Swiatsportu.pl > Piłka nożna > Tomasz Hajto krytykuje Piotra Zielińskiego za wyjazd na narodziny dziecka
Mateusz Dziubiński
Mateusz Dziubiński 19.03.2022 07:38

Tomasz Hajto krytykuje Piotra Zielińskiego za wyjazd na narodziny dziecka

PRZEMYSLAW SZYSZKASEEAST NEWS
PRZEMYSLAW SZYSZKA/SE/EAST NEWS

Tomasz Hajto był już tradycyjnie gościem niedzielnego programu “Cafe Futbol”. Stały ekspert Polsatu, który słynie z kontrowersyjnych wypowiedzi, ponownie mocno zaskoczył kibiców. Byłemu reprezentantowi Polski nie spodobało się, że Piotr Zieliński opuścił zgrupowanie kadry, by być przy narodzinach swojego dziecka.

  • Podczas niedzielnego programu “Cafe Futbol” Tomasz Hajto skrytykował działania Paulo Sousy i Piotra Zielińskiego

  • Ekspert jest oburzony, że selekcjoner pozwolił piłkarzowi na trzy dni opuścić zgrupowanie

  • Zieliński dostał specjalną zgodę na wyjazd do swojej partnerki, która urodziła ich syna

Tomasz Hajto mocno zaskoczył kibiców swoją wypowiedzią w trakcie niedzielnego programu “Cafe Futbol”. Były reprezentant Polski skrytykował Piotra Zielińskiego za opuszczenie kilku dni zgrupowania kadry. Zawodnik pojechał do swojej partnerki, która urodziła ich syna.

Tomasz Hajto krytykuje Piotra Zielińskiego. Kuriozalny powód

Zgrupowanie reprezentacji Polski w Opalenicy przed Euro 2020 to temat, którym żyje cała Polska. W trakcie niedzielnego programu “Cafe Futbol” na antenie Polsatu Sport na temat przygotowań Polaków dyskutowali także eksperci stacji. Wśród nich był już tradycyjnie Tomasz Hajto. 

Były reprezentant Polski, a obecnie komentator, słynie z kontrowersyjnych wypowiedzi. W niedzielne przedpołudnie Hajto po raz kolejny zaskoczył swoją wypowiedzią kibiców w Polsce. Tym razem skrytykował on Piotra Zielińskiego.

Hajto jest oburzony tym, że Zieliński opuścił zgrupowanie reprezentacji na trzy dni. Przypomnijmy, że zawodnik zrobił to, by być przy narodzinach swojego synka Maksymiliana (więcej TUTAJ). Piłkarz otrzymał zgodę na wyjazd od Paulo Sousy. 

Wyjątkowy charakter nieobecności Zielińskiego nie przekonuje jednak Tomasza Hajty. Ekspert Polsatu uważa, że piłkarz powinien być w tym czasie z kolegami z reprezentacji, niezależnie od tego, co dzieje się w jego życiu osobistym. Odwołał się także do swoich doświadczeń.

Hajto oburzony zwolnieniem Zielińskiego z zajęć kadry z powodu narodzin dziecka

- Wszyscy selekcjonerzy zawsze twierdzą, że mają mało czasu, żeby zgrać zespół. Jeśli tak, to skoro mamy towarzyskie mecze, trzeba je grać tym samym składem. Robert Lewandowski chce odpocząć, nie ma sprawy, szukam dla niego zmiennika. Ale 90% składu powinno być niezmienne - powiedział  Hajto.

- Nie rozumiem zwalniania się na trzy dni ze zgrupowania. Mnie nie puszczano, kiedy rodziło się dziecko. To mnie też czegoś nauczyło, że jest praca, są obowiązki - dodał stanowczo.

Reprezentacja Polski, już z Piotrem Zielińskim, kontynuuje przygotowania do mistrzostw Europy w Opalenicy. Już we wtorek “Biało-Czerwoni” rozegrają kolejny mecz towarzyski. W Poznaniu nasi piłkarze zmierzą się z Islandią.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu:

Powiązane