Swiatsportu.pl > Piłka nożna > Ochrona pomyliła Leonardo Bonucciego z kibicem. Co za absurd (WIDEO)
Aleksy Kiełbasa
Aleksy Kiełbasa 19.03.2022 07:41

Ochrona pomyliła Leonardo Bonucciego z kibicem. Co za absurd (WIDEO)

Leonardo Bonucci na Euro 2020
Out Of Context Football/Twitter.com

We wczorajszym półfinale Euro 2020 Włochy pokonały reprezentację Hiszpanii w rzutach karnych i to właśnie "Squadra Azzurra" zagra w finale turnieju. Po zakończeniu spotkania Leonardo Bonucci pobiegł do kibiców, aby świętować zwycięstwo i kiedy chciał wrócić na boisko, na przeszkodzie stanęła mu ochrona, która... myślała, że obrońca jest jednym z fanów.

  • Leonardo Bonucci świętował zwycięstwo Italii z kibicami

  • Piłkarz zbliżył się do fanów, którzy siedzieli na trybunach

  • Kiedy obrońca chciał wrócić do kolegów, jedna z pracowniczek ochrony próbowała go powstrzymać

Wczorajszy mecz Włochów z reprezentacją Hiszpanii może nie był wielkim spektaklem, ale miał swoją dramaturgię. Do wyłonienia zwycięzcy konieczne było przeprowadzenie serii rzutów karnych, w których lepsza okazała się Italia.

Pełen euforii po tym sukcesie był Leonardo Bonucci. Stoper "Squadra Azzurra" podbiegł do sektora, gdzie siedzieli włoscy kibice. Piłkarz ze względu na pandemię rzecz jasna nikogo nawet nie dotknął, a jedynie wychylił się przez bandę i kiedy próbował wrócić na boisko, pracowniczka ochrony... próbowała go powstrzymać.

Ochrona pomyliła Leonardo Bonucciego z kibicem

Wszystko zarejestrowały kamery. Leonardo Bonucci podbiegł do swoich kibiców, aby podziękować im za doping i chociaż przez chwilę z nimi poświętować. W momencie, kiedy chciał wrócić do swoich kolegów, przeżył niemały szok.

Pracowniczka ochrony próbowała powstrzymać obrońcę reprezentacji Włoch, ponieważ... pomyliła go z jednym z kibiców. Kobieta była chyba trochę rozkojarzona, bo przecież widziała całą sytuację, kiedy piłkarz podbiegł do fanów od strony boiska.

Bonucci był wyraźnie skonsternowany i chyba trochę zakłopotany tą sytuacją, co można zobaczyć na nagraniu zarejestrowanym przez kamerę telewizyjną.

Kobieta nie chciała wpuścić obrońcę reprezentacji Włoch na boisko

Stewardzi chyba nie przeszli odpowiedniego szkolenia przed półfinałem Euro 2020. Trudno bowiem inaczej wytłumaczyć fakt, że kobieta pomyliła Leonardo Bonucciego z kibicem.

Na szczęście sprawa została szybko wyjaśniona i doświadczony stoper mógł cieszyć się z awansu do finału wspólnie z kolegami.

Dziś poznamy drugiego finalistę Euro 2020. O godzinie 21:00 reprezentacja Anglii zmierzy się w drugim półfinale z Danią. Spotkanie będzie można śledzić na kanałach TVP1, TVP Sport oraz w serwisie sport.tvp.pl.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu: 

Powiązane