Swiatsportu.pl
Nie żyje

pixabay.com/kyasarin

Nie żyje Mariusz Ryjek, gwiazda popularnych reality show i zawodnik sportów walki

9 Maja 2021

Autor tekstu:

Mateusz Dziubiński

Udostępnij:

Nie żyje Mariusz Ryjek, była gwiazda popularnych w Polsce programów “Hell’s Kitchen" oraz “Warsaw Shore", a także zawodnik sportów walki. Ryjek miał w sobotę wziąć udział w turnieju walk na gołe pięści Krwawy Sport 3, jednak nie dotarł na imprezę. Zaginął w tajemniczych okolicznościach, a w jego poszukiwania zaangażowało się mnóstwo osób. Niestety potwierdzono, że mężczyzna został odnaleziony martwy.

  • Smutne informacje obiegły w niedzielę polskie media

  • W wieku 35-lat zmarł Mariusz Ryjek, zawodnik sportów walki i gwiazda popularnych programów telewizyjnych

  • Polacy mieli okazję oglądać mężczyznę w “Hell’s Kitchen”, czy “Warsaw Shore”

  • Ryjek zaginął w sobotę na kilka godzin przed planowaną walką. W niedzielę znaleziono go martwego

Nie żyje Mariusz Ryjek, 35-letni zawodnik sportów walki, a także gwiazda popularnych programów telewizyjnych. Mężczyzna w sobotę miał brać udział w turnieju walk na gołe pięści Krwawy Sport 3. Na kilka godzin przed wydarzeniem zaginął. Niestety finał tej historii jest tragiczny.

Nie żyje Mariusz Ryjek, zawodnik sportów walki i gwiazda popularnych reality-show

Smutna wiadomość obiegła polskie media w niedzielne popołudnie. Nie żyje 35-letni Mariusz Ryjek, zawodnik sportów walki, znany Polakom ze swoich występów w telewizji, w takich programach, jak “Hell’s Kitchen”, czy “Warsaw Shore”. Mężczyzna zaginął w sobotę 8 maja.

Ryjek miał właśnie w sobotę wziąć udział w turnieju walk na gołe pięści Krwawy Sport 3. Kilka godzin przed tym wydarzeniem był widziany po raz ostatni. Informację o jego zaginięciu podał profil na Facebooku “Zaginieni przed laty”.

- Ok. godz. 13 wyszedł ze swojego mieszkania w Gdyni na Grabówku. Następnie o godz. 13.40 wysiadł z autobusu na przystanku obok Urzędu Miasta w Gdyni. Kierował się w stronę Bulwaru Gdyńskiego. Od tamtej chwili nikt nie wie, co dzieje się z mężczyzną, gdyż jego telefon jest nieaktywny - napisano w komunikacie.

W poszukiwania mężczyzny włączyła się spora liczba osób. Sprawa została nagłośniona w social mediach. Niestety w niedzielę w mediach ukazała się tragiczna wiadomość o śmierci Mariusza Ryjka.

Tajemnicza śmierć 35-letniego zawodnika 

- Kochani z przykrością informujemy, że poszukiwania Pana Mariusza zostały zakończone, niestety nie żyje. "Ból i samotność po stracie bliskiej osoby niech złagodzi prawda, że nie umiera ten, kto pozostaje w sercach bliskich" Wiemy, że żadne słowa, nie zmniejszą bólu rodzinie po stracie najbliższej osoby, jednak chcielibyśmy w imieniu całego zespołu Zaginieni przed laty, złożyć rodzinie wyrazy głębokiego współczucia - ogłosił profil “Zaginieni przed laty”. Informację tę potwierdzili również organizatorzy gali Krwawy Sport 3.

- Niestety przykra wiadomość do nas spłynęła. Nie żyje Mariusz Adam Ryjek - zawodnik, który miał zawalczyć na wczorajszej gali Krwawy Sport 3. Najszczersze kondolencje kierujemy w stronę rodziny i najbliższych przyjaciół - napisano w komunikacie na Instagramie.

Wstępne ustalenia gdyńskich policjantów wykluczyły udział osób trzecich w śmierci Mariusza Ryjka. Sprawą już zajęła się prokuratura. Na razie nie wiadomo, jaka była przyczyna śmierci 35-latka.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu:

Podobne artykuły

Joanna Jędrzejczyk

Sporty walki

Joanna Jędrzejczyk nagle trafiła do szpitala. Doznała strasznej kontuzji (FOTO)

Czytaj więcej >
Żona

Sporty walki

Żona pokazała nieznane zdjęcie Andrzeja Gołoty (FOTO)

Czytaj więcej >
Wiadomości

Sporty walki

Nie żyje 19-letni bokser Rashed Al Swaisat

Czytaj więcej >
KSW Izu

Sporty walki

Porażka Izu Ugonoha podczas gali KSW 60. Polak opuścił halę na wózku

Czytaj więcej >
Mariusz Pudzianowski

Sporty walki

Marcin Najman broni Mariusza Pudzianowskiego. Burza w sieci

Czytaj więcej >
Fame MMA

Sporty walki

Kuriozalna przygoda gwiazdy Fame MMA w szpitalu

Czytaj więcej >