Swiatsportu.pl > Siatkówka > Gdzie oglądać mecz Polska-Ukraina? (Transmisja TV)
Mateusz Dziubiński
Mateusz Dziubiński 19.03.2022 07:46

Gdzie oglądać mecz Polska-Ukraina? (Transmisja TV)

Reprezentacja Polski w siatkówce kobiet
facebook.com/Polska Siatkówka

Polskie siatkarki już dzisiaj wracają do walki na mistrzostwach Europy. Biało-Czerwone zmierzą się z reprezentantkami Ukrainy w pojedynku, którego stawką będzie awans do ćwierćfinału. Podpowiadamy, gdzie będzie można obejrzeć bezpośrednią transmisję z meczu naszej reprezentacji. 

  • Polskie siatkarki już dzisiaj staną do walki o awans do ćwierćfinału ME 2021

  • Rywalkami Biało-Czerwonych w 1/8 finału europejskiego czempionatu będą zawodniczki z Ukrainy

  • Podpowiadamy, gdzie obejrzeć bezpośrednią relację z arcyważnego meczu naszych siatkarek

Polskie siatkarki staną dzisiaj do walki o awans do ćwierćfinału mistrzostw Europy. Na drodze naszych zawodniczek do sukcesu są tym razem Ukrainki. Na kilka godzin przed meczem zdradzamy, gdzie obejrzeć mecz Polska-Ukraina. 

Polskie siatkarki wracają do walki o medal ME

Po czterech dniach przerwy do rywalizacji na mistrzostwach Europy 2021 wracają dzisiaj polskie siatkarki. Biało-Czerwone czeka mecz ⅛ finału przeciwko Ukrainkom. Spotkanie zadecyduje, kto znajdzie się w najlepszej ósemce turnieju.

Polki mają za sobą bardzo udany występ w fazie grupowej tegorocznego turnieju. Drużyna prowadzona przez Jacka Nawrockiego zajęła drugie miejsce w swojej grupie. Polki musiały ustąpić jedynie Bułgarkom, które okazały się lepsze w bezpośrednim starciu (więcej TUTAJ).

- Mogę mówić o nich tylko w samych superlatywach, stanęły na wysokości zadania. Zagraliśmy dobre mecze, ale oczywiście można doszukać się w nich pewnych mankamentów. Nasze występy należy ocenić pozytywnie - powiedział selekcjoner reprezentacji o występie swoich podopiecznych, które zgromadziły 12 punktów w pierwszej fazie turnieju.

Polki spotkanie ćwierćfinałowe, podobnie jak mecze grupowe, rozegrają w bułgarskim mieście Płowdiw. Na parkiet wyjdą ponownie już dzisiaj o godzinie 19:30. Przed spotkaniem z Ukrainą mogą mówić o komforcie psychicznym, gdyż w ostatnich spotkaniach obu zespołów, to właśnie nasze zawodniczki okazywały się lepsze.

Ostatni raz Polki i Ukrainki zagrały ze sobą podczas ME w 2019 roku. Wówczas zespoły zagrały ze sobą już w grupie. Biało-Czerwone triumfowały 3:1 (20:25, 25:11, 25:22, 25:15) i zapewne dzisiaj chętnie powtórzą taki wynik. Na zwycięzcę tej pary będzie w ćwierćfinale czekać triumfator pojedynku Turcja-Czechy.

Gdzie oglądać mecz Polska-Ukraina?

Mecz polskich siatkarek rozpocznie się w niedzielę o godzinie 19:30. Transmisję ze spotkania naszej reprezentacji można będzie obejrzeć w telewizji oraz internecie. Transmisję TV przeprowadzą Polsat Sport oraz Super Polsat. Spotkanie transmitowane będzie także na stronie ipla.tv oraz w aplikacji mobilnej Ipla. 

Źródło: sport.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu: 

Powiązane