Adam Małysz Żródło: facebook.com/Adam Małysz

Adam Małysz pokazał swój luksusowy dom (FOTO)

15 Kwiecień 2021 Mateusz DziubińskiMateusz Dziubiński

Adam Małysz zakończył karierę już ponad 10 lat temu, jednak nadal cieszy się wielkim zainteresowaniem kibiców w Polsce. Wszystko za sprawą historycznych sukcesów, które osiągał na skoczniach całego świata. Właśnie dzięki tym niezapomnianym triumfom “Orzeł z Wisły” zapracował też na pokaźny majątek, który pozwala mu wieść dostatnie i komfortowe życie. Dzięki publikowanym przez emerytowanego skoczka fotografiom fani mogą się przekonać, jak mieszka ich idol. 

Adam Małysz od ponad dwudziestu lat jest jedną z najpopularniejszych postaci w polskim sporcie. Dzięki rozwojowi social mediów kibice mogli się zbliżyć do swojego sportowego bohatera sprzed lat. Małysz podzielił się z nimi szczegółami z życia prywatnego, m.in. tym, jak wygląda jego dom.

Adam Małysz ma dom jak z bajki. Prawdziwe luksusy

Pod koniec roku 2000 rozpoczęła się piękna sportowa historia, która przez kolejną dekadę przyniosła Polakom niezliczone momenty radości i dumy. Mowa oczywiście o początku małyszomanii. Każdy kibic w Polsce dopingował skromnego skoczka z Wisły, który deklasował legendarnych rywali.

Agent piłkarski zastrzelony na ulicy. Tragiczne morderstwo w RydzeAgent piłkarski zastrzelony na ulicy. Tragiczne morderstwo w RydzeCzytaj dalej

Adam Małysz szybko stał się bohaterem narodowym i najbardziej lubianą postacią w kraju. Sezon 2000/2001 zakończył m.in. jako zwycięzca Pucharu Świata i mistrz globu. Gdyby chcieć wyliczać wszystkie sukcesy “Orła z Wisły”, artykuł ten wręcz nie miałby końca. Małysz to już postać ikoniczna, która nadal cieszy się ogromną rzeszą fanów.

Emerytowany już skoczek nadal jest blisko skoków, gdyż kilka lat temu objął posadę dyrektora w Polskim Związku Narciarskim. Dzięki rozwojowi social mediów Adam Małysz jest też bliżej swoich fanów niż kiedykolwiek.Wierni sympatycy czterokrotnego zdobywcy Pucharu Świata mogą się wiele dowiedzieć o swoi idolu dzięki takim serwisom jak Facebook czy Instagram.

Wielu kibiców zadaje sobie pytanie, jak mieszka Adam Małysz. Skoczek dba o prywatność swoją i swoich bliskich. Z jego postów w mediach społecznościowych i informacji, które przedostały się do mediów, możemy jednak dowiedzieć się, jak mieszka najlepszy skoczek narciarski w historii Polski.

Najlepszy skoczek w historii Polski zapracował na niesamowity dom

Adam Małysz mieszka oczywiście w rodzinnej Wiśle wraz z małżonką Izabelą. Na przestrzeni lat “Orzeł z Wisły” publikował w sieci zdjęcia, które dają dobry obraz tego, jak komfortowo urządzony jest dom państwa Małyszów.

Jedna z najsłynniejszych par polskiego sportu może cieszyć się m.in. trzema sypialniami, sauną, siłownią, oraz wielkim salonem. By zaczerpnąć świeżego powietrza i cieszyć się wspaniałym widokiem gór, małżonkowie mogą wyjść też na imponujący taras.

- Wspaniale jest wyjść na taras i ujrzeć piękny widok. A przy tym mam spokój i ciszę. Mam więcej swobody, nie jestem podglądany, gdy robię coś na powietrzu. A ostatnio sporo pracowałem w ogrodzie. Basenu nie będzie. W poprzednim domu był, ale nie sprawdził się, był mało używany. - wyznał niegdyś Małysz w rozmowie z Super Expressem.

Adam Małysz przyznaje, że uwielbia przydomowe prace w ogródku. Najbliższe otoczenia domu legendarnego sportowca również robi wrażenie. W ubiegłym roku skoczek opublikował na Instagramie fotografie, na których mogliśmy zobaczyć okalający dom ogródek, a także piękny zielony trawnik.

Zdaniem mediów, budowa imponującego domu kosztowała Adama Małysza około 2 mln złotych. Poniżej prezentujemy kilka zdjęć imponującego domu Adama Małysza, którymi podzielił się sam mistrz.

Adam Małysz

Adam Małysz

Adam Małysz

Adam Małysz

Adam Małysz

Adam Małysz

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu:

Następny artykuł