Swiatsportu.pl > Piłka nożna > Skandaliczne sceny przed hitem Premier League. Kibice wdarli się na murawę (WIDEO)
Mateusz Dziubiński
Mateusz Dziubiński 19.03.2022 07:30

Skandaliczne sceny przed hitem Premier League. Kibice wdarli się na murawę (WIDEO)

Manchester United
screen - twitter.com/@BC_UTFR
  • Niepokojące informacje dla fanów Premier League napłynęły z Manchesteru

  • Kibice Manchesteru United wdarli się na stadion Old Trafford tuż przed planowanym meczem z Liverpoolem

  • Sympatycy “Czerwonych Diabłów” protestują w ten sposób przeciwko właścicielom klubu

  • Zdaniem brytyjskich mediów, hitowy mecz Premier League może się nie odbyć

Manchester United już dzisiaj miał zmierzyć się w hicie Premier League z Liverpoolem. Na ten moment jednak nie wiadomo, czy do spotkania w ogóle dojdzie. Wszystko z powodu działań kibiców United, którzy w ramach protestu przeciwko właścicielom klubu, wdarli się na murawę stadionu Old Trafford.

Manchester United nie zagra z Liverpoolem? Kibice szturmują Old Trafford w ramach protestu

Kibice piłki nożnej na najwyższym światowym poziomie z niecierpliwością czekali na niedzielę. Na dzisiaj zaplanowany jest bowiem pojedynek dwóch najbardziej utytułowanych drużyn, czyli Manchesteru United i FC Liverpoolu. Mecz ma rozpocząć się o godzinie 17:30, jednak nie wiadomo, czy w ogóle się odbędzie.

Wszystko z powodu kibiców Manchesteru United, którzy zorganizowali dzisiaj protest pod stadionem Old Trafford. Sympatycy “Czerwonych Diabłów” protestują przeciwko właścicielom klubu, rodzinie Glazerów. Amerykańska rodzina od dawna jest dla fanów “wrogiem publicznym numer jeden”.

Niechęć kibiców do właścicieli klubu nasiliła się jeszcze bardziej, gdy ogłoszono, że Manchester United przystąpi do Superligi. Szybko wycofano się z tego pomysłu, ale fani nie zamierzają puszczać tego płazem. O godzinie 15:00 polskiego czasu, stawili się pod stadionem.

Kibice United wyposażeni m.in. w racę bez problemu sforsowali barierki okalające Old Trafford. Następnie postanowili przedostać się przez bramy na teren obiektu. Jak widać na licznych filmach, które już zdążyły pojawić się w sieci, także udało im się to bez większego problemu.

Kibice wdarli się na stadion Manchesteru United, szokujące sceny

Na tym jednak sympatycy drużyny z czerwonej części Manchesteru nie poprzestali. Po upływie kolejnych kilku minut znaleźli się już na murawie Old Trafford! Ochrona obiektu zupełnie straciła panowanie nad sytuacją. 

Na nagraniach umieszczonych w sieci wyraźnie widać, że kibice odpalili race także na murawie. Do tego zaczęli wdrapywać się na bramki oraz szarpać siatki w nich zawieszone. Z angielskich mediów docierają informacje, że zagrożony może być start meczu.

``

Spotkanie Manchesteru United z Liverpoolem miało rozpocząć się o godzinie 17:30. Kibice “Czerwonych Diabłów” zdołali podobno jednak zatrzymać nawet autokar z piłkarzami swojej ukochanej drużyny. 

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu:

Powiązane