Swiatsportu.pl
Legia Warszawa Vesović

Jan Bielecki/East News/instagram.com/troublemaker_tb

Żona Marco Vesovicia atakuje Legię Warszawa. Mocne słowa do władz klubu (FOTO)

10 Maja 2021

Autor tekstu:

Łukasz Kowalski

Udostępnij:

Legia Warszawa wciąż nie przedłużyła umowy z Marko Vesoviciem, który od lipca ubiegłego roku wraca do zdrowia po zerwaniu więzadeł krzyżowych. Żona zawodnika, Tamara w mediach społecznościowych zaatakowała klub i w mocnych słowach podsumowała sposób, w jaki jej mąż został potraktowany w ostatnich tygodniach.

  • Legia Warszawa została zaatakowana w mediach społecznościowych przez żonę Marko Vesovicia

  • Czarnogórzec stracił cały sezon ze względu na zerwane więzadła krzyżowe w kolanie

  • Żona zarzuciła mistrzom Polski, że zostawili jej męża samego w procesie powrotu do zdrowia

Legia Warszawa przez cały sezon 2020/2021 musiała sobie radzić bez Marko Vesovicia, który pod koniec minionych rozgrywek Ekstraklasy zerwał więzadła krzyżowe i poboczne w kolanie. Zawodnik przeszedł niezbędną operacją i żmudnym procesem rehabilitacji.

Do tego zawodnikowi wraz z końcem czerwca wygasa kontrakt z mistrzami Polski, który wciąż nie został przedłużony. I do negocjacji wcale może nie dojść. W niedzielę wieczorem żona Vesovicia Tamara zaatakowała klub w mediach społecznościowych po tym, jak jej mąż w kolejnym meczu z rzędu znalazł się w kadrze meczowej, ale nie zagrał ani minuty.

Legia Warszawa zaatakowana przez żonę Marko Vesovicia

- Porozmawiajmy... - rozpoczęła swoją relację żona Vesovicia, oznaczając oficjalne konto instagramowe Legii Warszawa. W kolejnych wpisach relacjonowała pomoc ze strony klubu, a raczej jej brak, w leczeniu jej męża.

- Kiedy najlepszy piłkarz w zespole doznaje kontuzji, bo dał z siebie 101 procent dla klubu, a wy zostawiacie go samego na wózku inwalidzkim, aby poleciał do Francji na operację - to jest rodzina? - pytała retorycznie.

- Kiedy mówicie mu, że nie możecie pokryć kosztów zabiegu i rehabilitacji - to jest rodzina? Kiedy każecie mu przerwać rehabilitację i pilnie wrócić do drużyny, a jego kondycja spada o 80 proc., ponieważ nie macie odpowiednich lekarzy - to jest rodzina? - kontynuowała.

- Kiedy mówicie mu, że zanim zagra dla swojego klubu, musi zagrać w trzeciej lidze, w błocie, lekceważąc go i nie pozwalacie mu zagrać ani minuty w meczu, który nie ma znaczenia - to jest rodzina? - pisała dalej.

Legia zostawiła Vesovicia samego w walce o powrót do zdrowia?

Tym samym odniosła się do ostatniej sytuacji swojego męża. Vesović wystąpił w dwóch meczach rezerw Legii. Czarnogórzec zagrał po 45 minut z rezerwami Jagiellonii Białystok oraz Unią Skierniewice. W dwóch ostatnich meczach Ekstraklasy z Wisłą Kraków oraz wspomnianym ze Stalą Mielec nie podniósł się z ławki rezerwowych.

- Kiedy w wywiadzie dla mediów mówicie, że Marko nie jest gotowy i jego forma jest kwestionowana, a potem na treningach Marko jest najszybszy i przebiega najwięcej kilometrów ze wszystkich - czy to kłamstwo? - kontynuowała Tamara Vesović.

- Kiedy mówicie, że Marko żąda wysokiej pensji, a nawet nie zaczynacie negocjacji - czy to jest kłamstwo? Gdy mówicie, że nie macie budżetu na nowych piłkarzy i na przedłużenie umów swoich najlepszych graczy, a potem oferujecie kontrakt nowemu zawodnikowi w wysokości 7 kontraktów swoich zawodników - czy to jest kłamstwo? - pisała dalej.

- Kiedy okłamujesz swoich kibiców. Choć tylko dzięki nim istniejesz. Czy wtedy oczekujesz transparentów z pochwałami? A może znów będziesz zaskoczony, gdy zapytają - Czego chcesz? Co robisz? - kontynuowała żona 29-latka.

Mimo tych wpisów trudno przewidzieć czy Vesović ostatecznie przedłuży kontrakt z Legią Warszawa. W kolejnej części żona Czarnogórca daje do zrozumienia, że poprzednie wpisy nie były przeciwko klubowi, a przeciwko jego władzom.

- Jeżeli chodzi o mnie, to kocham ten klub! Ale ludzie, którzy go prowadzą - o mój boże. Mogłabym mówić o nich przez trzy lata, powiedzieć bardzo dużo, bo dużo wiem. Jednak mój mąż poprosił mnie, abym przestała. Wyobrażacie to sobie? On wciąż szanuje Legię Warszawa. To pokazuje jaką jest osobą - przekazała Tamara Vesović. - Ale na tym nie poprzestanę, obiecuję. Ale na teraz wystarczy, bo szanuje zdanie swojego męża - dodała.

Portal Legia.net informuje, że Vesović jeszcze w tym tygodniu miał otrzymać konkretną propozycję przedłużenia kontraktu. Jednocześnie serwis zaznaczył, że wobec tych wpisów żony piłkarza do rozmów może wcale nie dojść.

źródło: https://www.instagram.com/troublemaker\_tb

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu:

Łukasz Kowalski

Redaktor serwisu SwiatSportu.pl. Zbierałem doświadczenie w Radiu Zachód, RMF FM, Polskim Radiu i Polsacie Sport. Pasjonat sportu, kinematografii i seriali

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatsportu.pl

Podobne artykuły

PZPN Jerzy Brzęczek

Piłka nożna

Jerzy Brzęczek mógł wrócić do PZPN. Kulesza postawił weto

Czytaj więcej >

Piłka nożna

Dramat Nathana Ake. Zdobył gola w Lidze Mistrzów, a kilka minut później zmarł jego ojciec

Czytaj więcej >

Piłka nożna

Gwiazdor Bayernu przeszedł pilną operację serca. "Ciągle brakowało mu tchu"

Czytaj więcej >

Piłka nożna

Haaland wyśmiał rywala, który poprosił go o koszulkę. Miała trafić do dziecka

Czytaj więcej >

Piłka nożna

Kuriozalny błąd bramkarza Lazio w Lidze Europy

Czytaj więcej >

Piłka nożna

Trener Bayernu zapowiada zmiany w składzie. Dotkną "Lewego"?

Czytaj więcej >