Swiatsportu.pl
Legia Warszawa Vesović

Jan Bielecki/East News/instagram.com/troublemaker_tb

Żona Marco Vesovicia atakuje Legię Warszawa. Mocne słowa do władz klubu (FOTO)

10 Maja 2021

Autor tekstu:

Łukasz Kowalski

Udostępnij:

Legia Warszawa wciąż nie przedłużyła umowy z Marko Vesoviciem, który od lipca ubiegłego roku wraca do zdrowia po zerwaniu więzadeł krzyżowych. Żona zawodnika, Tamara w mediach społecznościowych zaatakowała klub i w mocnych słowach podsumowała sposób, w jaki jej mąż został potraktowany w ostatnich tygodniach.

  • Legia Warszawa została zaatakowana w mediach społecznościowych przez żonę Marko Vesovicia

  • Czarnogórzec stracił cały sezon ze względu na zerwane więzadła krzyżowe w kolanie

  • Żona zarzuciła mistrzom Polski, że zostawili jej męża samego w procesie powrotu do zdrowia

Legia Warszawa przez cały sezon 2020/2021 musiała sobie radzić bez Marko Vesovicia, który pod koniec minionych rozgrywek Ekstraklasy zerwał więzadła krzyżowe i poboczne w kolanie. Zawodnik przeszedł niezbędną operacją i żmudnym procesem rehabilitacji.

Do tego zawodnikowi wraz z końcem czerwca wygasa kontrakt z mistrzami Polski, który wciąż nie został przedłużony. I do negocjacji wcale może nie dojść. W niedzielę wieczorem żona Vesovicia Tamara zaatakowała klub w mediach społecznościowych po tym, jak jej mąż w kolejnym meczu z rzędu znalazł się w kadrze meczowej, ale nie zagrał ani minuty.

Legia Warszawa zaatakowana przez żonę Marko Vesovicia

- Porozmawiajmy... - rozpoczęła swoją relację żona Vesovicia, oznaczając oficjalne konto instagramowe Legii Warszawa. W kolejnych wpisach relacjonowała pomoc ze strony klubu, a raczej jej brak, w leczeniu jej męża.

- Kiedy najlepszy piłkarz w zespole doznaje kontuzji, bo dał z siebie 101 procent dla klubu, a wy zostawiacie go samego na wózku inwalidzkim, aby poleciał do Francji na operację - to jest rodzina? - pytała retorycznie.

- Kiedy mówicie mu, że nie możecie pokryć kosztów zabiegu i rehabilitacji - to jest rodzina? Kiedy każecie mu przerwać rehabilitację i pilnie wrócić do drużyny, a jego kondycja spada o 80 proc., ponieważ nie macie odpowiednich lekarzy - to jest rodzina? - kontynuowała.

- Kiedy mówicie mu, że zanim zagra dla swojego klubu, musi zagrać w trzeciej lidze, w błocie, lekceważąc go i nie pozwalacie mu zagrać ani minuty w meczu, który nie ma znaczenia - to jest rodzina? - pisała dalej.

Legia zostawiła Vesovicia samego w walce o powrót do zdrowia?

Tym samym odniosła się do ostatniej sytuacji swojego męża. Vesović wystąpił w dwóch meczach rezerw Legii. Czarnogórzec zagrał po 45 minut z rezerwami Jagiellonii Białystok oraz Unią Skierniewice. W dwóch ostatnich meczach Ekstraklasy z Wisłą Kraków oraz wspomnianym ze Stalą Mielec nie podniósł się z ławki rezerwowych.

- Kiedy w wywiadzie dla mediów mówicie, że Marko nie jest gotowy i jego forma jest kwestionowana, a potem na treningach Marko jest najszybszy i przebiega najwięcej kilometrów ze wszystkich - czy to kłamstwo? - kontynuowała Tamara Vesović.

- Kiedy mówicie, że Marko żąda wysokiej pensji, a nawet nie zaczynacie negocjacji - czy to jest kłamstwo? Gdy mówicie, że nie macie budżetu na nowych piłkarzy i na przedłużenie umów swoich najlepszych graczy, a potem oferujecie kontrakt nowemu zawodnikowi w wysokości 7 kontraktów swoich zawodników - czy to jest kłamstwo? - pisała dalej.

- Kiedy okłamujesz swoich kibiców. Choć tylko dzięki nim istniejesz. Czy wtedy oczekujesz transparentów z pochwałami? A może znów będziesz zaskoczony, gdy zapytają - Czego chcesz? Co robisz? - kontynuowała żona 29-latka.

Mimo tych wpisów trudno przewidzieć czy Vesović ostatecznie przedłuży kontrakt z Legią Warszawa. W kolejnej części żona Czarnogórca daje do zrozumienia, że poprzednie wpisy nie były przeciwko klubowi, a przeciwko jego władzom.

- Jeżeli chodzi o mnie, to kocham ten klub! Ale ludzie, którzy go prowadzą - o mój boże. Mogłabym mówić o nich przez trzy lata, powiedzieć bardzo dużo, bo dużo wiem. Jednak mój mąż poprosił mnie, abym przestała. Wyobrażacie to sobie? On wciąż szanuje Legię Warszawa. To pokazuje jaką jest osobą - przekazała Tamara Vesović. - Ale na tym nie poprzestanę, obiecuję. Ale na teraz wystarczy, bo szanuje zdanie swojego męża - dodała.

Portal Legia.net informuje, że Vesović jeszcze w tym tygodniu miał otrzymać konkretną propozycję przedłużenia kontraktu. Jednocześnie serwis zaznaczył, że wobec tych wpisów żony piłkarza do rozmów może wcale nie dojść.

źródło: https://www.instagram.com/troublemaker\_tb

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu:

Podobne artykuły

Holandia Ukraina Euro 2020

Piłka nożna

Holandia w dramatycznych okolicznościach wygrywa z Ukrainą, a Austria pokonuje Macedonię Płn.

Czytaj więcej >
Wojciech Kowalczyk

Piłka nożna

Wojciech Kowalczyk nazwał na antenie Roberta Lewandowskiego c***ą (WIDEO)

Czytaj więcej >
Hiszpania Polska Euro 2020

Piłka nożna

Reprezentacja Hiszpanii - wszystko co należy wiedzieć przed meczem z Polską

Czytaj więcej >
Robert Lewandowski

Piłka nożna

Robert Lewandowski zmiażdżony przez portal goal.com. Jego bilans "jest żałosny"

Czytaj więcej >
Reprezentacja Niemiec

Piłka nożna

Wielki mecz w Monachium. Niemcy wysoko wygrywają z Portugalią

Czytaj więcej >
Skład Polaków Polska Hiszpania

Piłka nożna

Znamy skład Polaków na mecz z Hiszpanią. Paulo Sousa znów zaskoczył

Czytaj więcej >