Swiatsportu.pl
Adam Małysz

facebook.com/Adam Małysz

Adam Małysz pokazał swój luksusowy dom (FOTO)

15 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Mateusz Dziubiński

Udostępnij:

Adam Małysz zakończył karierę już ponad 10 lat temu, jednak nadal cieszy się wielkim zainteresowaniem kibiców w Polsce. Wszystko za sprawą historycznych sukcesów, które osiągał na skoczniach całego świata. Właśnie dzięki tym niezapomnianym triumfom &ldquo

Adam Małysz od ponad dwudziestu lat jest jedną z najpopularniejszych postaci w polskim sporcie. Dzięki rozwojowi social mediów kibice mogli się zbliżyć do swojego sportowego bohatera sprzed lat. Małysz podzielił się z nimi szczegółami z życia prywatnego, m.in. tym, jak wygląda jego dom.

Adam Małysz ma dom jak z bajki. Prawdziwe luksusy

Pod koniec roku 2000 rozpoczęła się piękna sportowa historia, która przez kolejną dekadę przyniosła Polakom niezliczone momenty radości i dumy. Mowa oczywiście o początku małyszomanii. Każdy kibic w Polsce dopingował skromnego skoczka z Wisły, który deklasował legendarnych rywali.

Adam Małysz szybko stał się bohaterem narodowym i najbardziej lubianą postacią w kraju. Sezon 2000/2001 zakończył m.in. jako zwycięzca Pucharu Świata i mistrz globu. Gdyby chcieć wyliczać wszystkie sukcesy “Orła z Wisły”, artykuł ten wręcz nie miałby końca. Małysz to już postać ikoniczna, która nadal cieszy się ogromną rzeszą fanów.

Emerytowany już skoczek nadal jest blisko skoków, gdyż kilka lat temu objął posadę dyrektora w Polskim Związku Narciarskim. Dzięki rozwojowi social mediów Adam Małysz jest też bliżej swoich fanów niż kiedykolwiek. Wierni sympatycy czterokrotnego zdobywcy Pucharu Świata mogą się wiele dowiedzieć o swoi idolu dzięki takim serwisom jak Facebook czy Instagram.

Wielu kibiców zadaje sobie pytanie, jak mieszka Adam Małysz. Skoczek dba o prywatność swoją i swoich bliskich. Z jego postów w mediach społecznościowych i informacji, które przedostały się do mediów, możemy jednak dowiedzieć się, jak mieszka najlepszy skoczek narciarski w historii Polski.

Najlepszy skoczek w historii Polski zapracował na niesamowity dom

Adam Małysz mieszka oczywiście w rodzinnej Wiśle wraz z małżonką Izabelą. Na przestrzeni lat “Orzeł z Wisły” publikował w sieci zdjęcia, które dają dobry obraz tego, jak komfortowo urządzony jest dom państwa Małyszów. 

Jedna z najsłynniejszych par polskiego sportu może cieszyć się m.in. trzema sypialniami, sauną, siłownią, oraz wielkim salonem. By zaczerpnąć świeżego powietrza i cieszyć się wspaniałym widokiem gór, małżonkowie mogą wyjść też na imponujący taras. 

- Wspaniale jest wyjść na taras i ujrzeć piękny widok. A przy tym mam spokój i ciszę. Mam więcej swobody, nie jestem podglądany, gdy robię coś na powietrzu. A ostatnio sporo pracowałem w ogrodzie. Basenu nie będzie. W poprzednim domu był, ale nie sprawdził się, był mało używany. - wyznał niegdyś Małysz w rozmowie z Super Expressem.

Adam Małysz przyznaje, że uwielbia przydomowe prace w ogródku. Najbliższe otoczenia domu legendarnego sportowca również robi wrażenie. W ubiegłym roku skoczek opublikował na Instagramie fotografie, na których mogliśmy zobaczyć okalający dom ogródek, a także piękny zielony trawnik. 

Zdaniem mediów, budowa imponującego domu kosztowała Adama Małysza około 2 mln złotych. Poniżej prezentujemy kilka zdjęć imponującego domu Adama Małysza, którymi podzielił się sam mistrz.

undefined

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu:

  • Grzegorz Krychowiak przywołuje do porządku kolegów z kadry

  • Koniec przygody Łukasza Piszczka z Ligą Mistrzów. To były wspaniałe lata

  • Nie żyje Waldemar Urban, prezes MKS Tarnovia

Podobne artykuły

Kamil Stoch

Skoki narciarskie

Kamil Stoch wygrywa kwalifikacje do jutrzejszego konkursu LGP w Wiśle

Czytaj więcej >
Tuomo Ylipulli

Skoki narciarskie

Nie żyje Tuomo Ylipulli, mistrz olimpijski i dwukrotny mistrz świata w skokach narciarskich

Czytaj więcej >
Reprezentacja Polski Doleżal Letnie Grand Prix

Skoki narciarskie

Polscy skoczkowie wracają do rywalizacji. Znamy skład Biało-Czerwonych na konkursy w Wiśle

Czytaj więcej >
Kamil Stoch z trofeum Złotego Orła za wygranie Turnieju Czterech Skoczni

Skoki narciarskie

Kamil Stoch udostępnia swoje trofea kibicom. Wszystkie z nich będzie można zobaczyć na żywo

Czytaj więcej >
Adam Małysz

Skoki narciarskie

Adam Małysz mówi o szczepieniach skoczków. W kadrze był jeden sceptyk

Czytaj więcej >
Zbigniew Klimowski - trener reprezentacji polski juniorów w skokach narciarskich.

Skoki narciarskie

Zbigniew Klimowski opowiedział o tym, jak ciężko przechodził koronawirusa

Czytaj więcej >