Swiatsportu.pl
Kamila Wybrańczyk Fame MMA

famemma.tv

Kamila Wybrańczyk wygrywa z Zusje na Fame MMA 9

6 Marca 2021

Autor tekstu:

Aleksy Kiełbasa

Udostępnij:

W trakcie dzisiejszej gali Fame MMA 9 Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk stoczyła walkę ze swoją imienniczką, czyli Kamilą "Zusje" Smogulecką. Narzeczona Artura Szpilki odniosła bardzo przekonujące zwycięstwo poprzez duszenie od tyłu. To by

  • Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk zadebiutowała dziś w formule Fame MMA 9

  • Jej rywalką była Kamila "Zusje" Smogulecka, dla której było to już trzecie starcie w oktagonie

  • Wygrała Kamila Wybrańczyk, która zdecydowanie zdominowała przeciwniczkę

undefined

Dzisiejsza gala Fame MMA 9 dostarcza wielu emocji, a także jest dniem debiutu dla wielu zawodników. Do grona debiutantów należała również Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk, która w oktagonie spotkała się ze swoją imienniczką – Kamilą „Zusje” Smogulecką.

Od początku walka toczyła się na bardzo wysokim tempie, jednak inicjatywę od pierwszego gongu przejęła Kamila Wybrańczyk. Jej poczynania mogły imponować, ponieważ dla narzeczonej Artura Szpilki był to debiut.

Debiut Kamili Wybrańczyk. To „Zusje” uchodziła za faworytkę

Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk miała już znacznie wcześniej pojawić się w oktagonie. O jej debiucie w formule Fame MMA mówiło się już przy okazji gali Fame MMA 7, jednak ten moment nadszedł dopiero teraz, przy okazji dziewiątej edycji tej imprezy. Narzeczona Artura Szpilki zmierzyła się dziś ze znacznie bardziej doświadczoną Kamilą „Zusje” Smogulecką.

„Zusje” znana niegdyś jako „Luxuria Astaroth” stała się rozpoznawalna dzięki udziałowi w teledysku „My Słowianie” Cleo i Donatana. Po tym sukcesie Smogulecka miała duże problemy natury osobistej. Celebrytka zmagała się z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków. Jakiś czas temu udało jej się wyjść na prostą i dzięki temu, może dziś brać udział m.in. w takich wydarzeniach jak Fame MMA 9.

Dzisiejsza rywalka Kamili „Kamiszki” Wybrańczyk ma już za sobą dwa starty w Fame MMA. W swojej debiutanckiej walce 26-latka przegrała z Martą Linkiewicz przez decyzję sędziów. Podczas Fame MMA 8 udało jej się już wyjść zwycięsko z oktagonu, bowiem „Zusje” bez problemów pokonała przed czasem Dagmarę Szewczyk.

Kapitalne widowisko i zwycięstwo Kamili Wybrańczyk

Kamila Wybrańczyk weszła do oktagonu naładowana wielką energią i można było się spodziewać, że ostro ruszy na rywalkę, a wejście "Zusje", która wyszła ubrana w suknię ślubną, zwiastowało, iż będzie to niezwykle ciekawy pojedynek. "Kamiszka" faktycznie bez skrupułów naciskała na rywalkę. Zadawała celniejsze ciosy, które na przeciwniczce jednak nie robiły większego wrażenia. Kamila Smogulecka czekała cierpliwie na swoją szansę podczas pierwszej rundy, ale to Wybrańczyk lepsza. 

Drugie starcie rozpoczęło się od powalenia "Zusje" przez Wybrańczyk. Narzeczona Artura Szpilki założyła nawet dźwignie przeciwniczce i wydawało się, że jest praktycznie po walce. Jednak Smogulecka wydostała się z opresji, ale tylko na moment. "Kamiszka" ponownie powaliła przeciwniczkę i zasypała ją ciosami.

Wybrańczyk wygrała ostatecznie walkę przez duszenie od tyłu. Trzeba przyznać, że nie wyglądało to na jej pierwsze starcie, bowiem prezentowała się wyśmienicie. Taki początek w Fame MMA "Kamiszki" może zwiastować naprawdę wielką przygodę nowej zawodniczki. 

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu:

  • Tadeusz Huciński nie żyje. Były trener kobiecej reprezentacji Polski w koszykówkę miał 72 lata

  • Piotr Żyła czwarty w trakcie kwalifikacji do konkursu w Oberstdorfie

  • Słabe skoki przed kwalifikacjami w Oberstdorfie. Zawinił wiatr, wśród Polaków najlepszy Żyła

Aleksy KiełbasaAutor

Redaktor serwisu Swiatsportu.pl. Pasjonat skoków narciarskich, Premier League oraz Formuły 1. Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: aleksy.kielbasa@iberion.pl

Podobne artykuły

FAME MMA 12 Piotr "Bestia" Piechowiak Krzysztof Radzikowski

Sporty walki

FAME MMA 12: "Bestia" zmiażdżył Radzikowskiego

Czytaj więcej >
FAME MMA 12 Krystian “Krycha” Wilczak  Maciej “Szewcu” Szewczy

Sporty walki

FAME MMA 12: Niesamowita walka "Krychy" i "Szewcu". Musieli decydować sędziowie

Czytaj więcej >
FAME MMA 12 Kamila Wybrańczyk Anna Andrzejewska

Sporty walki

FAME MMA 12: Wielkie kontrowersje w starciu pań. Wybrańczyk przegrała z Andrzejewską

Czytaj więcej >
FAME MMA 12 Patryk "Ryba" Karaś Kornel "Koro" Regel

Sporty walki

FAME MMA 12. "Koro" pokonał "Rybę" po fenomenalnej walce

Czytaj więcej >
FAME MMA 12 Kaczmarski Wieliczko

Sporty walki

FAME MMA 12. Wieliczko rozprawił się z Kaczmarskim. "Dragon" tłem dla "Pitbulla"

Czytaj więcej >
Polsat KSW Viaplay

Sporty walki

Polsat nie pokaże więcej KSW. Rewolucja w MMA

Czytaj więcej >