Swiatsportu.pl
pudzian insta

instagram/pudzianofficial

Mariusz Pudzianowski pokazał, jak wygląda jego imponująca willa (ZDJĘCIA)

9 Listopada 2021

Autor tekstu:

Mateusz Dziubiński

Udostępnij:

Mariusz Pudzianowski od lat jest jednym z najpopularniejszych polskich sportowców. “Pudzian” najpierw odnosił wielkie sukcesy jako strongman, a od ponad dekady z powodzeniem startuje w MMA. Mimo to kibice niewiele wiedzą na temat jego życia prywatnego. Teraz jednak mogą poznać jedną z tajemnic uwielbianego siłacza, a mianowicie, jak wygląda jego dom. Pudzianowski pokazał swoją posiadłość w mediach społecznościowych.

Mariusz Pudzianowski bardzo strzeże prywatnej strony swojego życia. Dzięki postom gwiazdy polskiego MMA w mediach społecznościowych możemy dowiedzieć się jednak, jak wygląda jego dom. Imponującej willi można “Pudzianowi” pozazdrościć.

Zmarła rosyjska siatkarka

Zmarła Alija Chambikowa. Rosyjska siatkarka odeszła nagle w wieku 21 lat

CZYTAJ DALEJ

Mariusz Pudzianowski pokazał w social mediach, jak wygląda jego posiadłość

Mariusz Pudzianowski od blisko dwudziestu lat pozostaje jednym z najpopularniejszych polskich sportowców. 44-latek najpierw święcił sukcesy w rywalizacji strongman i zapisał na swoim koncie kilka tytułów mistrza świata. Następnie zaczął występy w MMA i także szybko doszedł na szczyt.

“Pudzian” już ponad dekadę startuje z powodzeniem w oktagonie. Kilka tygodni temu odniósł kolejne efektowne zwycięstwo. W zaledwie kilkanaście sekund rozbił “Bombardiera” z Senegalu Serigne Ousmane Dię. 

Właściwie wszystko, co robi Mariusz Pudzianowski, cieszy się ogromnym zainteresowaniem Polaków. Przez lata kibice w naszym kraju bardzo polubili sympatycznego siłacza, który nie raz dostarczył im wielu emocji. Fani z zaciekawieniem śledzą życie zawodowe, ale i prywatne “Pudziana”.

Gwiazdor KSW jednak bardzo ceni swoją prywatność. Dzięki aktywności gwiazdora m.in. na Instagramie możemy jednak poznać jedną z jego tajemnic. Wiemy, jak wygląda dom byłego strongmana. Posiadłość w Białej Rawskiej, skąd pochodzi “Pudzian”, robi kolosalne wrażenie.

"Pudzian" nie narzeka na brak luksusów

Posiadłość Mariusza Pudzianowskiego w Białej Rawskiej otoczona jest z każdej strony drzewami. To zapewnia siłaczowi prywatność i ucieczkę przez ciekawskimi spojrzeniami. Sam “Pudzian” jednak pokazuje na Instagramie, co kryje się za tym zielonym “murem”.

Na pierwszy rzut oka da się zauważyć, że 44-latek musi lubić kolor brązowy. To właśnie ta barwa dominuje na fasadzie jego domu. Podobnie jest zresztą wewnątrz budynku, gdzie także dominuje brąz i ciepłe kolory.

A co wiadomo o owych wnętrzach? Ze zdjęć publikowanych przez Mariusza Pudzianowskiego możemy dowiedzieć się, że ma on ogromny salon, w którym na wygodnej kanapie może odprężyć się po ciężkim dniu. W domu “Pudziana” nie może oczywiście zabraknąć także siłowni, na której przecież spędza on tak wiele czasu. Widać, że niczego mu tam nie brakuje.

A gdy pogoda dopisze, Pudzianowski może wyjść na swoje przestronne podwórko i cieszyć się pięknie urządzonym ogrodem. Na terenie posiadłości znajduje się też imponująca altana, gdzie gwiazdor może odpoczywać w otoczeniu natury. Zdjęcia piękniej posiadłości udostępnione przez “Pudziana” można zobaczyć poniżej. 

null
3
6
7
8
9
5


Źródło: Instagram/pudzianofficial

Niedawno swój sezon rozpoczęła PlusLiga siatkarzy. Sprawdź, jak dużo o niej wiesz!

Pytanie 1 z 8

Kto w tym sezonie broni tytułu mistrza Polski?

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu:
Mateusz DziubińskiAutor

Ekspert ds. lig europejskich i historii futbolu. Znawca i miłośnik NBA oraz NHL i tenisa. Student europeistyki i filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatsportu.pl

Podobne artykuły

FAME MMA 12 Piotr "Bestia" Piechowiak Krzysztof Radzikowski

Sporty walki

FAME MMA 12: "Bestia" zmiażdżył Radzikowskiego

Czytaj więcej >
FAME MMA 12 Krystian “Krycha” Wilczak  Maciej “Szewcu” Szewczy

Sporty walki

FAME MMA 12: Niesamowita walka "Krychy" i "Szewcu". Musieli decydować sędziowie

Czytaj więcej >
FAME MMA 12 Kamila Wybrańczyk Anna Andrzejewska

Sporty walki

FAME MMA 12: Wielkie kontrowersje w starciu pań. Wybrańczyk przegrała z Andrzejewską

Czytaj więcej >
FAME MMA 12 Patryk "Ryba" Karaś Kornel "Koro" Regel

Sporty walki

FAME MMA 12. "Koro" pokonał "Rybę" po fenomenalnej walce

Czytaj więcej >
FAME MMA 12 Kaczmarski Wieliczko

Sporty walki

FAME MMA 12. Wieliczko rozprawił się z Kaczmarskim. "Dragon" tłem dla "Pitbulla"

Czytaj więcej >
Polsat KSW Viaplay

Sporty walki

Polsat nie pokaże więcej KSW. Rewolucja w MMA

Czytaj więcej >