Swiatsportu.pl > Jacek Nawrocki

Jacek Nawrocki

Jacek Nawrocki - były polski siatkrz, a obecnie selekcjoner reprezentacji Polski w siatkówce kobiet, a w przeszłości trener m.in. Skry Bełchatów, którą doprowadził do dwóch mistrzostw Polski i medali Ligi Mistrzów.

Jacek Nawrocki selekcjoner reprezentacji Polski
19.03.2022 07:59 Łukasz Kadziewicz wylewa zimny kubeł wody po meczu siatkarek

Reprezentacja Polski w siatkówce kobiet w swoim pierwszy meczu na mistrzostwach Europy pokonała Niemki 3:1. Gra naszych siatkarek była niczym sinusoida. Bywały momenty naprawdę bardzo dobre oraz takie, gdzie poziom drastycznie spadał. Łukasz Kadziewicz po zwycięstwie studzi optymizm i uderza w Jacka Nawrockiego.Łukasz Kadziewicz ostro wypowiedział się po wygranej Polek nad NiemkamiTo "papka dla naiwnych?" - pytał wicemistrz świata z 2006 na łamach WP SportowychFaktówNajmocniej oberwało się Jackowi Nawrockiemu i jego niekończącym się odmładzaniu kadryDla niektórych zwycięstwo reprezentacji Polski w siatkówce było niespodzianką (więcej tutaj). To może zbyt daleko idące stwierdzenie, bowiem Biało-Czerwone w tym roku dwukrotnie wygrały z naszymi zachodnimi sąsiadkami. Gra polskich siatkarek była dobra, ale wciąż można widzieliśmy sporo mankamentów. Selekcjoner Jacek Nawrocki przed rozpoczęciem turnieju zapowiadał, że nie stawia konkretnego celu wynikowego przed zespołem, gdyż kadra jest w trakcie przebudowy. Łukasz Kadziewicz zauważył, że owa "przebudowa" trwa już od dłuższego czasu i wciąż nie widać jej końca.

Malwina Smarzek-Godek
19.03.2022 07:59 Malwina Smarzek powtórzyła słynne "osiem sekund", gdy zapytano ją o Nawrockiego (WIDEO)

Reprezentacja Polski w siatkówce kobiet zakończyła wczoraj swój udział w mistrzostwach Europy. Podopieczne Jacka Nawrockiego nie miały większych szans z Turcją. Po meczu w strefie wywiadów pojawiła się Malwina Smarzek-Godek, która podczas pytania o przyszłość selekcjonera, powtórzyła słynne osiem sekund milczenia Roberta Lewandowskiego. Jacek Nawrocki najprawdopodobniej pożegna się z reprezentacją Polski Selekcjoner nie chce zdradzać swoich planów, ale w kuluarach mówi się, że poprowadzi Chemik PoliceMalwina Smarzek-Godek po pytaniu o dalszą pracę ze szkoleniowcem zamilkła na kilka sekundNie jest tajemnicą, że zawodniczkom od dwóch lat nie do końca pasuje współpraca z NawrockimPolskie siatkarki przegrały wczoraj w ćwierćfinale mistrzostw Europy z Turcją 3:0 (więcej tutaj) i odpadły z turnieju. Klasa rywalek była powszechnie znana jeszcze przed rozpoczęciem spotkania, dlatego porażka Biało-Czerwonych w takim wymiarze nie może dziwić. Wiele wskazuje na to, że dla Jacka Nawrockiego było to ostatni mecz w roli opiekuna kadry. Krążą bowiem głośne pogłoski, że szkoleniowiec ma zostać trenerem Chemika Police (więcej tutaj). Reprezentantki Polski byłyby chyba zadowolone z odejścia selekcjonera, na co może wskazywać kilkusekundowe milczenie Malwiny Smarzek-Godek.

Jacek Nawrocki
19.03.2022 07:58 Oficjalnie: Jacek Nawrocki został ogłoszony nowym trenerem Chemika Police

Zgodnie z przewidywaniami Jacek Nawrocki znalazł zatrudnienie w drużynie Chemika Police. Klub ogłosił dziś podpisanie umowy z byłym już selekcjonerem reprezentacji Polski. Przed trenerem stoi bardzo trudne zadanie, jakim będzie utrzymanie zespołu na bardzo wysokim poziomie. Jacek Nawrocki wczoraj ustąpił z posady selekcjonera reprezentacji PolskiZa to już dziś szkoleniowiec został ogłoszony nowym trenerem Chemika PolicePotwierdzono, że 56-latek musiał wybierać między kadrą a pracą w klubieOd kilku miesięcy przewidywano, że przygoda Jacka Nawrockiego z reprezentacją Polski ma się ku końcowi (więcej tutaj). W kuluarach mówiło się, iż trener zapewne poprowadzi Grupę Azoty Chemika Police. Wczoraj szkoleniowiec ogłosił, iż ustępuje ze stanowiska selekcjonera kadry (więcej tutaj), a dziś zgodnie z doniesieniami przedstawiono go jako nowego opiekuna mistrzów Polski.

Jacek Nawrocki
19.03.2022 07:51 Aleksandra Jagieło ujawnia: Jest sześciu kandydatów do prowadzenia reprezentacji Polski

Aleksandra Jagieło to legendarna siatkarka reprezentacji Polski, która w 2003 i 2005 roku sięgnęła z kadrą po mistrzostwo Europy. To właśnie była przyjmująca stanęła na czele zespołu, który ma pomóc Sebastianowi Świderskiemu i PZPS wybrać nowego selekcjonera żeńskiego zespołu. Obecna prezes BKS-u Bielsko-Biała zdradziła, że rozważanych jest sześć kandydatur, a także opowiedziała nieco o konflikcie siatkarek z Jackiem Nawrockim. Aleksandra Jagieło stoi na czele zespołu, który ma pomóc w wybraniu nowego selekcjonera żeńskiej kadry Jak zdradza prezes BKS-u Bielsko-Biała na razie pod uwagę branych jest sześciu kandydatówDwukrotna mistrzyni Europy ujawniła, że jej zadaniem było także ustalenie przyczyn konfliktu siatkarek z Jackiem Nawrockim- Co do powodów konfliktu, to już udało mi się przedstawić Sebastianowi krótkie, wstępne sprawozdanie - powiedziała Jagieło w rozmowie z portalem Sport.plPo mistrzostwach Europy, w których reprezentacja Polski odpadła na poziomie ćwierćfinału, Jacek Nawrocki zakończył pracę w roli selekcjonera. PZPS nie wyraził zgody na to, aby szkoleniowiec łączył obowiązki w kadrze z prowadzeniem drużyny Chemika Police. Ponadto nie od dziś wiadomo, że nasze siatkarki potrzebowały zmiany trenera. Dlatego zespół, którego czele stoi Aleksandra Jagieło ma wyłonić kilku najlepszych kandydatów, aby ułatwić wybór Sebastianowi Świderskiemu i zbadać przyczyny konfliktu zawodniczek z Nawrockim. Dwukrotna mistrzyni Europy przedstawiła już prezesowi PZPS raport w tej sprawie i zdradziła, że w drużynie "na pewno nie było chemii".

Vital Heynen i Jacek Nawrocki
19.03.2022 07:48 Joanna Mirek wypowiedziała się na temat przyszłości Vitala Heynena i Jacka Nawrockiego

Reprezentacja Polski w siatkówce mężczyzn awansowała już do półfinału mistrzostw Europy. Swój udział w kobiecych mistrzostwach Starego Kontynentu na ćwierćfinale zakończyły za to nasze siatkarki. Joanna Mirek, czyli jedna z legendarnych "Złotek" w rozmowie z portalem Interia przyznała, że jej zdaniem zarówno Vital Heynen jak i Jacek Nawrocki powinni pożegnać się z posadami selekcjonerów. Joanna Mirek to dwukrotna mistrzyni Europy w siatkówce Legenda kobiecej kadry uważa, że zarówno w męskim jak i żeńskim zespole nastąpił czas na zmiany Teza jednej ze "Złotek" na temat Vitala Heynena jest jednak dość kontrowersyjna Jacek Nawrocki jakby przychylił się do jej słów, bowiem dziś podał się do dymisjiWystęp naszych siatkarek na mistrzostwach Europy nie był rozczarowujący, ale od wielu lat czekamy na przełom w żeńskiej kadrze. Siatkarze wciąż mają szansę na zdobycie tytułu i miejmy nadzieję, że uda im się osiągnąć ten cel. Joana Mirek uważa jednak, że i Jacek Nawrocki i Vital Heynen powinni zakończyć już pracę w reprezentacji Polski. O ile w przypadku tego pierwszego można się zgodzić, a sam zainteresowany podał się w międzyczaie do dymisji, o tyle jej teza w przypadku złotego medalu Polaków na ME może zostać obalona, tym bardziej że już ostatnie mecze wskazują, iż o "wypaleniu" raczej nie ma mowy.

Projekt bez tytułu - 2021-09-06T182241.563
19.03.2022 07:47 Będzie nowy trener Polek? Media podają kandydata

Polska reprezentacja kobiet w siatkówce w najbliższych dniach może zmienić selekcjonera. Coraz więcej mówi się o tym, że z kadrą pożegna się obecny szkoleniowiec Jacek Nawrocki. Media podają, że jest znany jego pierwszy potencjalny następca. Jest nim trener, który w polskiej siatkówce kobiecej wygrał niemal wszystko.Polska kadra siatkarek po niedawno zakończonych mistrzostwach Europy może przejść małe trzęsienie ziemi. Coraz więcej w mediach mówi się o tym, że już tylko kwestią dni jest rozstanie Jacka Nawrockiego z reprezentacją.

Jacek Nawrocki
19.03.2022 07:46 Jacek Nawrocki mocno wstrząsnął zawodniczkami w trakcie meczu z Ukrainą

Reprezentacja Polski w siatkówce pokonała wczoraj Ukrainę i awansowała do ćwierćfinału mistrzostw Europy. Początek spotkania w wykonaniu naszych zawodniczek nie był najlepszy. Dlatego Jacek Nawrocki musiał reagować, zaczynając od zmian. Kiedy to nie przyniosło rezultatu, szkoleniowiec zaprosił swoje podopieczne na przerwę i dał im ostrą reprymendę.Polki pokonały Ukrainki w 1/8 finału mistrzostw Europy 3:1Biało-Czerwone znów zanotowały gorszy początek meczu Jacek Nawrocki musiał pobudzić swoje zawodniczki: a my ku*** z drżącą ręką!Polskie siatkarki wygrały wczoraj z Ukrainą (więcej tutaj) i awansowały do ćwierćfinału mistrzostw Europy. W nim reprezentacja Polski zmierzy się z Turcją. Zwycięstwo wcale nie przyszło Biało-Czerwonym łatwo, o czym świadczą sceny z początku spotkania. Polki źle weszły w mecz i Jacek Nawrocki zdecydował się szybko reagować. Zmiany personalne nie od razu przyniosły oczekiwany efekt. Przy wyniku 8:10 dla rywalek selekcjoner wziął czas i starał się wstrząsnąć swoimi zawodniczkami. "Mówiliśmy o stu procentach, w ataku, o pewności siebie, a my ku***, z drżącą ręką będziemy teraz szukać, żebyśmy przebili?" - grzmiał szkoleniowiec, którego słowa wyłapał mikrofon.

Reprezentacja Polski w siatkówce kobiet
19.03.2022 07:46 Gdzie oglądać mecz Polska-Ukraina? (Transmisja TV)

Polskie siatkarki już dzisiaj wracają do walki na mistrzostwach Europy. Biało-Czerwone zmierzą się z reprezentantkami Ukrainy w pojedynku, którego stawką będzie awans do ćwierćfinału. Podpowiadamy, gdzie będzie można obejrzeć bezpośrednią transmisję z meczu naszej reprezentacji. Polskie siatkarki już dzisiaj staną do walki o awans do ćwierćfinału ME 2021Rywalkami Biało-Czerwonych w 1/8 finału europejskiego czempionatu będą zawodniczki z UkrainyPodpowiadamy, gdzie obejrzeć bezpośrednią relację z arcyważnego meczu naszych siatkarekPolskie siatkarki staną dzisiaj do walki o awans do ćwierćfinału mistrzostw Europy. Na drodze naszych zawodniczek do sukcesu są tym razem Ukrainki. Na kilka godzin przed meczem zdradzamy, gdzie obejrzeć mecz Polska-Ukraina.

Jacek Nawrocki
19.03.2022 07:46 Jacek Nawrocki ma odejść z reprezentacji Polski w siatkówce!

Jacek Nawrocki przestanie być selekcjonerem reprezentacji Polski w siatkówce? Na to wskazują doniesienia osób z siatkarskiego środowiska. Może się okazać, że jutrzejszy mecz Biało-Czerwonych będzie dla niego ostatnim w roli opiekuna naszej kadry. Oby stało się inaczej, bo porażka oznaczałaby pożegnanie się przez Polki z turniejem. Jacek Nawrocki po zakończeniu mistrzostw Europy ma pożegnać się z polską kadrą Na to wskazują doniesienia osób z siatkarskiego środowiska Ponoć szkoleniowiec ma od razu otrzymać pracę w jednym z klubów Tauron LigiReprezentacja Polski w siatkówce kobiet jutro wystąpi w 1/8 finału mistrzostw Europy. Biało-Czerwone zmierzą się z Ukrainkami i w przypadku wygranej, w ćwierćfinale powinny zmierzyć się z Turczynkami. Siatkarki znad Bosforu są jednymi w faworytek całego turnieju, dlatego naszym siatkarką będzie wówczas trudno o awans.Może się okazać, że jutrzejszy lub kolejny mecz, będzie dla Jacka Nawrockiego ostatnim w roli selekcjonera. W środowisku krążą bowiem głośne pogłoski, że szkoleniowiec ma już niemal pewną posadę w jednym z zespołów Tauron Ligi. Chodzi ponoć o Chemika Police.

dsadsa
19.03.2022 07:45 Polskie siatkarki nadal niepokonane na ME 2021. Tak wygląda sytuacja w tabeli

Polskie siatkarki w poniedziałek pokonały Hiszpanki 3:0 w swoim czwartym meczu na mistrzostwach Europy 2021. Polki wciąż pozostają niepokonane i pewnie zmierzają po awans do kolejnej rundy. Dzięki czterem wygranym z rzędu Biało-Czerwone są na samym szczycie swojej grupy.Polskie siatkarki wygrały w poniedziałek z Hiszpanię 3:0 w kolejnym meczu na ME 2021Dla Polek była to już czwarta wygrana na turnieju po zwycięstwach nad Niemkami, Greczynkami i CzeszkamiPolki umocniły się na pozycji lidera grupy B i są o krok od jej wygraniaPolskie siatkarki zanotowały dzisiaj już czwarte zwycięstwo podczas mistrzostw Europy. Po zwycięstwach nad Niemkami, Czeszkami i Greczynkami przyszła wygrana w meczu z Hiszpankami. Polki dzięki temu umocniły się na pozycji lidera grupy.

Reprezentacja Polski w siatkówce na mistrzostwach Europy
19.03.2022 07:45 Reprezentacja Polski zagra dziś z Hiszpanią na ME. O której i gdzie obejrzeć spotkanie?

Dziś reprezentacja Polski w siatkówce kobiet rozegra swoje czwarte spotkanie na mistrzostwach Europy. Jak dotąd Biało-Czerwone pozostają niepokonane. Po drugiej stronie siatki naprzeciw podopiecznych Jacka Nawrockiego staną Hiszpanki. O której i gdzie oglądać mecz naszego zespołu? Polskie siatkarki zagrają dziś na mistrzostwach Europy z HiszpaniąSpotkanie rozpocznie się o godz. 19:30Patrząc na dotychczasowe wyniki, to Biało-Czerwone są faworytkami tej potyczki Reprezentacja Polski w siatkówce znakomicie rozpoczęła udział w tegorocznych mistrzostwach Europy. Nasze zawodniczki jak na razie prowadzą w grupie B z kompletem zwycięstw. Biało-Czerwone pokonały do tej pory Niemki, Greczynki oraz Czeszki. Dziś zespół Jacka Nawrockiego zmierzy się z bardzo słabą prezentującą się kadrą Hiszpanii. Ekipa z Półwyspu Iberyjskiego w swoim ostatnim występie wymęczyła zwycięstwo z Grecją, dlatego Polki wydają się pewnymi faworytkami do wygranej.

Magdalena Stysiak i Maria Stenzel
19.03.2022 07:44 Polskie siatkarki wygrywają w drugim meczu na mistrzostwach Europy

Reprezentacja Polski w siatkówce kobiet odniosła drugie zwycięstwo na mistrzostwach Europy. Biało-Czerwone zdeklasowały dziś Greczynki i wygrały 3:0. Podopieczne Jacka Nawrockiego praktycznie całe spotkanie miały pod kontrolą. Znów świetne zawody rozegrały Magdalena Stysiak i Maria Stenzel, martwić może za to dyspozycja Malwiny Smarzek-Godek.Polki pokonały Grecję 3:0 w swoim drugim meczu na ME Biało-Czerwone właściwie przez całe spotkanie kontrolowały sytuację Martwić może kolejne słabe wejście Malwiny Smarzek-Godek