Swiatsportu.pl > Siatkówka > Aleksiej Spiridonow znów obraża Polaków i śmieje się z naszych siatkarzy
Mateusz Dziubiński
Mateusz Dziubiński 19.03.2022 07:43

Aleksiej Spiridonow znów obraża Polaków i śmieje się z naszych siatkarzy

Projekt bez tytułu - 2021-08-05T120413.163
AFP/EAST NEWS

Aleksiej Spiridonow nie przestaje przekraczać granic żenady. Były reprezentant Rosji w siatkówce kolejny raz za pomocą mediów społecznościowych zaatakował Polaków. Spiridonow naśmiewał się z występu naszych siatkarzy podczas igrzysk olimpijskich w Tokio. Opublikował też obraźliwy względem naszego kraju post. 

  • Aleksiej Spiridonow kolejny raz obraził polskich siatkarzy i nasz kraj

  • Rosjanin opublikował na Instagramie obraźliwą grafikę, która miała symbolizować Polskę

  • Internauci z Polski nie zostawili suchej nitki na skandalicznie zachowującym się siatkarzu

Aleksiej Spiridonow kolejny raz obraził Polaków. Rosyjski siatkarz opublikował na Instagramie obraźliwą grafikę. 33-latek porównał nasz kraj do… kupy.

Aleksiej Spiridonow znów obraża Polaków w skandaliczny sposób

Kilka dni temu informowaliśmy o skandalicznym zachowaniu Aleksieja Spiridonowa. Rosyjski siatkarz po odpadnięciu Polski z igrzysk olimpijskich w Tokio, zamieścił w sieci serię obraźliwych komentarzy właśnie pod adresem “Biało-Czerwonych”. Atakował także Polaków jako naród (więcej TUTAJ).

Teraz Spiridonow skorzystał z kolejnej okazji, by dać upust swojej, wszystko na to wskazuje, chorej obsesji na temat Polski i naszych siatkarzy. Rosjanin skomentował wynik finału turnieju olimpijskiego. Złoto zdobyli Francuzi, którzy pokonali drużynę Rosyjskiego Komitetu Olimpijskiego (więcej TUTAJ).

- Francja złoto, Rosja srebro, a gdzie jest k...a je...a? - napisał 33-latek pod postem, w którym umieścił trzy zdjęcia. Jedno przedstawiało flagę Francji, drugie flagę Rosji, a trzecie emotkę… kupy. Ta miała jego zdaniem symbolizować Polskę.

Na obraźliwy post Spiridonowa szybko zareagowali internauci, także z Polski. Użytkownicy sieci wylali na zawodnika lawinę negatywnych komentarzy. Jeśli Rosjanin chciał wywołać oburzenie, zdecydowanie mu się udało.

“Takich ludzi jak ty powinno się zamykać. Masz problem z głową. Dobrze, że tacy ludzie jak Ty nie reprezentują już swoich krajów... Wstyd”, “Człowieku weź ty lecz się na głowę, bo coraz gorzej z Tobą. Robisz z siebie pośmiewisko. Jesteś totalnym zerem, a nie człowiekiem, bo cywilizowany człowiek tak nie postępuje. Przynosisz swoim zachowaniem tylko wstyd swojej byłej reprezentacji”, “A mnie faceta jest żal. Mały, słaby, bezwartościowy człowiek z wielkimi kompleksami”. 

To tylko niektóre z komentarzy, które pojawiły się pod skandalicznym postem rosyjskiego siatkarza. Trudno wytłumaczyć, co tak naprawdę chce osiągnąć Aleksiej Spiridonow. Jego wpisy przekraczają tylko kolejne granice żenady.

Spiridonow ma wyraźny kompleks Polaków

Wygląda na to, że Spiridonow od lat ma po prostu wielki kompleks względem Polaków, którzy niejednokrotnie okazywali się lepsi od niego na siatkarskich arenach. Wszystko zaczęło się po porażce Rosjan z Polakami na mistrzostwach świata. Wówczas polscy kibice zaintonowali mu głośne “do widzenia”. Chyba obecnie najlepiej jest postąpić podobnie i po prostu zignorować jego kolejne próby zwrócenia na siebie uwagi. 

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu: 

Powiązane