Swiatsportu.pl > Tenis > Wyjątkowe mieszkanie Agnieszki Radwańskiej (FOTO)
Aleksy Kiełbasa
Aleksy Kiełbasa 19.03.2022 07:32

Wyjątkowe mieszkanie Agnieszki Radwańskiej (FOTO)

Agnieszka Radwańska
Beata Zawadzka/East News
  • Agnieszka Radwańska wiedzie dziś godne życie na sportowej emeryturze

  • „Isia” mieszka z mężem w warszawskim apartamencie, ale buduje również dom

  • Większość może tylko pozazdrościć takiego mieszkania byłej tenisistce

Agnieszka Radwańska w pewnym momencie utrzymywała zainteresowanie tenisem w Polsce "przy życiu". Krakowianka swego czasu była jedyną zawodniczką znad Wisły, która osiągała międzynarodowe sukcesy i potrafiła równorzędnie walczyć z najlepszymi zawodniczkami świata.

"Isia" na kortach zarobiła krocie, co teraz umożliwia jej spokojne i dostatnie życie. Była tenisistka sporadycznie dzieli się na swoim Instagramie zdjęciami z warszawskiego mieszkania, dzięki czemu mamy okazję zobaczyć, jak na co dzień żyje nasza gwiazda.

Agnieszka Radwańska inwestuje w nieruchomości, dzięki pieniądzom zarobionym na kortach

Swego czasu nasza najlepsza tenisistka według „Super Expressu” z turniejowych nagród w trakcie kariery zarobiła około 27 milionów dolarów. Tak potężna kwota umożliwiła jej inwestycje w nieruchomości. Dlatego Agnieszka Radwańska jeszcze podczas kariery zawodniczej kupiła m.in. apartamenty w Miami, Zakopanem i Sopocie.

Na stałe „Isia” mieszka w Warszawie na strzeżonym osiedlu w swoim apartamencie. To już niedługo prawdopodobnie ulegnie zmianie, gdyż w rozmowie z „SE” była zawodniczka przyznała, że buduje dom, w którym zamierza wychować synka Kubę oraz jego przyszłe rodzeństwo.

- Marzę o tym, żeby Kubuś miał zdrowe rodzeństwo i o domu, który się buduje. Bardzo wolno, bo takie mamy czasy niestety – wyznała Radwańska.

Luksusowe mieszkanie „Isi” w Warszawie

Zatem na razie Agnieszka Radwańska wraz z rodziną mieszka w gustownie urządzonym mieszkaniu w Warszawie. Wrażenie robią ogromny salon z wielkim telewizorem, przestronna kuchnia i oraz efektowna łazienka. Była zawodniczka urodzona w Krakowie ma do dyspozycji dużych rozmiarów balkon, który śmiało można nazwać tarasem.

„Gniazdko” Radwańskiej można zobaczyć, dzięki publikowanym przez nią zdjęciom na Instagramie. „Isia” nierzadko udostępnia fotografie sponsorowane z różnych zakątków swojego mieszkania. Była gwiazda polskiego tenisa do tej pory może liczyć na lukratywne kontrakty sponsorskie.

Wiele osób może tylko pozazdrościć, w jakich warunkach żyje Agnieszka Radwańska. Nie mniej trzeba zaznaczyć, że w życiu nie ma nic za darmo i Polka zapracowała sobie na to latami ciężkich treningów, które pozwoliły jej na duże sukcesy.

Kilka zdjęć z mieszkania byłej tenisistki możecie zobaczyć poniżej:

``
``

Źródło: Super Express

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu:

Powiązane