Swiatsportu.pl > Piłka nożna > Grzegorz Krychowiak nie wytrzymał po komentarzu hejtera
Mateusz Dziubiński
Mateusz Dziubiński 19.03.2022 07:41

Grzegorz Krychowiak nie wytrzymał po komentarzu hejtera

JANEK SKARZYNSKIAFPEast News
JANEK SKARZYNSKI/AFP/East News

Grzegorz Krychowiak został uznany przez kibiców za jednego z najsłabszych zawodników “Biało-Czerwonych” podczas Euro 2020. Piłkarz musi sobie w ostatnim czasie radzić z prawdziwą lawiną krytyki. Właśnie wdał się w mocną wymianą zdań z jednym z internetowych “krytyków”, który sugerował mu, że powinien zrezygnować z gry w narodowych barwach. 

  • Grzegorz Krychowiak musiał zmierzyć się z falą hejtu po swoim występie na Euro 2020

  • Piłkarz wdał się w dyskusję z kibicami, którzy zasugerowali mu, by skończył grę w narodowych barwach

  • Krychowiak był oburzony takim stwierdzeniem i w mocnych słowach odpowiedział hejterom

Grzegorz Krychowiak musi stoczyć bój z internetowymi hejterami. Piłkarz wdał się w dyskusję z jednym z kibiców, który chciał, by ten zakończył karierę reprezentacyjną. Oburzony zawodnik mocno odpowiedział na te słowa.

Grzegorz Krychowiak atakowany w internecie przez kibiców

Euro 2020 zakończyło się zupełną kompromitacją dla reprezentacji Polski. “Biało-Czerwoni” odpadli z rywalizacji już po fazie grupowej. Przegrali w meczach ze Słowacją i Szwecją i zremisowali z Hiszpanią.

Zaledwie punkt wywalczony w trzech meczach i aż sześć straconych goli to wynik, który mocno rozczarował kibiców. Fani byli dumni jedynie z postawy Roberta Lewandowskiego. Nasz kapitan strzelił na turnieju trzy gole i starał się utrzymać drużynę w walce o awans. To jednak nie wystarczyło.

Lawina krytyki spadła na kilku liderów kadry. Kibice i eksperci nie zostawili suchej nitki na Wojciechu Szczęsnym, który kolejny już raz zawiódł na wielkiej imprezie (więcej TUTAJ). Za najsłabszego piłkarza naszej drużyny uznano natomiast Grzegorza Krychowiaka. 

Pomocnik już w spotkaniu ze Słowacją obejrzał czerwoną kartkę i znacząco osłabił zespół w walce o zwycięstwo. Po powrocie na boisko w spotkaniu ze Szwecją również nie zachwycił. Kibice uznali, że Polacy radzili sobie lepiej bez zawodnika Lokomotiwu Moskwa (więcej TUTAJ).

Sam zawodnik po nieudanym turnieju długo nie komentował wydarzeń z Euro 2020. Ostatnio dał jednak znać kibicom za pomocą mediów społecznościowych, że już wrócił do gry i przygotowań z Lokomotiwem Moskwa do kolejnego sezonu. Post Krychowiaka na Facebooku przyciągnął także hejterów, którzy nie zmarnowali okazji, by wyrazić swoje niezadowolenie z gry piłkarza podczas mistrzostw Europy. 

Krychowiak zdecydowanie odpowiada Hejterom

Jeden z “krytyków” zasugerował, że Grzegorz Krychowiak powinien zrezygnować z gry w drużynie narodowej. Piłkarz był oburzony takim stwierdzeniem i zdecydował się odpowiedzieć internaucie. W mocnych słowach powiedział, co myśli.

- Już samo to, że możesz coś takiego napisać o reprezentowaniu kraju, świadczy o tym, że mamy inne pojęcie honoru, bycia sportowcem i mężczyzną, więc odpuśćmy sobie dyskusję - napisał Krychowiak. 

Na tym dyskusja się nie skończyła. Inny internauta oskarżył Grzegorza Krychowiaka o tchórzostwo, dlatego że ten przez długi czas nie odzywał się do kibiców po nieudanym występie na Euro. Na ten komentarz piłkarz także dosadnie odpowiedział.

- Przecież my się tutaj bawimy. To był trudny czas, który chciałem spędzić z rodziną, ale nie zamknę się w szafie do końca życia, bo nie wyszedł mi mecz - napisał Krychowiak.

Źródło: Facebook.com

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu: 

Powiązane