Swiatsportu.pl
Raków Częstochowa Rubin Kazań Liga Konferencji Europy

screen transmisja TVP Sport

Skandal w meczu Polski z Albanią. Sędzia przerwał mecz po golu dla Polaków

12 Października 2021

Autor tekstu:

Mateusz Dziubiński

Udostępnij:

Polska mierzy się w Tiranie z reprezentacją Albanii. Biało-Czerwoni w 76. minucie wyszli na prowadzenie po golu Karola Świderskiego. Po chwili sędzia przerwał pilnie spotkanie, a wszystko z powodu skandalicznego zachowania kibiców gospodarzy. Zaczęli oni obrzucać Polaków przeróżnymi przedmiotami. Obie drużyny zeszły natychmiast do szatni. Czekamy na decyzję w sprawie dokończenia meczu.

Po upływie kilku minut pojawił się pierwszy komunikat. - Sytuacja jest rozwojowa, na ten moment czekamy na podjęcie decyzji - przekazał Jakub Kwiatkowski, rzecznik reprezentacji Polski dla TVP Sport.

- Sędzia czeka, aż sytuacja na trybunach się uspokoi. Dopiero wtedy zostanie podjęta decyzja, co z dalszą częścią meczu" - przekazał Szymon Borczuch z TVP Sport.

Sędzia główny zdecydował się wznowić spotkanie, tylko pod warunkiem, że sytuacja na trybunach zostanie opanowana. Do akcji wkroczyła policja, która zabezpieczała spotkanie. Po upływie kilkunastu minut udało się wznowić rywalizację.

Polacy utrzymali prowadzenie 1:0 i wygrali, dzięki czemu awansowali na drugie miejsce w grupie I eliminacji mistrzostw świata (więcej TUTAJ).Nie tylko restauracja. Biznesy Roberta Lewandowskiego

Slajd 1 z 8

Robert Lewandowski na początku ubiegłego tygodnia otworzył restaurację "Nine's", która mieści się niemal w samym centrum Warszawy. 

źródło: facebook.com/NINE's Restaurant & Sports Bar

Robert Lewandowski otworzył restaurację w Warszawie

Robert Lewandowski na początku ubiegłego tygodnia otworzył restaurację "Nine's", która mieści się niemal w samym centrum Warszawy. źródło: facebook.com/NINE's Restaurant & Sports Bar

 Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu: