Swiatsportu.pl > Piłka nożna > Zbigniew Boniek przeklął w programie na żywo. Polacy w szoku
Mateusz Dziubiński
Mateusz Dziubiński 19.03.2022 07:50

Zbigniew Boniek przeklął w programie na żywo. Polacy w szoku

Zbigniew Boniek
Piotr Molecki/East News

Zbigniew Boniek w niedzielę był gościem programu “Cafe Futbol”. Były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej w pewnym momencie najwyraźniej zapomniał, że jest uczestnikiem programu emitowanego na żywo, gdyż niespodziewanie z jego ust wydobył się wulgaryzm. Były szef polskiej piłki zbyt dosłownie opowiedział historię dotyczącą Grzegorza Krychowiaka.

  • Zbigniew Boniek był jednym z gości w niedzielnym programie "Cafe Futbol"

  • Były prezes PZPN w pewnym momencie zszokował widzów przez telewizorami swoją wypowiedzią

  • Boniek na antenie użył wyjątkowo wulgarnego słowa w dyskusji o reprezentacji Polski

Zbigniew Boniek wprawił w osłupienie wszystkich widzów programu “Cafe Futbol”. W trakcie niedzielnego programu Polsatu Sport były prezes PZPN nagle przeklął na antenie. Obecni w studiu eksperci byli zmieszani całą sytuacją.

Zbigniew Boniek w niedzielę zszokował Polaków

Zbigniew Boniek w niedzielę był gościem programu “Cafe Futbol” emitowanego na antenie Polsatu Sport. Były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej wraz z prowadzącym Bożydarem Iwanowem i ekspertem Tomaszem Hajto wdał się w dyskusję na temat występów reprezentacji Polski w meczach eliminacji mistrzostw świata 2022, a także nieudanym starcie na Euro 2020.

Boniek w pewnym momencie zanotował jednak ogromną wpadkę na antenie. Prawdopodobnie na moment zapomniał, że bierze udział w programie emitowanym na żywo i z jego ust widzowie usłyszeli wyjątkowo wulgarne przekleństwo! 

Zaczęło się od dyskusji o spotkaniu Polski z Węgrami, w którym w roli selekcjonera debiutował Paulo Sousa. Na boisku padł wynik 3:3. Zbigniew Boniek uważa, że odpowiedzialność za utratę punktów w tym meczu ponoszą Kamil Glik i Grzegorz Krychowiak. 

- Chyba Kamil (Glik - przyp. red.) się nie obrazi, jak powiem, że trzecia bramka na Węgrzech to jest błąd Kamila i Krychowiaka. Ewidentny! Każdy popełnia błędy - powiedział były szef polskiej piłki. Wówczas do dyskusji włączył się Tomasz Hajto.

- No to chyba nie obrazi się Krychowiak, jak powiemy, że mecz ze Słowacją przegraliśmy po jego błędach - zripostował były reprezentant Polski. Przypomnijmy, że w tym meczu Euro 2020 Grzegorz Krychowiak obejrzał czerwoną kartkę i osłabił mocno naszą drużynę, która ostatecznie przegrała 1:2. 

Boniek przeklął w programie na żywo!

Na słowa eksperta Zbigniew Boniek miał także odpowiedź. Zdradził, że po meczu ze Słowacją odbył rozmowę z Krychowiakiem. Boniek przytoczył słowa piłkarza jednak zbyt dosłownie.

- Panie prezesie, chciałem przeprosić, bo wam zapie***liłem Euro. Tym drugim faulem zawaliłem wam Euro - powiedział Boniek! 

Obecni w studiu Bożydar Iwanow i Tomasz Hajto osłupieli. Prowadzący szybko jednak załagodził sytuację odnosząc się do wcześniejszej wpadki właśnie Tomasza Hajto, któremu także zdarzyło się przeklinać na antenie, przez co na jakiś czas zniknął z anteny.

- Panie prezesie, dwa miesiące pan tutaj nie przyjdzie, bo Tomek też coś takiego kiedyś powiedział - powiedział dziennikarz. - Trzy! - wtrącił natomiast Hajto. 

Źródło: Polsat Sport, WP SportoweFakty

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu:

Powiązane