Swiatsportu.pl > Piłka nożna > Kacper Kozłowski nie dokończył treningu. Pomocnik schodził z boiska przy pomocy lekarzy
Aleksy Kiełbasa
Aleksy Kiełbasa 19.03.2022 08:00

Kacper Kozłowski nie dokończył treningu. Pomocnik schodził z boiska przy pomocy lekarzy

Kacper Kozłowski
Beata Zawadzka/East News

Reprezentacja Polski przygotowuje się w Opalenicy do udziału w Euro 2020. W trakcie zgrupowania doszło już do kilku drobnych urazów u naszych piłkarzy, a dziś niestety pojawił się kolejny. Kacper Kozłowski nie ukończył gierki treningowej zorganizowanej podczas treningu, a boisko opuszczał przy asyście lekarzy.

  • Reprezentacja Polski rozegrała dziś wewnętrzny sparing

  • Gry treningowej nie dokończył Kacper Kozłowski

  • Pomocnik już od kilku dni miał ponoć problemy mięśniowe

Reprezentacja Polski 24 maja rozpoczęła zgrupowanie w Opalenicy. To tego dnia piłkarze zaczęli pojawiać się w miejscowości oddalonej o 40 kilometrów od Poznania. Podopieczni Paulo Sousy przygotowują się tam do udziału w Euro 2020, ale nasz selekcjoner na razie nie może być z pełni zadowolony z przebiegu zajęć w Wielkopolsce.

Niestety problemy w mniejszym lub większym stopniu nie omijają "Biało-Czerwonych". W ostatnich dniach kilku zawodników narzekało na problemy zdrowotne, a inni, tacy jak Grzegorz Krychowiak mieli problem z dotarciem na zgrupowanie. Teraz urazu nabawił się Kacper Kozłowski.

Kacper Kozłowski nie dokończył dzisiejszego treningu

Reprezentacja Polski rozegrała w trakcie dzisiejszego treningu mecz kontrolny. Paulo Sousa podziełi kadrowiczów na dwa 10-osobowe zespoły:

I drużyna: Fabiański - Bereszyński, Helik, Bednarek, Płacheta - Krychowiak, Linetty - Jóźwiak, Kownacki, Lewandowski.

II drużyna: Szczęsny - Kędziora, Glik, Piątkowski, Puchacz - Moder, Klich - Frankowski, Świderski - Świerczok.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:0 i jak podaje Dawid Szymczak z portalu sport.pl, nie było to zachwycające widowisko, bowiem brakowało strzałów. Ponoć kilku graczy wyróżniało się na tle reszty, jak Bartosz Bereszyński, Karol Linetty, Kamil Jóźwiak oraz Dawid Kownacki. Niestety, dziennikarz podał również informację, że do końca rozgrywki nie dotrwał Kacper Kozłowski.

Kolejna kontuzja w reprezentacji Polski

Pomocnik Pogoni Szczecin ponoć już od kilku dni miał niewielkie problemy mięśniowe. Przed dzisiejszą grą treningową w intensywnie pracował z fizjoterapeutą, aby bezpiecznie przygotować się do zajęć.

Niestety Kacper Kozłowski nie ukończył treningu, a murawę opuszczał z grymasem bólu na twarzy oraz przy pomocy lekarzy reprezentacji Polski. Na razie nie ma żadnych wieści z Opalenicy, jak poważny jest uraz najmłodszego członka naszej kadry na Euro 2020.

To niepierwsza kontuzja w trakcie trwającego zgrupowania. Problemy z łękotką ma Arkadiusz Milik, który z dolegliwościami przyjechał już do Wielkopolski. Napastnik udał się nawet do uznanego specjalisty z Hiszpanii kilka dni temu, o czym pisaliśmy dla Was tutaj.

Poza tym kontuzje mięśniowe Pawła Dawidowicza i Macieja Rybusa sprawiają, że cały czas nie mogą oni brać w pełni udziału w zajęciach i na razie ćwiczą tylko pod okiem fizjoterapeutów. Miejmy nadzieję, że problemy zdrowotne w najbliższych dniach już nie będą powodem zmartwień dla Paulo Sousy i Portugalczyk będzie mógł sprawdzić wszystkich swoich podopiecznych w sparingach przed mistrzostwami Europy. Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu:

Powiązane