Swiatsportu.pl > Sporty walki > Pudzianowski pokazał zaskakujące zdjęcie z przeszłości (FOTO)
Mateusz Dziubiński
Mateusz Dziubiński 19.03.2022 07:55

Pudzianowski pokazał zaskakujące zdjęcie z przeszłości (FOTO)

insta pudzianofficial
Instagram/pudzianofficial

“Pudzian” niejednokrotnie zaskakiwał już swoich fanów w mediach społecznościowych. Gwiazdor KSW dość regularnie dzieli się z kibicami zdjęciami, których nie pokazywał nigdy wcześniej. Tak było i tym razem. Mariusz Pudzianowski zamieścił na Instagramie zdjęcie z czasów, gdy startował jeszcze w zawodach strongman. Jego ówczesny wygląd mocno różnił się od obecnego. 

“Pudzian” znów zaskoczył kibiców na Instagramie. Mają oni właśnie okazję podziwiać kolejną nieznaną fotografię z prywatnej kolekcji swojego idola. Pudzianowski sięgnął do lat, gdy był jednym z najsilniejszych ludzi świata. 

“Pudzian” pokazał kibicom, jak wyglądał przed laty

“Pudzian” podzielił się ze swoimi fanami kolejnym nigdzie niepokazywanym dotąd zdjęciem. 44-latek co jakiś czas na swoim Instagramie publikuje zdjęcia z prywatnych kolekcji. Stanowią one pewnego rodzaju zapis kariery byłego strongmana.

Mariusz Pudzianowski wielokrotnie już sięgał do fotografii z czasów przed rozpoczęciem kariery w MMA. Tak też było tym razem. “Pudzian” opublikował fotografię, na której widzimy go, jak sam napisał, tuż przed debiutem w sportach walki. Znacznie różnił się on wówczas od zawodnika, którego oglądamy dzisiaj.

- Wykopane z laptopa. Upasiony Pudzian 145kg - napisał pod zdjęciem na Instagramie Mariusz Pudzianowski. 

- I ten grubas miał wytrzymać 3x5min! Taaa chyba leżąc. Dziś tak! Ale kosztowało to 12lat pracy i nie wspomnę ile razy leżałem trup w rogu sali treningowej! - dodał następnie “Pudzian”. 

Metamorfoza ze strongmana w wojownika MMA

Przez 12 lat kariery w MMA Pudzianowski bardzo zmienił swoją sylwetkę. Oczywiście musiał zredukować wagę, by efektywnie walczyć w oktagonie. Dla porównania warto zaznaczyć, że przed ostatnim pojedynkiem w KSW “Pudzian” ważył “tylko” 117,8 kg.

Podczas gali KSW 64 Mariusz Pudzianowski odniósł jedno z najbardziej efektownych zwycięstw w swojej karierze. Już po kilkunastu sekundach pierwszej rundy znokautował Serigne Ousmane Dię, znanego jako “Bombardier”. Senegalczyk padł po potężnym ciosie na szczękę. 

Źródło: Instagram

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu:

Powiązane