Gol Grzegorza Krychowiaka Żródło: Krychowiak_FanP/Twitter

Koncert Grzegorza Krychowiaka. Gol i tytuł piłkarza meczu

3 Kwiecień 2021 Aleksy KiełbasaAleksy Kiełbasa

Grzegorz Krychowiak utrzymuje znakomitą formę, którą pokazywał podczas ostatniego zgrupowania reprezentacji Polski. Nasz pomocnik wybiegł dziś w pierwszym składzie podczas wyjazdowego spotkania swojego Lokomotiwu Moskwa z Rotorem Wołgograd. Polak nie tylko zdobył w nim gola wyjątkowej urody, ale wybrano go również najlepszym piłkarzem meczu.

  • Grzegorz Krychowiak rozegrał dziś kapitalne spotkanie w barwach Lokomotiwu Moskwa
  • Jego klub pokonał na wyjeździe 2:0 Rotor Wołgograd
  • Polak poza strzeleniem pięknej bramki, został również wybrany piłkarzem meczu

Grzegorz Krychowiak był jednym z najlepszych piłkarzy naszej kadry podczas ostatniego zgrupowania. Pomocnik świetnie zaprezentował się m.in. w spotkaniu z Anglią, o czym szerzej pisaliśmy dla Was tutaj.

Dobra forma Polaka na szczęście nie uciekła od niego podczas podróży do dalekiej Rosji. „Krycha” zagrał dziś pełne 90 minut z meczu z Rotorem Wołgograd, w którym zdobył okazałego gola i został wybrany piłkarzem tego meczu. Lokomotiw Moskwa wygrał 2:0, a na boisku przebywał również Maciej Rybus.

Grzegorz Krychowiak strzelił gola i został wybrany piłkarzem meczu

Lokomoitw Moskwa mierzył się dziś w wyjazdowym meczu 24. kolejki rosyjskiej Premier Ligi z Rotorem Wołgograd. Zdecydowanym faworytem tego spotkania byli goście, którzy przystępowali do tego spotkania jako trzeci zespół w lidze, a ich rywale jako 13.

Znamy plan powrotu Roberta LewandowskiegoZnamy plan powrotu Roberta LewandowskiegoCzytaj dalej

W podstawowym składzie „Loko” od pierwszej minuty pojawili się dwaj reprezentanci Polski Grzegorz Krychowiak i Maciej Rybus. Obaj zagrali w pełnym wymiarze czasowym i swoje występy mogą zaliczyć do udanych.

Szczególnie zadowolony może być Krychowiak, który tak bardzo imponował swoją formą w marcowych meczach naszej kadry. Pomocnik stołecznego zespołu strzelił w 21. minucie spotkania wyjątkowego gola, a w nagrodę za swoją dobrą grę otrzymał tytuł piłkarza meczu.

Piękne trafienie Krychowiaka. Polak popisał się precyzyjnym uderzeniem

Piłkarze Lokomotiwu Mowska w 21. minucie meczu rozpoczynali akcję z własnej połowy. W okolicach lewego skrzydła ustawiony był Grzegorz Krychowiak. Polaka dostrzegł Rifat Zhemaletdinov i posłał w jego kierunku długi przerzut.

Pomocnik reprezentacji Polski spokojnie przyjął piłkę, podbiegł z nią w kierunku pola karnego rywali kilka metrów, złamał akcje do środka, przymierzył i precyzyjnym strzałem pokonał bramkarza Rotora.

To trafienie otworzyło wynik meczu. Ostatecznie goście wygrali 2:0, a bowiem w 80. minucie wynik podwyższył podający w pierwszej połowie do „Krychy” Rifat Zhemaletdinov. To pozwoliło zespołowi z Moskwy utrzymać trzecie miejsce w tabeli.

Dobra postawa Grzegorza Krychowiaka została nagrodzona tytułem piłkarza meczu. Miejmy nadzieję, że tego typu informacje z Rosji będą do nas napływały regularnie. Kolejne spotkanie Lokomotiw rozegra już za trzy dni, a jego przeciwnikiem w ćwierćfinale Pucharu Rosji będzie PFK Soczi.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu:

Następny artykuł