Swiatsportu.pl > Piłka nożna > Oto piękne partnerki naszych reprezentacyjnych obrońców (GALERIA)
Mateusz Dziubiński
Mateusz Dziubiński 19.03.2022 07:38

Oto piękne partnerki naszych reprezentacyjnych obrońców (GALERIA)

julia nowak insta
instagram.com/@juuulencja

Euro 2020 coraz bliżej. Z tej okazji postanowiliśmy nieco lepiej przybliżyć kibicom sylwetki naszych reprezentantów. Dzisiaj publikujemy specjalną galerię, w której można dowiedzieć się więcej o życiowych partnerkach powołanych przez Paulo Sousę defensorów. 

  • Paulo Sousa powołał na Euro 2020 dziewięciu defensorów

  • Na turniej pojadą Bartosz Bereszyński, Tomasz Kędziora, Kamil Glik, Jan Bednarek, Kamil Piątkowski, Paweł Dawidowicz, Michał Helik, Maciej Rybus oraz Tymoteusz Puchacz

  • W poniższej galerii prezentujemy partnerki naszych reprezentacyjnych obrońców

Euro 2020 rozpoczyna się już za kilka dni. Polacy pilnie trenują w Opalenicy, by jak najlepiej reprezentować nasz kraj na turnieju. Mogą oni liczyć na wsparcie swoich pięknych partnerek. Dzisiaj prezentujemy sylwetki ukochanych naszych reprezentacyjnych obrońców.

Euro 2020. Piękne partnerki będą trzymać kciuki za naszych zawodników

Wczoraj prezentowaliśmy partnerki naszych reprezentacyjnych bramkarzy. W naszym cyklu przed mistrzostwami Europy przyszła kolej na ukochane powołanych przez Paulo Sousę defensorów. W kadrze na Euro 2020 znaleźli się Bartosz Bereszyński, Tomasz Kędziora, Kamil Glik, Jan Bednarek, Kamil Piątkowski, Paweł Dawidowicz, Michał Helik, Maciej Rybus oraz Tymoteusz Puchacz.

Kibice reprezentacji Polski na przestrzeni lat mieli okazję nieco poznać już wybranki naszych piłkarzy. Jedną z najpopularniejszych jest bez wątpienia ukochana Jana Bednarka, Julia Nowak, popularna modelka. Para poznała się w 2017 roku. Kilka tygodni temu zakochani ogłosili, że spodziewają się narodzin pierwszego dziecka.

Kibice doskonale znają także partnerkę życiową Kamila Glika. Pani Marta ze swoim mężem wspólnie wychowują dwie córeczki, Victorię oraz Valentinę. Weteran polskiej kadry poznał swoją ukochaną już w czasach szkoły, po latach stworzyli piękny związek. 

Kolejny z naszych defensorów również może pochwalić się wspaniałą rodziną. Bartosz Bereszyński od lat związany jest z Mają Mocydlarz. Para doczekała się dwójki pociech. W 2017 roku urodził się ich pierwszy syn Leo. W lutym tego roku przyszedł na świat drugi synek pary, Bruno.

Tomasz Kędziora spotyka się natomiast z ukraińską pięknością Wiktorią Stecyk. Para poznała się po transferze obrońcy do Dynama Kijów. Za naszą wschodnią granicą szybko stała się jedną z najgorętszych par świata sportu. Ukochana naszego kadrowicza chętnie dzieli się ze światem swoimi zdjęciami w serwisie Instagram.

Maciej Rybus natomiast w 2018 roku poślubił Lanę Baimatovą. Zawodnik Lokomotivu Moskwa poznał swoją przyszłą żonę w jednej z moskiewskich restauracji. Małżonkowie zgodnie przyznali, że zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia. Para ma dwóch synów. Urodzonego w 2018 roku Roberta, a także Alana, który przyszedł na świat w styczniu tego roku.

Reprezentanci Polski mogą liczyć na wsparcie swoich partnerek

Zawodnik Hellasu Werona Paweł Dawidowicz może we Włoszech liczyć na wsparcie swojej narzeczonej Zuzanny Subocz. Partnerka obrońcy pochodzi z Ostródy. Po transferze ukochanego do Włoch, szybko do niego dołączyła. Para planuje już ślub. 

Objawienie minionego sezonu na Wyspach Brytyjskich był bez wątpienia Michał Helik. Były obrońca Cracovii był jednym z najlepszych zawodników Championship w barwach Barnsley. W trudnych chwilach piłkarz może liczyć na wsparcie swojej dziewczyny Oli Stęplewskiej. 

Pozostała dwójka naszych obrońców, a więc Kamil Piątkowski i Tymoteusz Puchacz jest nieco bardziej skryta, jeśli chodzi o swoje życie uczuciowe. O partnerce Piątkowskiego, Katarzynie Nodze, nie wiemy zbyt wiele. Można natomiast obejrzeć mnóstwo jej zdjęć w serwisie Instagram. Ukochana piłkarza Rakowa Częstochowa chętnie pokazuje chwile wspólnie spędzone z partnerem.

Na ten moment nie mamy natomiast informacji, czy Tymoteusz Puchacz spotyka się z kimś. Być może piłkarz zdecydowanie woli trzymać szczegóły dotyczące jego życia uczuciowego w tajemnicy. 

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu:

Powiązane