Swiatsportu.pl > Piłka nożna > Zbigniew Boniek wywołał poruszenie zdjęciem z cmentarza (FOTO)
Mateusz Dziubiński
Mateusz Dziubiński 19.03.2022 07:54

Zbigniew Boniek wywołał poruszenie zdjęciem z cmentarza (FOTO)

Zbigniew Boniek
Piotr Molecki/East News

Wszystkich Świętych to wyjątkowy dzień dla wszystkich Polaków. Odwiedzają oni groby swoich bliskich, którzy niestety odeszli już na zawsze. Czynią tak też przedstawiciele świata sportu, m.in. Zbigniew Boniek. Były prezes PZPN zamieścił w sieci zdjęcie z grobu swoich rodziców, co wywołało mieszane uczucia wśród internautów. 

Wszystkich Świętych, dzień, w którym jak co roku wspominamy tych, których nie ma już z nami. Wizytę na cmentarzu postanowił złożyć m.in. Zbigniew Boniek, który odwiedził miejsce spoczynku swoich rodziców. Zdjęcie, które były szef PZPN pokazał w sieci, podzieliło Polaków.

Wszystkich Świętych. Zbigniew Boniek zamieścił wpis, który podzielił Polaków

Wszystkich Świętych to wyjątkowy dzień dla wszystkich Polaków. 1 listopada wspominamy tych, których niestety nie ma już z nami. Miliony osób udają się na cmentarze, by uczcić pamięć zmarłych. 

Tradycję tę pielęgnują także przedstawiciele świata sportu. Miejsce spoczynku swoich najbliższych odwiedził m.in. Zbigniew Boniek. Były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej odwiedził grób swoich rodziców, Janiny i Józefa.

Boniek poinformował fanów o swojej wizycie na cmentarzu za pomocą wpisu na Twitterze. Wiceprezydent UEFA opublikował zdjęcie grobu swoich rodziców i opatrzył je dwoma serduszkami. 

Post Zbigniewa Bońka mocno podzielił internautów, którzy mieli okazję go zobaczyć. W sieci pojawiło się wiele komentarzy, że zachowanie byłego szefa polskiej piłki w taki dzień jest po prostu nietaktowne. Internauci skrytykowali 65-latka za jego wpis.

"Ja rozumiem szacunek i wszystko, ale jaki jest sens wrzucania takich zdjęć? Trochę to nietaktowne...". "To nie jest miejsce na wrzucanie zdjęć". "Nie no Zbyszek ogarnij się, to nie miejsce na to"  - pisali w komentarzach użytkownicy sieci. 

Internauci bronią Zbigniewa Bońka

Nie zabrakło jednak także osób, które broniły Zbigniewa Bońka. Pojawiły się komentarze, że nie ma nic złego w takim zachowaniu. "Każdy czci pamięć zmarłego inaczej. Wiele osób robi zdjęcie i np. wysyła rodzinie, która nie może być na grobie akurat" - napisał jeden z internautów. 

Źródło: Twitter

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu:

 

Powiązane