Swiatsportu.pl > Piłka nożna > Tragiczny wypadek młodego polskiego trenera. Przemysław Gruszka zginął na drodze
Mateusz Dziubiński
Mateusz Dziubiński 10.11.2022 19:03

Tragiczny wypadek młodego polskiego trenera. Przemysław Gruszka zginął na drodze

ssob fb
facebook.com/Stowarzyszenie Sportowe Orzełki Brzozów

Przemysław Gruszka, zaledwie 29-letni trener piłkarski zginął w tragicznym wypadku na drodze w województwie podkarpackim. Wieloletni trener Stowarzyszenia Sportowego Orzełki Brzozów zjechał z drogi i uderzył w betonowy przepust. Sprawę śmierci mężczyzny bada prokuratura. 

Przemysław Gruszka, 29-letni trener piłkarski Stowarzyszenia Sportowego Orzełki Brzozów zginął w sobotę w wyniku wypadku drogowego. Mężczyzna podróżował rowerem. Okoliczności jego śmierci są bardzo zastanawiające.

Przemysław Gruszka, 29-letni trener piłkarski zginął tragicznie

Przemysław Gruszka, zaledwie 29-letni trener piłkarski z województwa podkarpackiego nie żyje. Gruszka przez wiele lat pracował jako trener Stowarzyszenia Sportowego Orzełki Brzozów. Właśnie ta drużyna przekazała na facebooku tragiczną informację o śmierci mężczyzny.

- Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość, że w dniu 23 października 2021 r. zmarł Przemysław Gruszka, wieloletni trener Stowarzyszenia Orzełki Brzozów. Żegnamy człowieka niezwykle pogodnego, życzliwego i serdecznego kolegę, który z niezwykłą pasją oddawał się szkoleniu dzieci - napisano w żałobnym poście.

Okazuje się, że Przemysław Gruszka zginął w wyniku tragicznego wypadku. Portal korsosanockie.pl podał, że mężczyzna poruszał się rowerem w miejscowości Stara Wieś, gdy nagle zjechał z drogi i uderzył w betonowy przepust. Doznał poważnych obrażeń i jego życia nie udało się uratować.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący jednośladem, na prostym odcinku drogi, zjechał nagle z jezdni do przydrożnego rowu i uderzył w betonowy przepust. Mimo podjętej reanimacji, życia 29-letniego mieszkańca powiatu brzozowskiego nie udało się uratować - przekazano w komunikacie Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie.

Portal korsosanockie.pl podał także, ze okoliczności śmierci mężczyzny zbada prokuratura. Ma ona ustalić, dlaczego mężczyzna nagle zjechał z drogi. Ciało zmarłego zostało zabezpieczone do dalszych badań. 

Źródło: facebook, WP SportoweFakty

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu:

Powiązane