Swiatsportu.pl > Piłka nożna > Tomasz Hajto mówi, kto się nie nadaje do kadry
Mateusz Dziubiński
Mateusz Dziubiński 19.03.2022 07:38

Tomasz Hajto mówi, kto się nie nadaje do kadry

hajto plst sport
screen - youtube.com/Polsat Sport

Tomasz Hajto w niedzielnym programie “Cafe Futbol” zaskoczył wielu kibiców swoją opinią na temat wyjazdu Piotra Zielińskiego do narodzin swojego syna. Ekspert Polsatu poświęcił jednak także sporo uwagi innym naszym reprezentantom. Były piłkarz wskazał, którzy zawodnicy jego zdaniem nie nadają się na ten moment do gry w kadrze.

  • Tomasz Hajto ponownie skrytykował reprezentantów Polski

  • Ekspert Polsatu Sport poddał analizie grę Polaków w meczu towarzyskim z Rosją

  • Hajto wskazał w programie “Cafe Futbol”, którzy piłkarze jego zdaniem nie nadają się do gry w kadrze

Tomasz Hajto w trakcie niedzielnego programu “Cafe Futbol” przeanalizował towarzyski mecz Polaków z Rosją. Ekspert wskazał, którzy zawodnicy jego zdaniem nie nadają się na ten moment do gry w kadrze. Dla kibiców może to być zaskoczenie.

Tomasz Hajto niezadowolony po meczu z Rosją

Tomasz Hajto wziął udział w niedzielnym programie Polsatu “Cafe Futbol”. Ekspert wywołał prawdziwą burzę swoimi słowami na temat Piotra Zielińskiego. Skrytykował on piłkarza za opuszczenie zgrupowania kadry i udanie się na poród swojego syna (więcej TUTAJ).

Wypowiedź byłego piłkarza podzieliła kibiców. Znaczna większość uważa, że była to sytuacja wyjątkowa i nie ma o co robić afery. Każdy ojciec chciałby bowiem być przy narodzinach swojego dziecka. Są jednak też tacy, którzy wzięli w obronę eksperta Polsatu. Należy do nich Grzegorz Lato (więcej TUTAJ).

Tomasz Hajto w trakcie niedzielnego programu nie skupił się jednak tylko na krytyce Piotra Zielińskiego. Były piłkarz wziął na celownik także dwóch innych reprezentantów Polski. Popularny “Gianni” na podstawie meczu z Rosją wskazał, kto jego zdaniem nie zasługuje na ten moment na grę w kadrze. 

Ekspert zaznaczył, że jego zdaniem Paulo Sousa popełnił błąd, dając grać głównie zawodnikom rezerwowym. Z uwagi na niewielką ilość czasu, która pozostała do rozpoczęcia Euro 2020, Hajto oczekiwał, że na boisku pojawią się piłkarze, którzy będą decydować o sile naszej drużyny. 

Hajto wskazał, kto jego zdaniem nie nadaje się do kadry

Tomasz Hajto wskazał, że Karol Świderski i Jakub Świerczok w tej chwili jego zdaniem nie nadają się do gry w pierwszej reprezentacji. Szczególnie mocno skrytykował zawodnika PAOK-u Saloniki.

- Świderski to dla mnie nie jest jeszcze chłopak na pierwszą reprezentację, z całym szacunkiem dla jego talentu. Fizycznie odstaje. Ma szybkość, umie strzelić gola, ale sam nie jest w stanie nic zrobić. My potrzebujemy zawodników, którzy w danym momencie wezmą grę na siebie i coś zrobią sami - stwierdził ekspert "Cafe Futbol".

- Świerczok umie zdobywać bramki, ale od 30. minuty znikał fizycznie jak cień. Jakbyśmy zabrali w tym spotkaniu Krychowiaka i Klicha, to uwierzcie mi, bronilibyśmy się jak w piłce ręcznej - dodał. 

- Przygotujmy się do turnieju i zagrajmy te mecze ze sobą, aby nie szukać potem wymówek. Będzie Kamil Glik, ale nie wiem, czy Paulo Sousa zdecyduje się na Piątkowskiego czy Bednarka - zakończył Hajto. 

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu:

 

Powiązane