był w podróży na kolejne zawody i zimą nie mógł spędzać tak wiele czasu z najbliższą rodziną. Mimo wszystko polskie media co jakiś czas opisywały również życie prywatne naszego kultowego zawodnika.

Dzięki temu Polacy dowiedzieli się o małej Karolinie, która towarzyszyła mamie podczas konkursów organizowanych w naszym kraju w Zakopanem. Karolina Małysz dziś coraz chętniej udziela się w mediach społecznościowych, gdzie opowiada o szczegółach dotyczących jej życie. Wielu kibiców może zaobserwować wielką przemianę córki naszego słynnego skoczka. 

Karolina Małysz stroni od świata celebrytów i nie zamierza czerpać korzyści z sukcesów jej ojca, jednak nie oznacza to oczywiście, że ma zamiar kompletnie zrezygnować z publicznego udzielenia się w portalach społecznościowych. 24-letnia kobieta zabiera głos coraz częściej, co wiąże się z dużym przyrostem obserwujących na Instagramie.

Karolina Małysz udziela się w mediach społecznościowych

Polacy poznali Karolinę Małysz, gdy ta pojawiała się u boku swojego ojca podczas części konkursów w Pucharze Świata. Miała ona wówczas zaledwie kilka lat, jednak rozumiała już, że jej ojciec jest człowiekiem cieszącym się wyjątkowo dużą sympatią Polaków. Wiązało się to z dużymi problemami, bowiem sława Małysza w pewnym momencie zaczęła być wręcz przytłaczająca dla samego skoczka oraz jego rodziny.

Karolina Małysz ma dziś 24 lata i nie wiąże swojej aktywności w internecie z sukcesami jej ojca. Kobieta studiuje na Uniwersytecie Jagiellońskim, natomiast w mediach społecznościowych lubi dzielić się fotografiami przedstawiającymi ujęcia z jej podróży. Jej pasją jest praca nad makijażem, czego zdjęcia również pojawiały się w przeszłości w internecie.

źródło: Instagram

Karolina Małysz aktywnie działa w internecie

Kilka miesięcy temu Adam Małysz podzielił się z kibicami fantastyczną wiadomością. Były skoczek ujawnił, że jego córka niebawem stanie na ślubnym kobiercu. Do doniesień odniosła się również sama Karolina, która nie ukrywa, że jest szczęśliwie zakochana.

- Mam sporą rodzinę, więc na pewno (wesele - przyp. red) będzie dość duże, ale nie aż tak. To zależy od sytuacji epidemiologicznej i aktualnych obostrzeń - dodała, tym samym sugerując, że nie zamierza przekładać ślubu na kolejny rok, nawet jeśli nie będzie możliwości zaproszenia całej rodziny i wszystkich przyjaciół. Po prostu najważniejsza uroczystość w jej życiu będzie mniejsza, niż by mogła być. Co nie znaczy, że będzie skromna! - napisała Karolina Małysz na swoim Instagramie.

Kilka lat temu Polacy mogli przypomnieć sobie o rodzinie Małyszów, gdy wzięła ona udział w reklamie jednej z sieci komórkowych. Znany skoczek wraz z żoną i córką wzięli udział w nagraniach, a zainteresowanie Karoliną Małysz zaczęło rosnąć. Póki co fani nie przestają śledzić jej codziennego życia.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu:

Powiązane