Swiatsportu.pl
Piotr Żyła

Piotr Żyła/Instagram

Piotr Żyła kupił nowy dom. Skoczek wrócił do rodzinnej miejscowości

14 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Aleksy Kiełbasa

Udostępnij:

Piotr Żyła ma za sobą bardzo doby sezon. Polak został indywidualnym mistrzem świata w Oberstdorfie, a w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata zajął wysokie 7. miejsce. Teraz nasz skoczek pracuje na swój sukces w życiu prywatnym, bowiem kupił nowym dom w

  • Piotr Żyła kupił nowym dom, w którym żyje z Marceliną Ziętek

  • Para zamieszkała w Ustroniu, gdzie nasz skoczek spędził dzieciństwo

  • 34-latek wywołał spore zamieszanie nagraniami, gdzie widać jak pracuje na budowie

Nasi skoczkowie mogą pochwalić się pięknymi domami. O bajkowej posiadłości Kamila Stocha pisaliśmy dla Was tutaj. Nie mniej okazałą willą może pochwalić się również Adam Małysz.

Teraz również i Piotr Żyła ma własny kąt. Mistrz świata z Oberstdorfu kupił dom, w którym zamieszkał z Marceliną Ziętek. Para nabyła posiadłość w Ustroniu, gdzie reprezentant Polski spędził swoje dzieciństwo.

Piotr Żyła wrócił w rodzinne strony

Piotr Żyła mieszkał niegdyś wspólnie we własnym domu z byłą żoną Justyną. Kiedy ich małżeństwo się rozpadło, skoczek postanowił pozostawić posiadłość wartą ponad milion złotych byłej małżonce i dzieciom, a sam poszukał sobie nowego lokum.

Mistrz świata z Oberstdorfu od dłuższego czasu jest związany z młodszą o 11 lat Marceliną Ziętek, aktorką znaną m.in. z serialu „19+”. Para postanowiła, iż najwyższy czas uwić wspólne gniazdko, a ich wybór padł na Ustroń.

To właśnie w miejscowości, gdzie Żyła spędził dzieciństwo, skoczek postanowił osiedlić się na stałe. Z pewnością Polak zainwestował w dom godny na miarę mistrza świata.

Warto podkreślić, że w Ustroniu wciąż mieszkają rodzice naszego zawodnika, którzy prowadzą pensjonat „Źródełko”. Jest on położony w zacisznym zakątku miejscowości, 2 kilometry od centrum, nad rzeką Wisłą u podnóża góry Lipowski Groń.

Skoczek bierze udział przy pracach wykończeniowych i wywołał tym duże zamieszanie

W ostatnich tygodniach Piotr Żyła na swoim Instagramie opublikował kilka zdjęć i nagrań, gdzie można zobaczyć, jak bierze udział przy pracach wykończeniowych jednego z domów w Ustroniu.

Fani myśleli, że skoczek kończy remont swojej nowej posiadłości, zwłaszcza że 34-latek podpisał jedno ze zdjęć „Mój Erdol”. Jak się okazało reprezentant Polski ma podpisaną umowę sponsorską z firmą Erdol Haus i to w ramach współpracy opublikował te posty.

Dla wielu kibiców był to jasny znak, że zawodnik pracuje nad wykończeniem swojego gniazdka. Ostatecznie Żyła wypełniał tylko obowiązki „ambasadora”, za to sam wraz z partnerką kupił dom, który był już gotowy, aby w nim od razu zamieszkać.

Jedynym zdjęciem, na którym możemy zobaczyć część nowego domu Piotra Żyły, jest fotografia opublikowana przez Marcelinę Ziętek, gdzie widać jak otwiera sezon "tarasowy" na terenie posiadłości w Ustroniu.

Źródło: poranny.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu:

Podobne artykuły

Kamil Stoch

Skoki narciarskie

Kamil Stoch wygrywa kwalifikacje do jutrzejszego konkursu LGP w Wiśle

Czytaj więcej >
Tuomo Ylipulli

Skoki narciarskie

Nie żyje Tuomo Ylipulli, mistrz olimpijski i dwukrotny mistrz świata w skokach narciarskich

Czytaj więcej >
Reprezentacja Polski Doleżal Letnie Grand Prix

Skoki narciarskie

Polscy skoczkowie wracają do rywalizacji. Znamy skład Biało-Czerwonych na konkursy w Wiśle

Czytaj więcej >
Kamil Stoch z trofeum Złotego Orła za wygranie Turnieju Czterech Skoczni

Skoki narciarskie

Kamil Stoch udostępnia swoje trofea kibicom. Wszystkie z nich będzie można zobaczyć na żywo

Czytaj więcej >
Adam Małysz

Skoki narciarskie

Adam Małysz mówi o szczepieniach skoczków. W kadrze był jeden sceptyk

Czytaj więcej >
Zbigniew Klimowski - trener reprezentacji polski juniorów w skokach narciarskich.

Skoki narciarskie

Zbigniew Klimowski opowiedział o tym, jak ciężko przechodził koronawirusa

Czytaj więcej >