Anna Lewandowska Żródło: TRICOLORS/East News

Wyjątkowe zdjęcie Anny Lewandowskiej z dzieciństwa (FOTO)

14 Kwiecień 2021 Aleksy KiełbasaAleksy Kiełbasa

Anna Lewandowska jest jedną z najpopularniejszych kobiet w Polsce. Może o tym świadczyć choćby liczna ponad 3 milionów obserwatorów na Instagramie. Żona Roberta Lewandowskiego wzbudza duże zainteresowanie, dlatego nie dziwi, że zdjęcie z młodości opublikowane na jednym ze jej firmowych kont w tym serwisie, stało się wielkim hitem.

  • Anna Lewandowska jest dla wielu kobiet Polsce wzorem pod wieloma względami
  • Żona Roberta Lewandowskiego realizuje się m.in. jako dietetyczka i trenerka fitness
  • W sieci pojawiło się jej zdjęcie z młodości, które robi wielką furorę

Anna Lewandowska cały czas stara się rozwijać swoje biznesy, który opierają się m.in. na promowaniu zdrowego trybu życia - ćwiczeń i dobrego odżywiania. Żona najlepszego piłkarza 2020 roku ma również własną linię naturalnych kosmetyków.

Jednym z głównych sposobów na to, aby docierać do szerokiego grona odbiorców, są udostępniane przez nią posty w mediach społecznościowych. To właśnie na koncie dedykowanemu kosmetykom pojawiło się zdjęcie z młodości Lewandowskiej, na którym można zobaczyć ją w bardzo młodym wieku.

Anna Lewandowska regularnie kontaktuje się ze swoimi fanami

Po zakończeniu swojej kariery w karate Anna Lewandowska skupiła się na rozkręcaniu własnych biznesów. Żona najlepszego piłkarza świata stworzyła jedną z najpopularniejszych marek w Polsce.

Neymar zabrał głos na temat swojej przyszłościNeymar zabrał głos na temat swojej przyszłościCzytaj dalej

Lewandowska stara się dbać o zdrowy tryb życia Polek i uchodzi dla wielu pań za autorytet w kwestii treningów i żywienia. Ma również własną linię kosmetyków naturalnych, którą Polka utworzyła pod koniec zeszłego roku.

Marka nazywa się „phlov”, a „Lewa” w swojej ofercie proponuje wielozadaniowe, naturalne i wegańskie kosmetyki, które dbają nie tylko o skórę, lecz także o doskonały nastrój. Są to m.in. różnego rodzaju kremy oraz balsamy.

Zdjęcie Lewandowskiej z dzieciństwa hitem wśród internautów

Właśnie na koncie linii phlov na Instagramie Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie, gdzie można ją zobaczyć w bardzo młodym wieku, bo w czasach jej dzieciństwa.

Na fotografii widzimy roześmianą małą Anię w uściskach swojego brata. Followersi żony Roberta Lewandowskiego byli wniebowzięci.

- O matko jakie szkraby, co zostało z tamtych lat wspomnienia i uśmiechy – pisze użytkownik anna.osowska.3

- Tak poznaje dwa małe aniołki. Ania i brat Ani – komentuje zalogowana ewelinakrolikowska

Zdjęcie zostało opublikowane 9 kwietnia, tuż przed dniem rodzeństwa, który jest obchodzony 10 kwietnia. Fotografia była również częścią konkursu, a dla zwycięzców zaplanowano oczywiście zestawy kosmetyków od Anny Lewandowskiej.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu:

Następny artykuł