Swiatsportu.pl
Adam Małysz

screen - youtube.com/TVP Sport

Córka Adama Małysza powiedziała o tym, kiedy zajdzie w ciążę

18 Marca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Wysokiński

Udostępnij:

Karolina Małysz zyskała sławę jako córka Adama Małysza. Dziewczyna była zawsze obecna przy największych sukcesach swojego ojca i nawet jako dorosła osoba nadal wzbudza zainteresowanie mediów, szczególnie że w 2019 roku zaręczyła się ze swoim ukochanym. Po

  • Karolina Małysz odpowiedziała na pytania fanów w sprawie swojego poglądu na ciążę

  • O ile córka skoczka narciarskiego przyznała, że lubi dzieci, o tyle sprawa powiększenia rodziny jest dla niej przyszłością

  • Członkini rodziny polskiego mistrza powiedziała także, jak wyobraża sobie swój ślub

Karolina Małysz jest postacią, która wzbudza zainteresowanie fanów skoków narciarskich i polskiego show-biznesu. Córka Adama zaręczyła się z ukochanym w 2019 roku i coraz głośniej mówi się o ich ślubie. Sama Małyszówna brała ostatnio udział w spotkaniu ze swoimi fanami w formule Q&A, w którym odpowiadała na zadane jej pytania. W trakcie tego wydarzenia powiedziała, kiedy planuje powiększyć swoją rodzinę. Okazuje się, że legenda polskich skoków narciarskich będzie musiała jeszcze poczekać na to, aby zostać dziadkiem.

Karolina Małysz jest zaręczona. Wraz z narzeczonym planują ślub

Nie da się ukryć, że media od dawna zadają sobie pytanie, kiedy dojdzie do ciąży córki polskiej legendy skoków. Karolina Małysz od wielu lat jest zakochana, a w 2019 roku postanowiła przyjąć pierścionek zaręczynowy od ukochanego - Kamila Czyża. Nie wiadomo kiedy para zdecyduje się zalegalizować swój związek, a temat daty ich ślubu jest kwestią medialnej spekulacji. Możliwe, że będzie to miało miejsce po pandemii koronawirusa, która nie sprzyja organizacji tak podniosłych uroczystości rodzinnych.

Sam Adam Małysz ma jednak bardzo dobre zdanie o przyszłym zięciu i przyznaje, że bardzo go lubi, a panowie znają się już od 8 lat, czyli czasu, kiedy Kamil Czyż zaczął się spotykać z Karoliną Małysz. Wszystko wskazuje więc na to, że ukochany córki polskiej legendy będzie miał bardzo dobre relacje z teściami.

 – Fajny z niego chłopak, z żoną go bardzo lubimy – przyznaje Adam Małysz.

O ile nie wiadomo kiedy odbędzie się ślub zakochanej pary, o tyle część fanów chciałaby wiedzieć, czy córka polskiego skoczka rozpatruje powiększenie swojej rodziny i uczynienie z Adama Małysza dziadka. Okazuje się, że nie jest to obecnie największy priorytet w życiu potomkini mistrza.

Córka Adama Małysza powiedziała o posiadaniu dzieci. Wszystko w trakcie spotkania z fanami

Karolina Małysz brała udział ostatnimi czasy w trakcie internetowym spotkaniu ze swoimi fanami w formule Q&A, a więc takiej, w której odpowiada się na pytania zadawane przez fanów. Jedno z zapytań względem córki skoczka odnosiło się tego, czy w najbliższej przyszłości planuje ciążę. Jak sama stwierdziła, potrzebuje jeszcze czasu, aby podjąć tak ważną decyzję, jednak sama bardzo lubi dzieci.

- Bardzo lubię dzieci! Ale sama nie czuję się jeszcze gotowa, by mieć swoje - odparła Karolina Małysz.

W trakcie internetowego spotkania kobieta uchyliła wiele szczegółów ze swojego życia prywatnego. Powiedziała m.in. o tym, jak wyobraża sobie ślub. Kobieta chce być wierna górskiej tradycji i wyobraża sobie swoją uroczystość z pełną gamą góralskich akcentów.

Sama Karolina Małysz przyznała jednak, że nie wie jeszcze, w jakim kierunku chce pokierować swoją przyszłością i nie ma konkretnie nakreślonego planu. Wiemy jednak, że raczej na pewno będzie się trzymać z dala od największej pasji swojego ojca, a więc skoków narciarskich.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu:

  • Znamy ostateczną listę powołanych do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie

  • Apoloniusz Tajner widzi następców Kamila Stocha i Dawida Kubackiego. "Mają na to papiery"

  • Tragedia w rodzinie Ireneusza Jelenia. Stracił brata, grali razem w klubie

Mateusz Wysokiński

Redaktor serwisu Swiatsportu.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatsportu.pl

Podobne artykuły

Skoki narciarskie

Dramat syna byłego trenera polskich skoczków. "Nie czułem nóg"

Czytaj więcej >
Kamil Stoch kontuzja skoki narciarskie

Skoki narciarskie

Kamil Stoch wraca do formy. Po kontuzji niemal nie ma już śladu

Czytaj więcej >
Tuomo Ylipulli

Skoki narciarskie

Nie żyje Tuomo Ylipulli, mistrz olimpijski i dwukrotny mistrz świata w skokach narciarskich

Czytaj więcej >
Kamil Stoch Letnie Grand Prix Kubacki Żyła

Skoki narciarskie

Stoch, Żyła i Kubacki poza reprezentacją Polski

Czytaj więcej >

Skoki narciarskie

Dawid Kubacki wygrywa zawody Letniego Grand Prix w Wiśle

Czytaj więcej >

Skoki narciarskie

Kamil Stoch pokazał zdjęcie kontuzjowanej nogi. "Serce pęka"

Czytaj więcej >