Swiatsportu.pl
JANEK SKARZYNSKIAFPEast News

JANEK SKARZYNSKI/AFP/East News

Grzegorz Krychowiak nie wytrzymał po komentarzu hejtera

7 Lipca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Dziubiński

Udostępnij:

Grzegorz Krychowiak został uznany przez kibiców za jednego z najsłabszych zawodników “Biało-Czerwonych” podczas Euro 2020. Piłkarz musi sobie w ostatnim czasie radzić z prawdziwą lawiną krytyki. Właśnie wdał się w mocną wymianą zdań z jednym z internetowych “krytyków”, który sugerował mu, że powinien zrezygnować z gry w narodowych barwach. 

  • Grzegorz Krychowiak musiał zmierzyć się z falą hejtu po swoim występie na Euro 2020

  • Piłkarz wdał się w dyskusję z kibicami, którzy zasugerowali mu, by skończył grę w narodowych barwach

  • Krychowiak był oburzony takim stwierdzeniem i w mocnych słowach odpowiedział hejterom

Grzegorz Krychowiak musi stoczyć bój z internetowymi hejterami. Piłkarz wdał się w dyskusję z jednym z kibiców, który chciał, by ten zakończył karierę reprezentacyjną. Oburzony zawodnik mocno odpowiedział na te słowa.

Projekt bez tytułu (17)

Hurkacz wzruszony po zwycięstwie nad Federerem. Internet zachwycony Polakiem

CZYTAJ DALEJ

Grzegorz Krychowiak atakowany w internecie przez kibiców

Euro 2020 zakończyło się zupełną kompromitacją dla reprezentacji Polski. “Biało-Czerwoni” odpadli z rywalizacji już po fazie grupowej. Przegrali w meczach ze Słowacją i Szwecją i zremisowali z Hiszpanią.

Zaledwie punkt wywalczony w trzech meczach i aż sześć straconych goli to wynik, który mocno rozczarował kibiców. Fani byli dumni jedynie z postawy Roberta Lewandowskiego. Nasz kapitan strzelił na turnieju trzy gole i starał się utrzymać drużynę w walce o awans. To jednak nie wystarczyło.
Lawina krytyki spadła na kilku liderów kadry. Kibice i eksperci nie zostawili suchej nitki na Wojciechu Szczęsnym, który kolejny już raz zawiódł na wielkiej imprezie (więcej TUTAJ). Za najsłabszego piłkarza naszej drużyny uznano natomiast Grzegorza Krychowiaka. 

Pomocnik już w spotkaniu ze Słowacją obejrzał czerwoną kartkę i znacząco osłabił zespół w walce o zwycięstwo. Po powrocie na boisko w spotkaniu ze Szwecją również nie zachwycił. Kibice uznali, że Polacy radzili sobie lepiej bez zawodnika Lokomotiwu Moskwa (więcej TUTAJ).

Sam zawodnik po nieudanym turnieju długo nie komentował wydarzeń z Euro 2020. Ostatnio dał jednak znać kibicom za pomocą mediów społecznościowych, że już wrócił do gry i przygotowań z Lokomotiwem Moskwa do kolejnego sezonu. Post Krychowiaka na Facebooku przyciągnął także hejterów, którzy nie zmarnowali okazji, by wyrazić swoje niezadowolenie z gry piłkarza podczas mistrzostw Europy. 

Krychowiak zdecydowanie odpowiada Hejterom

Jeden z “krytyków” zasugerował, że Grzegorz Krychowiak powinien zrezygnować z gry w drużynie narodowej. Piłkarz był oburzony takim stwierdzeniem i zdecydował się odpowiedzieć internaucie. W mocnych słowach powiedział, co myśli.

- Już samo to, że możesz coś takiego napisać o reprezentowaniu kraju, świadczy o tym, że mamy inne pojęcie honoru, bycia sportowcem i mężczyzną, więc odpuśćmy sobie dyskusję - napisał Krychowiak. 

Na tym dyskusja się nie skończyła. Inny internauta oskarżył Grzegorza Krychowiaka o tchórzostwo, dlatego że ten przez długi czas nie odzywał się do kibiców po nieudanym występie na Euro. Na ten komentarz piłkarz także dosadnie odpowiedział.

- Przecież my się tutaj bawimy. To był trudny czas, który chciałem spędzić z rodziną, ale nie zamknę się w szafie do końca życia, bo nie wyszedł mi mecz - napisał Krychowiak.

Źródło: Facebook.com

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu: