Swiatsportu.pl > Piłka nożna > Albańscy kibice napadli na Polaków pod stadionem. "Jest niebezpiecznie"
Mateusz Dziubiński
Mateusz Dziubiński 19.03.2022 07:52

Albańscy kibice napadli na Polaków pod stadionem. "Jest niebezpiecznie"

ttsdsd
screen - twitter.com/@przemekofiara

Kibice reprezentacji Polski zostali zaatakowani przez Albańczyków pod stadionem w Tiranie. Dziennikarz 'Super Expressu" Przemysław Ofiara zdał szokującą relację na Twitterze. Agresorzy zaczęli atakować Polaków i rzucali w ich kierunku kuflami po piwie.

Kibice reprezentacji Albanii zaatakowali Polaków, którzy udali się do Tirany, by dopingować Biało-Czerwonych. Pod stadionem zrobiło się niebezpiecznie, o czym donosi dziennikarz Przemysław Ofiara.

Kibice reprezentacji Polski zaatakowani przez Albańczyków

Kibice reprezentacji Polski zostali zaatakowani w Tiranie. Dziennikarz "Super Expressu" Przemysław Ofiara przekazała na Twitterze, że pod stadionem doszło do ataku na Polaków ze strony Albańczyków.

- Awantura pod stadionem! Albańczycy najpierw obrzucili Polaków kuflami po piwie, a potem rzucili się na nich. Jest gorąco i niebezpiecznie - napisał Ofiara w opisie opublikowanego nagrania z miejsca zamieszek. Wideo można zobaczyć TUTAJ.

Na nagraniu wyraźnie widać, jak agresorzy atakują grupę kibiców. Dziennikarz zarejestrował także moment, w którym jeden z Albańczyków rzuca wspomnianym kuflem w kierunku grupy. Interweniowały służby porządkowe.

Albańczycy zaczęli dopingować swoich piłkarzy na długo przed pierwszym gwizdkiem. Przemysław Ofiara pokazał na Twitterze, że zablokowali oni jedną z ulic i odpalili racę. Podczas dzisiejszego meczu na stadionie w Tiranie ma zasiąść komplet kibiców.

Polska i Albania walczą o awans

Spotkanie Polski z Albanią rozpocznie się o godzinie 20:45. Wynik meczu zadecyduje, która z drużyn przybliży się do awansu do baraży o mundial. Porażka przekreśli marzenia Polaków o wyjeździe do Kataru.

Źródło: Twitter

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu:

Powiązane