Swiatsportu.pl
fb fk krasnodar

facebook.com/FK Krasnodar

Były klub Grzegorza Krychowiaka się z niego śmieje. "Ludzka obrzydliwość nie zna granic "

23 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Mateusz Dziubiński

Udostępnij:

Grzeogorz Krychowiak kilka tygodni temu przeniósł się z Lokomotiwu Moskwa do FK Krasnodar. W niedzielę doszło do starcia między tymi drużynami, które zakończyło się zwycięstwem byłej drużyny Polaka 2:1. Po meczu Lokomotiw dość niespodziewanie postanowił zakpić z Krychowiaka w mediach społecznościowych. To zdecydowanie nie spodobało się kibicom.

  • W niedzielę Lokomotiw Moskwa wygrał 2:1 z FK Krasnodar w lidze rosyjskiej

  • Było to pierwsze spotkanie obu drużyn, od kiedy Grzegorz Krychowiak przeniósł się z Lokomotiwu do Krasnodaru

  • Po meczu moskiewski klub postanowił zakpić z polskiego pomocnika w mediach społecznościowych

Grzegorz Krychowiak stał się obiektem żartów ze strony Lokomotiwu Moskwa po meczu ligowym z FK Krasnodar. Były klub Polaka zażartował z niego, co nie spodobało się kibicom. Nawet fani moskiewskiego klubu dali mocny wyraz swojemu niezadowoleniu.

Reprezentacja Polski w siatkówce na mistrzostwach Europy

Reprezentacja Polski zagra dziś z Hiszpanią na ME. O której i gdzie obejrzeć spotkanie?

CZYTAJ DALEJ

Lokomotiw Moskwa zakpił z Grzegorza Krychowiaka

Na początku sierpnia Grzegorz Krychowiak dość zaskakująco przeniósł się z Lokomotiwu Moskwa do FK Krasnodar (więcej TUTAJ). Polak w ostatnich sezonach był jednym z najlepszych piłkarzy moskiewskiej drużyny i gwiazdą ligi rosyjskiej. Mimo to pożegnano go bez żalu.

Krychowiak szybko odnalazł się jednak w nowym klubie. Polak ma pewne miejsce w składzie i już w drugim meczu powierzono mu opaskę kapitana. W niedzielę pomocnik wraz ze swoimi nowymi kolegami zawitali do Moskwy, by zmierzyć się właśnie z Lokomotiwem. 

Górą okazała się była drużyna Krychowiaka. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla stołecznego klubu. Po spotkaniu doszło do zaskakującej, a nawet szokującej sytuacji.

Lokomotiw Moskwa postanowił zakpić z Grzegorza Krychowiaka w mediach społecznościowych. "Wybieraj odpowiednie barwy" - napisano w poście, który pojawił się na Twitterze. Dodano także kilka zdjęć z meczu z Krasnodarem, ukazujących Polaka w nie najlepszych dla niego momentach. 

Fani oburzeni zachowaniem Lokomotiwu. Bronią Polaka

Osoby odpowiedzialne na prowadzenie kanałów społecznościowych Lokomotiwu Moskwa nie spodziewały się jednak, że post wywoła wielką falę oburzenia, także wśród kibiców klubu. Fani wzięli w obronę swojego byłego zawodnika i mocno skrytykowali Lokomotiw za tak haniebny żart.

"Ludzka obrzydliwość nie zna granic" - napisała jedna z internautek i fanek Lokomotiwu. "Wstydliwy post", "Nawet ja, fan Spartaka, mam dość tego, co się dzieje na profilu Lokomotiwu" - pisali natomiast inni użytkownicy sieci.

Prawdopodobnie Lokomotiw Moskwa próbował się w ten sposób odegrać na Grzegorzu Krychowiaku. Pomocnik po transferze wyznał, że w klubie ze stolicy Rosji potraktowano go bez należytej klasy. 

- Co do samej decyzji, to nie ma co się odgrażać. Zmieniła się strategia klubu, taka jest piłka. Fakt, że nowi ludzie nie załatwili tego w oczy jak mężczyźni, świadczy o nich, nie o mnie - opowiadał piłkarz swoim fanom na Facebooku (więcej TUTAJ).

Co wiesz o zwycięskim występie Polski na ME w siatkówce kobiet z 2003 roku?

Pytanie 1 z 5

Jak nazywano mistrzowską drużynę siatkarek prowadzoną przez Andrzeja Niemczyka?


Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu: