Swiatsportu.pl > Sporty walki > Kamila Wybrańczyk wygrywa z Zusje na Fame MMA 9
Aleksy Kiełbasa
Aleksy Kiełbasa 19.03.2022 07:34

Kamila Wybrańczyk wygrywa z Zusje na Fame MMA 9

Kamila Wybrańczyk Fame MMA
famemma.tv
  • Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk zadebiutowała dziś w formule Fame MMA 9

  • Jej rywalką była Kamila "Zusje" Smogulecka, dla której było to już trzecie starcie w oktagonie

  • Wygrała Kamila Wybrańczyk, która zdecydowanie zdominowała przeciwniczkę

undefined

Dzisiejsza gala Fame MMA 9 dostarcza wielu emocji, a także jest dniem debiutu dla wielu zawodników. Do grona debiutantów należała również Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk, która w oktagonie spotkała się ze swoją imienniczką – Kamilą „Zusje” Smogulecką.

Od początku walka toczyła się na bardzo wysokim tempie, jednak inicjatywę od pierwszego gongu przejęła Kamila Wybrańczyk. Jej poczynania mogły imponować, ponieważ dla narzeczonej Artura Szpilki był to debiut.

Debiut Kamili Wybrańczyk. To „Zusje” uchodziła za faworytkę

Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk miała już znacznie wcześniej pojawić się w oktagonie. O jej debiucie w formule Fame MMA mówiło się już przy okazji gali Fame MMA 7, jednak ten moment nadszedł dopiero teraz, przy okazji dziewiątej edycji tej imprezy. Narzeczona Artura Szpilki zmierzyła się dziś ze znacznie bardziej doświadczoną Kamilą „Zusje” Smogulecką.

„Zusje” znana niegdyś jako „Luxuria Astaroth” stała się rozpoznawalna dzięki udziałowi w teledysku „My Słowianie” Cleo i Donatana. Po tym sukcesie Smogulecka miała duże problemy natury osobistej. Celebrytka zmagała się z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków. Jakiś czas temu udało jej się wyjść na prostą i dzięki temu, może dziś brać udział m.in. w takich wydarzeniach jak Fame MMA 9.

Dzisiejsza rywalka Kamili „Kamiszki” Wybrańczyk ma już za sobą dwa starty w Fame MMA. W swojej debiutanckiej walce 26-latka przegrała z Martą Linkiewicz przez decyzję sędziów. Podczas Fame MMA 8 udało jej się już wyjść zwycięsko z oktagonu, bowiem „Zusje” bez problemów pokonała przed czasem Dagmarę Szewczyk.

Kapitalne widowisko i zwycięstwo Kamili Wybrańczyk

Kamila Wybrańczyk weszła do oktagonu naładowana wielką energią i można było się spodziewać, że ostro ruszy na rywalkę, a wejście "Zusje", która wyszła ubrana w suknię ślubną, zwiastowało, iż będzie to niezwykle ciekawy pojedynek. "Kamiszka" faktycznie bez skrupułów naciskała na rywalkę. Zadawała celniejsze ciosy, które na przeciwniczce jednak nie robiły większego wrażenia. Kamila Smogulecka czekała cierpliwie na swoją szansę podczas pierwszej rundy, ale to Wybrańczyk lepsza. 

Drugie starcie rozpoczęło się od powalenia "Zusje" przez Wybrańczyk. Narzeczona Artura Szpilki założyła nawet dźwignie przeciwniczce i wydawało się, że jest praktycznie po walce. Jednak Smogulecka wydostała się z opresji, ale tylko na moment. "Kamiszka" ponownie powaliła przeciwniczkę i zasypała ją ciosami.

Wybrańczyk wygrała ostatecznie walkę przez duszenie od tyłu. Trzeba przyznać, że nie wyglądało to na jej pierwsze starcie, bowiem prezentowała się wyśmienicie. Taki początek w Fame MMA "Kamiszki" może zwiastować naprawdę wielką przygodę nowej zawodniczki. 

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu:

Powiązane