Swiatsportu.pl > Piłka nożna > Kuriozalny wywiad kapitana Legii po kolejnej kompromitacji
Mateusz Dziubiński
Mateusz Dziubiński 19.03.2022 07:57

Kuriozalny wywiad kapitana Legii po kolejnej kompromitacji

DSDSAS
screen - twitter.com/@DDawcioo

Legia Warszawa w niedzielę zanotowała kolejną już porażkę w tym sezonie Ekstraklasy. Tym razem “Wojskowi” przegrali na własnym boisku 1:3 ze Stalą Mielec i znaleźli się na przedostatnim miejscu w tabeli. Po meczu głos zabrał kapitan Legii Artur Jędrzejczyk, który udzielił kuriozalnego wywiadu dla Canal+ Sport.

Legia Warszawa kolejny raz się skompromitowała i przegrała ze Stalą Mielec na własnym terenie 1:3. Po zakończeniu spotkania do przedstawicieli mediów wyszedł kapitan Artur Jędrzejczyk. Jego wywiad dla Canal+ Sport stał się jednak pośmiewiskiem dla kibiców.

Legia Warszawa kontynuuje serię porażek

Legia Warszawa w niedzielę kolejny raz nie zdołała przełamać fatalnej serii porażek. Tym razem wciąż aktualni mistrzowie Polski nie zdołali urwać choćby punktu Stali Mielec. “Wojskowi” przegrali na własnym boisku aż 1:3 (więcej TUTAJ).

W niedzielę Legioniści zanotowali już dziewiątą porażkę w dwunastym spotkaniu tego sezonu! Ostatni raz odnieśli zwycięstwo jeszcze we wrześniu! Wówczas pokonali Górnik Łęczna, jedyną drużynę, która w tej chwili jest od nich niżej w tabeli. 

Legia Warszawa ma na koncie zaledwie 9 punktów, tylko o jeden więcej od wspominanej ekipy z Łęcznej. Strata stołecznej ekipy do miejsca dającego utrzymanie w Ekstraklasie wynosi w tej chwili dwa punkty. W Warszawie wszyscy zszokowani tym, w jakiej sytuacji znalazł się obrońca tytułu i najpotężniejszy klub w Polsce.

Po meczu ze Stalą Mielec do przedstawicieli mediów wyszedł Artur Jędrzejczyk. Widać było, że kapitan Legii był zdruzgotany tym, co znów pokazała drużyna. W efekcie udzielił stacji Canal+ Sport wywiadu, który można uznać za kuriozalny.

Kuriozalny wywiad Artura Jędrzejczyka. Kibice wściekli

- Kolejny raz... Po prostu wstyd. To nie jest miejsce, w którym powinniśmy być. Powinniśmy być na górze tabeli, a nie na dole. Dobrze zagraliśmy w pierwszej połowie, ale praktycznie sami daliśmy zdobyć Stali Mielec dwie bramki - powiedział Jędrzejczyk. Wypowiedź defensora można zobaczyć TUTAJ.

W trakcie rozmowy piłkarza z dziennikarką Darią Kabałą-Malarz można wyraźnie usłyszeć wulgarne okrzyki skierowane w stronę, prawdopodobnie, piłkarzy Legii. Z trybun niosło się wielokrotnie “Wyp*******ć”. 

Później w sieci pojawiło się zdjęcie, na którym widać Artura Jędrzejczyka właśnie w otoczeniu kibiców Legii. Obrońca jako kapitan drużyny podszedł do sektora zajmowanego przez sympatyków “Wojskowych”. Prawdopodobnie próbował on wytłumaczyć grę swoją i kolegów i na pewno usłyszał też wiele cierpkich słów. 

Źródło: Twitter

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu:

Powiązane