Swiatsportu.pl
Jakub Kochanowski

Filip Czyszanowski/Twitter.com

Emocjonalne nagranie Jakuba Kochanowskiego z końcówki wczorajszego meczu (WIDEO)

19 Września 2021

Autor tekstu:

Aleksy Kiełbasa

Udostępnij:

Jakub Kochanowski był jednym z najlepszych zawodników wczorajszego spotkania reprezentacji Polski w siatkówce ze Słowenią. Nasz środkowy świetnie radził sobie w polu serwisom i równie dobrze prezentował się przy siatce. Zawodnik nie mógł jednak patrzeć na rozstrzygające akcje tego spotkania, ale po jego zakończeniu zabrał głos.

  • Jakub Kochanowski nie oglądał rozstrzygających akcji w meczu Polski ze Słowenią

  • Nasz środkowy w emocjach skrywał twarz w ręczniku

  • Po meczu udzielił jednak wywiadu, z którym stwierdził, że o porażce zadecydowały 2-3 piłki

Rozczarowanie po porażce ze Słowenią jest ogromne. Zawodnicy i kibice liczyli przynajmniej na awans do finału mistrzostw Europy. To się niestety nie udało. Emocje w trakcie spotkania były przeogromne, czego dowodem są obrazki z udziałem Jakuba Kochanowskiego.

Nasz środowy rozegrał wielki mecz, ale kiedy losy spotkania rozstrzygały się, a on akurat przebywał poza placem gry, nie mógł wówczas patrzeć na to, co dzieje się na boisku. Po spotkaniu reprezentant Polski powiedział, że "jest mu ogromne przykro" i na gorąca powiedział o przyczynach przegranej.

Vital Heynen selekcjoner reprezentacji Polski

Łukasz Kadziewicz o Vitalu Heynenie: po meczu ze Słowenią wątpliwości chyba już nie ma

CZYTAJ DALEJ

Poruszające nagranie Jakuba Kochanowskiego

Filip Czyszanowski z TVP Sport był blisko ławki rezerwowych w meczu reprezentacji Polski ze Słowenią. Udało mu się uchwycić moment ukazujący, jak bardzo Jakub Kochanowski przeżywał wczorajszą rywalizację.

- Strasznie im zależało, więc krytykujmy, ale z umiarem. Tak Kuba Kochanowski przeżywał ostatnie akcje meczu ze Słowenią. Właściwie przestał to oglądać - napisał na Twitterze Czyszanowski.Po meczu środkowy pojawił się w strefie wywiadów, gdzie podzielił się swoimi odczuciami.

- Jest mi bardzo przykro. Jestem zły. Same negatywne emocje mi towarzyszą. Nie jest to tak bolesne, bo wiem, że zagraliśmy bardzo równe spotkanie. Decydowały szczegóły, szczęście - mówił Kochanowski.

"Oni byli dzisiaj lepsi o 2-3 piłki"

Jakub Kochanowski w rozmowie z dziennikarzami podkreślił, że szczęście w tym meczu było raz po jednej, a raz po drugiej stronie. Jego zdaniem w takich spotkaniach decydują szczegóły, a rywale byli po lepsi o 2-3 piłki, które okazały się rozstrzygające.

Środkowy starał się jednak poszukać jakichkolwiek pozytywów w tej porażce i powiedział, iż plan minimum wciąż jest możliwy do zrealizowania.

- Jakby nie patrzeć dalej jesteśmy w grze o cel minimum, czy zdobycie medalu - zakończył siatkarz reprezentacji Polski.

W meczu o trzecie miejsce nasz zespół zmierzy się z aktualnym jeszcze mistrzem Europy, czyli Serbią. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17:30.

To oni przez lata swoimi występami zachwycali Polskich kibiców. Zobaczmy, czy ich pamiętasz.

Pytanie 1 z 7

Przez lata był miał na swoim koncie najwięcej występów jako kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski, a wynik ten dopiero niedawno pobił Robert Lewandowski. Oczywiście był to:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu: